• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi já si nemyslím, že by byl nárok na celých 20 dní dovolené - to bude spíš ta poměrná část..Vychází to cca den a půl na měsíc..
4. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
jaspi - mě se to taky událo divný, ale prý je to tak :wink:

na netu jsme našla tohle:
Pokud trvá pracovní poměr po celý rok a odpracujete 60 dní (za výkon práce se považuje i mat. dovolená a čerpání dovolené), máte nárok na celou výměru dovolené. Nástup dovolené určuje zaměstnavatel, takže záleží na něm, zda ji poskytne před MD. Jinak máte nárok si ji vyčerpat po skončení MD, před nástupem na rodičovskou dovolenou.
4. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
zkusím se zeptat těch dubnovek.. a pak písnu sem... taky to budete potřebovat... :grinning:
4. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
chersi a to jako pracujete spolu? To bude drsný, když se budete přehlížet... :confounded:
4. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Nejlíp se poptat nějaké účetní, která se v tom pohybuje..
4. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ségra když čekala Ladu, tak byla už od září na neschopence, pak nastoupila na MD a než šla na RD tak jí vyplatili celou dovolenou, i tu co měla od září do prosince a pak od ledna do března... a dostala hodně, takže mi to nevychází¨, kdyby měla dostat jen za pár dnů...
4. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
já ji nebudu přehlížet, ale přeci zástup je zástup, a zatím si budu stát.

máme stoly vedle sebe a doted jsme si rekli vse, ale proste jsem se ozvala aby lbyo vymalováno
4. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
Svagrový taky byla na neschopence celým 8 mesiců, dovolenou jií převedli do dalšího roku a pak si vovolenou jakoby vybrala - normálně ji to dali do výplaty
4. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
a poradil jí to sám podnik
4. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
chrsi, ať už jdeš taky na mateřskou, viď? Ať se tam z toho opupínkuje.... :grinning:
4. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz
já jsem si vždycky myslela, že tu budu dokavaď budu moct cca 7-8 mesíc, ale asi nebudu. Uvidíme jak se situace vyvyne.

jinak tedka mi psala anoli SMS že má zánět močovýho měchýře, že jí to hodně bolí a má antibiotika.
Mocinky vás pozdravuje a až jí bude lépe ukáže se tu.
4. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
no tak to je mazec... doufejme, že není těhotná... :frowning2:
Tak ji pozdravuj, ať mezi nás brzy přijde...
4. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
chersi - tak anoli pozdravuj, ať se brzy uzdraví :wink:
a držím palce, aby si s tou kolegyní nemusela trávit víc času než cca 7 následujících měsíců :sunglasses: pak odejdeš na mateřskou a adios :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
No on se na začátku těhotenství často zánět močáku připlete..
Cher - ať pije hodně urologického čaje a klidně ať si dělá i sedací koupele.. Musí pít i v noci - čím rychlej se propláchne, tím líp. Když přes noc nepije, tak se bakterie v močáku zas rozmnoží.. To znám - minulý rok jsem na to trpěla - a pak už jsem mívala takové ty, jak člověk čurá krev - to bolelo jak hajzl!
4. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
ježíši Jaspi, no to muselo být hrozný, na záněty močáku trpí moje kamarádka taky, ona je má co čtvrt roku, no hrozný...
4. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
já ho měla jen jednou ale zato pořadnej, krutý když jdeš jen čurat a tečou ti slzy bolestí
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
já měla naštěstí jen jednou zánět močovodu, ale bolest to byla šílená, ať jsem čůrala, chodila, nehýbala se, ležet jsme nevěděla jak, protože to se nedalo - brrrrr.... :rolling_eyes:
4. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak doufejme, že anoli to brzo přejde..
Kamarádka pak chodila od doktoru k doktoru a ten poslední jí řekl, ať nenosí tanga, že prý je z nich nejvíc bakterií, tak si nakoupila čistě balněné luxusní bombarďáky a rok má klid... to je ovšem otýázka, jestli za to můžou ty gaťky... :confused:
4. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
mě to dokrorka řekla, když jsem tam k ní šla 2 x s mykozou.tak už je nosim zřádka kdy a je pravda že mám pokoj
4. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi - taky jsem přestala nosit tanga a občas si kapnu na intimku Tea Tree olej - zabíjí bakterie. Já měla loni těch zánětů snad 5 a bolely všechny, ale po návratu z Chorvatska začaly ty krvavé - kdy v záchodě opravdu bylo rudo. A to jsem vždy chytla z ničeho nic a třeba běhěm půl hodiny už jsem nemohla vydržet. Nejhorší byl jeden - jak se určují leukocity, tak já jich vždy měla tolik, že nešli spočítat - plné pole.. No a tehdy mě musel odvézt šéf z práce na urologii a tam mě vycévkovali - na vzorek.. Pak jsem dostala léky od bolesti a chemoterapeutika (silnější sajrajt než ATB) a řeknu vám, že jsem seděla doma v kuchyni a řvala bolesti. Brečela, řvala..a taky strašně sprostě nadávala - ale to šlo samo.. to už bylo opravdu na prahu snesitelnosti. Přítel mě tak našel a vůbec nevěděl co se mnou. Naštěstí to vždy povolilo a za chvilku se to zas vygradovalo - ještě kousek dál a věřím, že by člověk byl schopný si něco udělat. Naštěstí to pak povolilo. Ale fakt můžu říct, že nikdy jsem větší bolest jak tehdy nezažila. A to mám za sebou tahání nervů ze zubů bez umrtvení, trhali mi moudráky, migrény.. ale tohle se teda nevyrovná ničemu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
No přesně, tohle ona říkala taky. Já jsem jsem nikdy neměla nic takovýho, jen anafilaktický záchvat... to jsem málem umřela, no to bylo taky něco...
4. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky holky.
Mám úžasnou ovulku!! Doopravdy přepichovou!!! Já mám radost!!
Při dám testík do albíka!! Jo a i teplota tomu nasvědčuje!! Ježiš já mám radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
No to je boží!!!!!!!!!! Já jsem ti říkala, ať vydržíš.......... já mám radost s tebou!!! Vím co to je tam najít po dlouhé době ty čárečky...
4. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
to je dobře že máš radost i my ji máme , zase nám třeba přibyde těhule
4. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky to je prostě tak krásný pocit!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
hele no je fakt luxusní.... :dizzy_face: myslím že zítra by mohla být ještě silnější!!!!!

chersi, ty taky zkoušíš ovu testy?
4. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
evzenie: Je úžasná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska se budeme snažílkovat, ale zítra už nemůžeme, aby měl manžel 3 denní abstinenci.. :grinning: Kvůli spermiogramu!! Stejnak myslím, že je to zbytečný!! Prostě tenhle měsíc to vyjde!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Eli, no konečně pozitivní myšlení..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně lež ani se nehni, nejlépe nohy na horu a ráno se nesprchovat! Prý vydrží i 48 hodin.... :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Děkuji za rady!!! Už se těším, že budu další těhulka... :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
neskouším, zatím jsem se neodhodlala
4. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.