• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já tam na svatbě byla, ale bylo to hroný... bylo to strašně fomální a strašně krátký.
Já měla svatbu ve své rodné vísce a bylo to super, taková vesnická svatba na obecním úřadě.... měli na nás čas, byl přípitek, přednášela ¨mi moje náhradní matka (matka mojí nej kamarádky)... no prostě super...
5. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
no u nás je obřadní místnost styl - vyzdobená kuchyň :angry: asi zvolím vedlejší vesnici
5. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
opravdu si myslím, že to co píšel je nehoráznost
5. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
u nás je teda obřadní síň v sobotu zdarma
5. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
u nás taky , platí se jedině na zámku a to všechny dny stejne a to 1000,- kč
5. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
tak jsem zpět z obídku... co vy, už jste taky po obídku????
5. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ja ne,odpoledne jedu pro synovce a ten si poručil uvařit rajskou polívku,tak budu jíst až s ním :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
já měla to co zbylo včera z grilovačky
5. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
já už jsem taky po obědě a mám ještě v ledničce pár drobností k snědku, jen jsem došla k šílenému zjištění, že v práci máme megalednici, která zeje prázdnotou, jen já tam mám pořád plno jídla, málem už mi nestačí 1 polička :grinning:
5. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
rajskou bych si dala... :sweat_smile: Já měla smažák, sice nezdravé, ale výborné... :dizzy_face:

už mi fungujou stěrače za 1.135,--Kč, no mazec! Pán v servisu mě poučoval, že alespoň jednou za týden, bych ty stěrače měla použít!!!! :angry: :angry: :angry: jsem myslela, že ho zbiju! Pánovi jsem ironickým tónem řekla, že já je používám i dvakrát za týden... :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
si se měla pána zeptat, jestli máš stírat i za sucha? :grinning:
5. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
No tak přijeď-rajské bude dost :wink:
5. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
já rajskou polívku neměla od dob školních jídelen, tam mi moc nejela, zato rajskou omáčku miluju :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

v příštím životě se chci narodit jako chlap.... byla jsem tam sama ženská se šesti chlapama ti se mohli přetrhout, aby mi vysvětlili, co tomu bylo a pak mi jeden z nich řekl tohle... a to nejsem ani blondýna, no to by mě zajímalo co by vykládali jí....
5. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
ewul, no už abych vyjela, ale teď právě odjel servisák na PC, a ten byl z ostravy... sááákriš, mě mohl stáhnout...
rajsjkou polívku jsem taky neměla ráda, ale taťka ji začal vařit (on umí luxusně vařit, lépe než mamka) a od té doby jsem na tu školní zapomněla...
5. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky promiňte jenom doplňuju do tabulky!! :dizzy_face: :dizzy_face:

copa - // 25.7. - 5tt + 5d
chersi 12 DC
jaspina 27 DC
anoli 29 DC (7 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 5tt+3d
eliska_v 20 DC (1 DPO )
smudlinka10 32 DC
5. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
A jakou rajskou máte rády?Hustou smetanovou nebo tu červenou řídkou:slight_smile:?
5. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak já se taky omluvuju a vtírám se:slight_smile:

copa -// 25.7. - 5tt+5d
chersi 12 DC
jaspina 27 DC
anoli 29 DC (7 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 5tt+3d
eliska_v 20 DC (1 DPO)
smudlinka10 32 DC
ewulin 13 DC
5. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
jen se vtírni, čím cíce tím lépe
5. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
klidně se vtěr a opravujte, jen doufám, že brzy přibudou u všech // :dizzy_face:

Já mám radši hustou smetanovou... a taťka když nemá čas vařit, tak si koupí rajskou z pytlíku a dá do toho kečup, pepř, sůl, majoránku česnek a zaleje... no výborná, ježíš, asi si ji pojedu koupit a udělám si večířku... teda já tu budu tvrdnout až di šesti... :angry:
5. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Já dělám tu smetanovou,malý od ségry se po ní může utlouct:slight_smile:

Holky,tak já už letím pro malého a jupí k plotně:grinning:,zítra jsem tu zase, tak papa a ať vám to uteče!
5. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak bych se chtěla mít.... :grinning: Měj se...
5. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
já mám taky radši hustou a pokud je k tomu ještě plněná paprika, tak jsem v 7.nebi :dizzy_face: :sunglasses:

taky přeji všem co nejdříve // do tabulky :slight_smile: já každou novou tabulkou hltám s tím, u koho se objeví // :wink:
5. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
i já... :grinning: :dizzy_face:

copi, jsem se omylem dostala do té Vaší diskuse z ledna a podle tabulky, jste měly docela úspěsný červenec... a co holky, jak to zvládají, myslím tím ty co se jim zatím nedaří???
5. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Zuzi - to víš, tam se všechny snaží už víc jak půl roku, tak občas propadají smutku a depresi :pensive: ale teď je zase na řadě testování, tak snad se tam rozšíří řady těhulek, moc bych to všem přála :dizzy_face: mě ty // u ostatních dřív dodávaly naději, že i po tak dlouhé době snažení se to přeci jen může podařit :wink:
5. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Já bych to přála taky všem, hlavně tady holkám, protože vím, co je to za radost ty // najít, sice je to takový šok, že ani nevím, jestli je to pravda nebo ne... ale doufám, že každá si to jednou zažije, jedna dřív a druhá pozdějc... :zipper_mouth: to jste teď všechny v napětí, ne? když je to testování?

Mě to testování fakt bavilo.... V neděli jsem si přečetla, že pokud je čárka stále stejná, tak může dojít k tomu, že se mimís přestal vyvíjet, takže jsem hned naběhla do lékárny a koupila testy a dnes už jsem opravdu skončila... :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
já testila naposledy v pondělí, čárka silnější než kontrolní :dizzy_face: další testy doma nemám, teď už se nemůžu dočkat 21.8., aby nám dr. potvrdila, že je všechno OK :dizzy_face: už jen 16x se vyspinkám... :grinning:
5. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
já jdu v pondělí, no jsem zvědavá.... ale trochu nervózní, víš co, kdyby se ségře nestalo to, že musela jít na potrat, tak bych asi byla víc v klidu....
5. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
holky tradši o tech // nemluvte nebo začnu šílet, kdyx je konečně uvidím :rolling_eyes:
5. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak jo... ale když ty tu nejsi.... :rolling_eyes: zkusíš ty ovu testy? :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.