• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi tak týden až deset dní - ale oni to kolikrát když je ve výsledcích ještě trocha víc leukocitů nechají tak, že už je to o.k a mě se to pak rozjelo znova. Teď k tomu bude náchylnější a koupání je na to svinstvo.. Jenže u moře se nedá nemít na sobě mokré plavky - tam jen člověk uschne a hned zas letí do vody..
5. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
No to myslím bude ráda, chuderka... ale třeba to nebude tak hrozné a bude to mít brzy vyléčené...

chersi, ty zase dřeš jako koník?
5. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
no jo, nějak se mi to tu nakupilo, ted udělám v německu velikanskou objednávku a pak se vám budu holky moje venovat, snad budu mit chvilku cas :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj snažilky a těhulinky, jak se máte? Já už jsem konečně trošičku zdravá,tak zase sedím v práci:frowning2:
5. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
hele, no budeme čekat ty workoholiku.... :grinning:

Včera jsem našla ještě jeden test, tak jsem si dnes udělala "rozlučkové testování" a čárka byla fakt mazecká...
:grinning: :dizzy_face:

Pan manžel včera přišel s tím, co jako teď bude? co má dělat? Kdy jdeš na kontrolu, co ti budou dělat, nemám tam jít s tebou? No málem mě trefilo, tak jsem mu řekla, ať vybere dlažbu na terasu a uklidní se... chudák je špatnej z toho, že už nemá a ani nedostane žádný úkol....
5. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

anoli - držím pěsti, ať to brzy vyléčíš pak si super užiješ dovču, odpočineš si, pročistíš hlavu od negativních myšlenek a // jsou tu co by dup :wink:
5. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Čauky Ewul, tak co jak se máš? Doufám, že nás zase začnes navštěvovat?! :slight_smile:
5. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Zuzi - musíš manželovi vymyslet náhradní program :grinning:
5. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak včera večer bylo krásné tuleníčko, snaženíčko, tak si myslím, že se povedlo :grinning: :grinning: No, uvidíme, jak to dopadne..Dneska bude ještě snaženíčko a pak se bude zase jenom čekat!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snad se zadaří!! :dizzy_face: :dizzy_face: Už si to taky zasloužíme!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Zuzi, jasně,že budu chodit,jenom v práci to je takové dost naprd v kanclu semnou sedí dva největší k.k.t.:frowning2:.jak ti je?
5. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
No, koupí se mu golfové hole a bude jezdit na golf a já od něj budu mít pokoj... řekla jsem mu, že musí vydělávat peníze, načež řekl, že musí taky někdy odpočívat, tak jsem mu řekla, že mu povolím golf beze mě... já s ním budu jezdit jen na čumendu... :grinning:

Ale už si vybral kočárek... casualplay... tak jsem mu řekla, že jestli dítě bude velký po něm - měl 4250 g, tak se do něj vleze tak jeden měsíc... :unamused:
5. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
ewul, mě je super, mě fakt vůbec nic není, pořád chodím čůrat, mám hlad a mám nafouklé břicho, až mi to přijde divný... :unamused: :dizzy_face:

eli, no to je super, konečně s tvých řádek jde cítit pozitivní energie... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc ti to přeju...
5. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Casualplay je fakt moc hezký,ale jak jsi napsala...trošku větší dítě a za měsíc se musí učit chodit:grinning:
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
evzenie: Snad se zadařilo!! Chvílema mám takový pocit!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
eli, já ten pocit neměla vůbec.... :dizzy_face: Jsem si řekla, že nám se to přece napoprvé nemůže podařit, všechyn se snaží tak půl roku, takže jsem byla v klidu, šla pařit dvakrát s kámoška, uklízela na stavbě, nosila sádroše a vidíš jak to dopadlo...
5. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Casualplay se mi taky libí :dizzy_face: S4 je úžasná
manžel zatím tvrdí, že mi do kočárku kecat nebude, ale už to vidím, až dojde na lámání chleba, tak zase uslyším : ale já do toho taky snad můžu něco říct, ne?!... :angry: :angry:
on mě vždycky navnadí, že si můžu vybrat, co chci pak bum... rozhodne se do toho kecat :angry: :confounded: takhle mi kecal i do kuchyně...
5. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
eli - já teda taky neměla pocit, že se zrovna zadařilo, jen jsem v tom jako pokaždé doufala :sunglasses:
5. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak já v to taky doufám a možná proto se myslím , že se zadařilo!!! :sunglasses: Ale jinak když se nepovede, tak mám aspoň radsot, že mi tělíčko funguje, jak má!! :dizzy_face: :dizzy_face:
evzenie: No, my se vlastně snažíme půl roku, takže věř, že já už si doopravdy přeju, aby se to povedlo!! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Copi, já chci bébécar - hluboký a pak jiný sporťák. Bébécar je fakt velký a není to žádný polský hybrid... :wink: ale proti gustu... Naše Lada ho má, i sporťák a jezdí v něm do teď....
Ale rozhodně si koupím ojetej kočár, i když máme peníze na nový, myslím, že je to nesmysl, dávat za kočár 20.000,-- a víc, když ho můžu mít se všim za 8.000,--, samozřejmě musí být hezký, čistý a nezničený...
5. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Zkoušely jste jít někdy ke kartářce? Ta má měla zatím ve všem pravdu... :sweat_smile:
5. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Zuzi,u kartářky jsem byla 3x....2x z toho všechno pravda...ta poslední u ní jsem byla cca měsíc a půl zpátky, myslím v tom měla trochu zmatek-říkala mi podle mě minulost,což se mi moc nelíbilo:frowning2:
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Zuzi - já u kartářky nikdy nebyla... ale vždycky mě to lákalo
ty kočárky já ještě nijak extra nezkoumala, na ten Bebecar kouknu, to mi nic neříká, Casual je polský :fearful: proti polským věcem mám trošku averzi :pensive:
ale u nás nemá být mimčo po kom veliké, takže i do Casual by se mohlo vejít :sunglasses:
5. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
tak snad hotovo, fakt mám chvílemy pocit že jsem workoholi, zvláště pak když beru pracovní telefony v 8 verer.

