• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ani tě to neláká??? Vědět, jetli je vše OK? Ve mě byl teda červ jak blázen... a pak mě to i začlo bavit to testování... :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
chersi: Musím říct, že jsem si ho už dělat nechtěla, ale teď jsem za to ráda!! Když tam uvidíš i na ovu testíku ty //, tak máš takovou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Elis - ono i když bude abstinovat i jen 2 dny, tak se nic nestane.. Oni mají prostě najeto 3 dny..ale dnes už výzkumy ukazují, že právě čím častější je sex, tak to sperma jak se víc musí obnovovat, že je kvalitnější..
4. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
už jsem nad tím přemýšlela, ale tady na koníku už se prý neprodávají
4. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
eli já ji měla až 20DC! Já ti říkala ať vydržíš, stojí to pak za to! To máš pak takovou radost... alespoň z nějakých čárek... :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
U mě je na prd - že já od 16DC beru utroš a ten prý ovulaci zablokuje - pokud by se chystala pozděj :unamused: Musím to příště probrat s doktorkou..
4. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
TO je pravda!! :dizzy_face: :dizzy_face:
jaspina: děkuju, to mě potěšilo tím pádem bychom mohli ještě zítra a pak už má 2 dny...Jestli to stačí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Já myslím, že to bude stačit Eli, dva dny by měli být OK.

chersi, vždyť se dají koupit i v lékárně, tak si je můžeš koupit i tam,ne??

Jaspi, normálně si udělej seznam, co tě trápí a na cos došla za měsíc od té doby cos u ní nebyla a dej to doktorce, ať ti na vše odpoví.... já když jdu k doktorovi, tak na spoustu věcí zapomenu...
4. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
Už jsem opravila tu naší tablku, tak doufám, že ji za chvíli budu opravovat znovu a budu tam dopisovat // :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Zuzi ona tam právě teď přes prázdniny skoro není, tak se na důležité věci ptám jen po telefonu, ale pak ji zasypu dotazama celou :grinning:
Eli - já myslím, že by to nepoznali ani kdyby abstinence nebyla vůbec. My jsme to dodrželi a pak toho co do množství bylo daleko míň než jindy - takže to si stejně nevybereš.. Prostě to vidím tak, že když je tam to staré, tak není místo, aby se dělalo to nové - čilejší :wink:
4. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
No já si to myslím taky... ty jeho reprodukční orgány se vyhecují, aby s epořád a pořád tvořily nové "kočenky" takhle si řeknou, však máme čas... sexík bude až za dva dny... :grinning:
4. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
Jo a pak jsou mrchy zdechlé :grinning: :wink:
4. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Mám padla, tak se mějte :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
tak páááá, to už tu zůstanu asi sama.... :cry: :frowning2:
4. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
nenee ja jsem tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
ale ty dnes asi pracuješ jako pilná včelka, viď?
4. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
já pracuju za 2 - ale už jen do čtvrtka, pak už ta hodná kolegině přijde
4. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
tak já taky pádím.. papa zítra :slight_smile:
4. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
papa zítra těhulko :grinning:
4. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky, udělalo se mi trošku líp, tak jsem se za vámi přišla podívat... a taky čekám na půl 11, to si beru prášek, pak jdu opět do hajan. :frowning2: Včera to byl mazec. Večer jsem začala lítat na záchod, pak to začalo svědit, bolet - já nevěděla, co se děje, páč jsem to nikdy neměla. Když jsem šla kolem jedenáctý spát, tak jsem měla už na papíře krev... nešlo to ani usnout. V noci jsem se vzbudila a šla na malou - to už tekla s močí i krev a bylo mě slabo... měla jsem teplotu 37 a půl stupně. Po Ibalginu jsem usnula. Dnes ráno jsem musela k doktorce, opět v záchodu krev s močí. Celý den ležím, piju, čůrám a taky jsem měla teplotu, tentokrát 38 a půl stupně. Doufám, že budu brzo fit. :frowning2:
Jsem ze všeho tak zklamaná... tolik jsem se těšila, že by to mohlo tenhle měsíc vyjít a najednou přijde ňákej zkurvenej zánět a je po všem! :cry: I kdybych byla těhotná, tak pochybuju o tom, že by se po antibiotikách a teplotě mimi udrželo. Je mi z toho zle! Opravdu zle... :cry: A i kdyby se udrželo, tak by mohlo být po lécích špatný... :cry: Já vím, bude lepší to nechat osudu a za pár dní se to samo vyřeší, nemá cenu spekulovat... musím být silná... snažím se... ale moc mi to nejde... :cry: :cry: :cry:

