• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
no nějaký vzrůšo na stáří by to chtělo,ne???? :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Noooo:grinning:...a prý bude mooooc hezký a šarmantní:slight_smile:, pak se budeme scházet v debatě: taky už v roce 2037 chceš mít milence?:grinning: :sunglasses:
5. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Zuzi - dobré vyhlídky na stáří :grinning: :grinning:
mě Polo moc vysavač nepřipomíná, asi nemám dost fantazie :grinning: známí mají taky Polo a je pravda, že ten zavazadlový porstor je fakt malinký, a ten Bebecar se ti tam vejde, když je to nejvetší kočárek? :confused:
jinak já bych kočárek klidně taky koupila starší, sem tam nějaký škrábanec stejně získá při přednavání do auta, z auta, dítě v té hluboké korbičce ještě nejí, takže upatlaný od zmrzlin apod. nebude určitě... a je to více méně na chvilku :wink: to spíš půjdu do bazarového, ale kvalitnějšího
5. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no to bude luxusní... s heslem, děti, už máme teď chceme jen klid a kvalitní sex... :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
Copi, kola se vejdou do kufru, hluboký kočár dopředu a dítě v sedačce dozadu, ale musím jezdit sama, max. s jedním člověkem...
Kočár budu řešit stejně, ségra ho má taky z mimibazaru, za 6.500,-- a sporťák byl ještě origo zabalenej...
5. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Holky tak doufám, že pak si taky s těma milencema založíte album, ať máme co hodnotit :grinning:
5. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
To víš, že je jo, o takový kolóšky bychom Vás nemohly ochudit... :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
:slight_smile:...kdyby to tak četli manžílci :sunglasses:
5. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Dobré ráno,
zase nic,dnes jsem měřila teplotu tak ještě pár dní a uvidím. Jinak jsem prohledala oba obchody co tady jsou a nemaj těhu testy :angry: do města se snad dostanu v pátek :confounded:
5. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
já zatím manželovi říkám že si budu muset najít milence :grinning:
5. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Já jsem mu to hned řekla, aby si nemyslel, že je dokonalej a aby se pak nedivil.... :grinning: moc vážně to ale nebral... zato, že budu v červnu těhotná bral vážně docela dost... :sunglasses:

smudlinko a kolik máš teplotu...???

chersi, to já mu říkala, každý den před spaním... :grinning:
5. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
5. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
no, já moc tomu nerozumím, ale myslím že je to málo... co copi??? Ty tomu asi nejvíc rozumíš... :unamused:
5. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
no já mu to říkám taky,pořád on na to vůbec nic - katastrofa.

na dnešek mi dle kalendáře vychází ovulka, ale nic nepociťuji, no ale manželovi jsem naordinovala denní sexuální život
5. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
ta teplota je u každého jiná, hodně záleží, kde měříš, to se pak může teplota lišit i o 0,5, taky jakým teploměrem měříš, protože digitální měří o trošku míň, takže já bych flintu do žita ještě neházela :wink:
5. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
mě zašlo šíleně bolet v podbřišku,takže buď příjde mrcha nebo mě klepne :grinning:
5. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
no to jsem teda zvědavá... ale každopádně držím pěsti!!!!!!!!!!!
5. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
já jsem se rozhodla že zase začnu měřit, dnes jsem měla 36,4
5. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Děkuju

normálně jsem nepochápala,v Olomouci na matrice je oddací den čtvrtek, pátek a sobota je za 1000kč :sweat_smile: ale co zaplatíme si to ale vědět,že je to takhle blbě tak vyberu místo venku za ty peníze
5. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
vy platíte za obřad na radnici???? co je to za novoty???
5. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
to vypadá na ovulku chersi... :dizzy_face:

smudlinko, to jako, že každý kdo se chce brát v čt, pá nebo v so musí zaplatit 1000?????
5. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
fakt jo, no ma to manža naplanovaný na 6 - 9. 8 sex každý den :grinning:
5. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
ve čtvrtek se neplatí nic,pátek a sobota je 1000kč...jsem to divně napsala
5. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
a máte tam trvalé bydlište předpokládám, tak byste neměli platit nic. žádný den
5. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
nemáme ale to už teď nerozhoduje(od 1.6.),pátek a sobota je den kdy podle nich není oddací den,oni ho mají zvolenej na čtvrtek
5. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
to si děláš srandu!!!!!!!!! a kteří lidi se berou ve čtvrtek????? To tam asi zase sedí nějakej idiot.....
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Dobrý den,
Termíny svateb na rok 2010 se začnou nabírat pravděpodobně od září letošního roku........
Je potřeba doložit vyplněný dotazník, OP, rodné listy a u rozvedených rozsudky o rozvodu.
Oddáváme čtvrtky, pátky soboty
Správní poplatek za PA a SO je 1000,- Kc, CT je zdarma.
5. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
no já bych se hlavně ve všední den nechtěla vdávat protože to by si všichni museli brát alespon 3 dny volna z práce. my měli svatbu v sobotu a na radnici jsme dali akorát víno jako podekování
5. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Dřív tam byl oddací den pátek ale oni by z toho nic neměli tak udělali čtvrtek :angry: asi popřemýšlíme o jiném místě...prý ani hudba není zrovna o.k.
5. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
ty to my jsme si tam, byly zamluvi termín, který jsme chteli my a bylo
5. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.