Holky chválím za pozitivní myšlenky - nadchlo mě to.

Jinak já jěště nejsem těhu, ale kočárek mám vybraný - zuzi taky proto že já jsem měla jako mimčo při narození 4,15 kg, tak radši větší, co kdyby to bylo dedičný :grinning:
5. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Ewul, já tam byla dvakrát, jednou před třemi lety a to bylo jen jestli spolu budeme a co nás čeká, co práce a tak... Pak jsem u ní byla po druhé, loni v červnu a to už jsem si myslela, že budu těhotnět a ona říká, vy chcete být těhotná, ale vy budete těhotná až v červnu příští rok, protože stavíte domek a si byste toho měla dost... řekla že budeme mít holku, pak kluka a pak někdy možná ještě třetí... docela mě to mrzelo, protože já chtěla mimíse hned... ale když se na to dívám zpětně, tak to opravdu jindy nešlo, než až od toho června... šel mi mráz po zádech, když o mě vykládala, jak by mě celý život znala...

Copi, ten bébécar je portugalský... a je to jeden z největších kočárů... já musím vybírat i podle toho, aby se mi vešel do mého "vysavače" , přece jen Polo není žádný Land Rover... :grinning:
5. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
cheri, moje teta je doktorka a říkala, že dědičný to je... a že se mám rozloučit s dítětem pod tři kila... :unamused:
5. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Zuzi - proč říkáš autu vysavač? :confused: :sweat_smile:
to já zatím žádné auto nemám, takže podle toho se řídit nemusím, nějaké si teprve pořídím a nejspíš kombíka, aby jsme se tam vešli :wink:
5. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Já když byla teď naposledy,tak mě to dost zklamalo,ale myslím,že to bylo tím,že paní se tak nějak teprve učila a byla spíš zaměřená na numerologii-která seděla úplně přesně-ale ty karty to nebylo ono...tak jsem uvažovala,že zajdu jinam,ale to se mi teď už moc nechce,protože přeci jenom na to dost věřím a nerada bych slyšela něco negativního:frowning2:

jo a manža mi řekl,že tchýně byla před naší svatbou u kartářky-jsem se tak trošku rozčílila-tchýni já totiž nemusím. A asi nejspíš u nějaké trhlé kartářky,protože jí řekla úplné nesmysly.
5. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
moje mamina chodí občas ke kartářce a nikdy mi neřekla na co se jí ptala, ale jen mi řekla že se vždy vše splnilo, taky už jsem o tom přemýšlela
5. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Copi, takhle podobně ten můj mazel vypadá:
http://www.vyberauto.cz/products.php?cid=11&pid=6595&pmenu=10

no nevypadá jak vysavač? Jinak to vymyslel pan manžel, kterej si vozí prcku v octavii combi... :sweat_smile:

Ewul , já měla taky hrozný strach a říkala, že kartářka, která ti řekne něco špatného, nemá dělat kartářku, ta moje opravdu věští z karet a je ukrajinka a je fakt úžasná.... Mě jediný co řekla negativního, tak že si najdu někdy nějakého milence, ale to až budu starší, takže mi zatím nic nebude říkat...
5. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Chichi...to mi říkala taky:slight_smile:
5. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.