Eli, gratuluju k ovulce! :dizzy_face: I já jsem z ní měla před týdnem radost... o to větší je teď bolest... ale co ti budu vyprávět, však i ty jsi si užila svý... :pensive:
Zuzi, je super, že ti čárka pořád sílí, tak teď už jen to potvrzení od doktora, že je vše O.K., viď? Držím moc palečky!!!
jaspi, taky držím palečky v té tvé léčbě a chersi nenech se od kolegyně nijak omezovat a urči si pravidla, aby byly pro obě spravedlivé. :wink:

Mějte se všichni moc hezky a pokud budu mít zítra zase sílu, přijdu se na vás podívat... :pensive:
4. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Dnes jsem opět vstávala 5:18, no hrozný... a tď mi začíná být špatně, ale asi z hladu, takže Vám sem přilípnu dnešní tabulku a jdu snídat. Jsem zvědavá na smudlinku... :dizzy_face:

copa - // 25.7. - 5tt + 5d
chersi 12 DC
jaspina 27 DC
anoli 29 DC (7 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 5tt+3d
eliska_v 20 DC
smudlinka10 32 DC
5. srp 2009 v 06:19  • Odpověz
dobré ránko všem
5. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Krásné ránko holčiny,

Anoli, mě to tak mrzí,ani nevíš jak... já jsem se těšila, že tady za týden bude další těhule a ono asi nic, ale to nevadí, přece chceš, aby ty a hlavě mimís jste byli v pořádku a zdraví, no tak jste si to tento měsíc vyzkoušeli, ty jsi zjistila kdy máš oulku a příští měsíc to vyjde!!! :dizzy_face: No a možná to taky mělo být.... :wink:

Smudlinko, tak co?

Já jsem odvezla svůj vysavač do servisu, takže ode dneška už může pršet!!! Už mi doufám budou fungovat stěrače... :grinning:
5. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Anoli je mi líto, že to musíš zažívat.. Znám to dobře a bojím se toho jak čert kříže.. Ale pokud by tam mimi bylo, tak neboj - těch prvních pár dnů (tuším 21) prý nevadí ani léky - prcek ještě není napojený na tvůj krevní oběh, takže by to mělo být v pořádku. Říkala mi to i doktorka o lécích, které beru po těch mnoha zánětech už trvale - že je můžu brát a jakmile bych našla // tak se mám snažit je vysadit aspoň na první trimestr - takže z toho se nestresuj :wink:
Hlavně ať ti to dobře doléčí - rádo se to vrací a pak se to jen zhoršuje. Já to taky neznala až do loňského roku..Poprvé jsem taky furt nevěděla co to je - jestli nějaký zánět a jít na gyndu nebo co..až se to vygradovalo, že návštěva WC připomínala porod ježka, tak jsem věděla kam :frowning2:
5. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
chersi, kdybys chtěla našla jsem ti levné ovu testy... :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24987189&tab=8
5. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Zuzi si zlato - já už asi týden sháněla testy jak blbá a nikde nic s rozumnou cenou.. Už jsem tam napsala. :slight_smile:
5. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Jaspi, no to jsem ráda, že jsem alespoň někomu pomohla :dizzy_face: , já na MMB najdu a kupuju vždy všechno....
Včera jsem tam Ladě objednávala růžový malinkatý crocsíky, páč má v pátek svátek a je úchylná na boty, tak doufám, že se jí budou líbit...
5. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Anoli ještě nebyla na dovči že? Mám dojem, že se chystají na to Chorvatsko.. po tom zánětu teď bude muset být s mořem hrozně opatrná. Já to taky tak měla. 1x před dovčou a po Chorvatsku se to rozjelo naprosto šíleně - skončilo to až cystoskopií, které jsem se dlouho snažila vyhnout.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Brácha s rodinou tam zrovna jsou a napřed tam jeli snad 24 hodin, pak se okamžitě spálili a dnes psal, že moře je tak studené, že se nedá koupat a že dnes konečně chtěli a je zas takový vítr, že asi nepůjdou.. Tak jsem nakonec ráda, že jsme nejeli.
5. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
díky zuzi určitě na to mrknu.

Taky tam občas nakupuji
5. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
jaspi, to máš pravdu, anoli říkala v pondělí, že jedou za 10 dní.... :astonished: já teda ani nevím jak dlouho se takový zánět močáku léčí?
5. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.