• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak můj nic nebere, ale před pár dny jsme dělali pokus s mikroskopem a přišlo mi, že lenochy určitě nemá :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
eirin - tak takový pokusy my musíme nechat jiným :grinning: mikroskop doma nemáme :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
s tím mikroslkopem to muselo být zajímavé :astonished:
15. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
No to teda! :grinning:

Já jsem včera manželovi taky pořídila vitamínky. Je to v tekuté podobě, což mu vyhovuje (nerad polyká prášky). Jmenuje se to Carnitargin a je to na celkové posílení organismu, imunity a navíc to má působit i pozitivně na spermíky. :grinning: Tak uvidíme! :grinning:
15. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
Holky, mějte se, hezký víkend a v pondělí ahój! :wink: :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojky anoli, uzij si slunečný víkend :wink:
15. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
copa: Ja jsem koupila takovy mix, kde je zinek, horcik, selen a jeste nejaky ctvrty vitamin, ale to si nemuzu vzpomenout :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
Dneska mám teda fičák...v práci problémů nad hlavu...jsem na odpis...jestli mě se povede s těma stresama otěhotnět,tak to bude zázrak. Jinak my zatím vitamínky nebereme žádné.
15. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz
My baštíme oba vit. E, já listovku a jemu chci ještě koupit zinek. Taky přemýšlím jestli je lepší Femigard, Gynex nebo Sarapis - něco bych si pořídila na ty zmatky v hormonech. Je mi jasné, že to nevyřeší problém, ale aspoň trošku to třeba pomůže..
15. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
jo, tak vitamin E je ten posledni vitamin :slight_smile: Jaspina a jak dlouho se snazite?
15. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj kočky, tak já bych se s dovolením taky přidala.-)
Je mi 27 a příteli 31. Žijeme spolu přes 5 let a z toho necelé 2 roky v našem vysněném,společném domečku, který přád dopipláváme. Za 3 týdny nás čeká svatbička na kterou se strašně těšíme a jen doufáme, že nám výjde počasí, protože to máme všechno venku.
Po dětech už nějakou chvilku toužíme,ale zatím jsme toho měli tolik, že jsme se rozhodli počkat a začít až po svatbičce. Prášky už ale neberu skoro dva roky. Nijak se zatím nesnažíme. Musím projít po svatbě ještě nějakým vyšetřením kvůli práškům, které musím doživotně brát a pak jupííí na to.-)
Zatím beru pár týdnů listovku a teď se tady dočítám, že některé krmíte i své partnery?
15. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahoj kaci1:slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
vitám tě mezi námi děvčaty kaci1
15. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Lucek - já jsem vysadila teprv tak 2 měsíce zpátky? Ale MS nedorazila, tak jsem musela na vyvolávačku. Měla jsem s tím problém už před HA - tu jsem brala 10let. No ale i přes to doktorka řekla, že to bude řešit tak za půl roku - tak jsem se obědnala k jiné a ta prý udělá horm. profil a podle toho budu brát hormony. Že když jsem ten problém měla už dřív, chce to řešit. Ale jdu tam až 28 - pak tak za 14 dní na vyvolávačku a ten profil se dělá při MS, tak jsem zvědavá na co přijde.
Dnes už končím, letím ke kadeřnici a domů :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Děkuji za milé přijetí.-)
Ve středu jsem si byla pochovat novorozence a úplně nás to s přítelem dostalo! Tolik se těšíme na toho svýho mrňouse! ale nechci plašit a zároveň doufám, že nebudu jedna z těch dlouhodobých snažilek,ale to asi doufáme všichni, že?
15. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
kaci1 - já bych manžu ráda přikrmila, ale on se nedá :grinning: a přitom on chce mimčo už dlouho, já zatím byla brzda (do loňského listopadu, kdy jsme vysadila HA), on mi už kolikrát řekl, že bude starý tatínek... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ten můj by se možná i nechal,ale myslela jsem že postačí pro mě ta listovka. Myslím, že jsme jinak docela zdraví a nic nám nechybí.-)
15. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Popravdě, jsem naprostý nováček! Kamarádka to nijak neřešila a já jsem zatím žádné diskuze o těhu nečetla. Sem tam něco pochytím od známých! Teda krom porodu! Ten už znám od středy do detailůůůů! .-)))
15. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
kaci, copak se dělo ve středu? Ty jsi koukala na vecer na novu, že.?
15. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Co bylo večer na nově?
15. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
jeeee pardon, vcera byl vlastne ctvrtek, omlouvám se tam taky rodily, jak davaji na nove tu druhou sanci- manzel to akotat prepnul, rikam mu prepni to jinak, ne on topry musi videt. :pensive: mě se na to moc dobře nekoukalo
15. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
A co tam bylo? Já to se na to nedívala..
15. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
klasický porod, ale nedělalo mi to zrovna dobře to vidět. možná z toho mám strach
15. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
chersi, nene i když včera jsem taky koukala jak se v šanci rodilo. Moje nej kamarádka 1.května porodila, tak jsme se ve středu byli podívat a nasbírat zkušenosti.-) Jinak mě se to nijak nehnusilo. Všichni tušíme, že to nebude sranda,ale je to naprosto přirozené a určitě to všichni jednou zvládneme.-) Myslím, že ta paní v šanci měla docela snadný porod. Hlavně proto, že je tanečnice.-)
15. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Manža to jen zkouknul a řekl - to zvladneš, tím debata skončila. a já mu jen řekla, že on to stejně pujde zapít, to že prej jo :grinning: Někdy bych ho musela ,,,,,,vite co
15. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak to mě mrzí, že jsem to neviděla.. ale mrkla jsem se už na pár porodů na tubě, abych věděla, co mě jednou (nebo víckrát) čeká :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
.-))) Ten kamarádčin manža to taky zhodnotil jako, že to nebylo zase až tak hrozný!
Ale ten chlap nerodí, tak ví prd!
Kamarádka řikala, že se snažila být statečná, ale že nakonec neviděla, neslyšela...
Dokonce se ptala manži, že neví jak má řvát.-)))
Ale má to za sebou a je šťastná! I když vidím jak je chudák unavená, nevyspalá, ale šťastná.-)
15. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
já viděla v TV Druhou šanci a ta holka měla fakt celkem snadný porod, alespoň podle toho, co ukázali v TV :wink:
15. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holky, ja si myslim, ze v te dane situace to zvladneme vsechny. Ono nam totiz nic jinyho nezbyde! :sweat_smile:
15. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz
Přesně, budeme hlavně rádi, že je to venku. Kamarádka řikala, že tak velkou úlevu, když miminko vyklouzlo ještě nezažila! Já stejně asi největší strach budu mít z toho až si dítě přivezu domů a budu s ním sama!Přítel bude v práci a než se člověk trochu zajede...
15. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.