• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahojky hlasím teplotu 35,8 není to nějak málo? Měřila jsem ji radši dvakrát
6. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Zuzi paní se mi včera ozvala, ale já večer zapomněla poslat peníze - tak dnes..
Botičky parádní - taky jsem je kdysi někde zahlédla takové ty úplně maličké a slintala jsem nad nima :slight_smile:
6. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
holky chci se zeptat - švagrová taky dává malé tyhle boty (nechci urazit)ale není to brzy, ty děti nemají ješte úplně vyvynutou klenbu
6. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
smudlinko, ty jsi podchlazená!!! Teplota normálního těla je 36,5 C!!!!!!!! a v těhotenství musí být vyšší... :unamused:

Jaspi, já nad něma slintala v Giga sportu, ale tam měli jen černý a ještě to nebyly crocsi, tak jsem našla tyto - origoš, růžové a malinkaté... no už se na ně těším... :sweat_smile:
6. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
chersi, Lada to bude mít jen na doma... ven jí v tom nepustíme... a navíc ona stejně každý boty pořád obouvá a vyzouvá.... a chodí bosky...
6. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
já jsem spíš k.o. asi to mám tento měsíc totálka rozházený ze stresu :frowning2:
6. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Já se jen ptám, protže neteřinka v rom lítá venku je jí rok a půl a to ji to svagrová dáva tím paskem dopredu, takze to má jako pantofle
6. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
No chersi pro malé dítě by měly být takovéto boty na chviličku, ale na nějaké procházky fakt ne.. Já je viděla tak malinké, že byli spíš ještě do kočárku.. Ale jinak v roce a půl by měla mít pevnou botu - nazouváky ne. I sandál by měl být s pevnou patičkou.
6. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Taky si to myslím, no ale vysvětlovat to tý čů...e nebudu, ona jí ničí nožičky
6. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Jo chersi - tak trochu to znám.. ale radši to tady nebudu rozvádět
6. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Naše Lada má kvalitní boty, ale doma jí udržet v papučích je něco nepředstavitelného, já jí včera kupila takový ty gymnastický růžový cvičky za 9,--Kč, no ty jsem tam nemjohla nechat... lada z nich byla úplně urvaná, hned si je obula a chodila v nich a ráno jsme ji dostali z postýlky jen kvůli nim...
6. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
taky dobrý :grinning:
6. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Zuzi a vy se ségrou bydlíte dohromady?
Jo za chvilku zmizím - blíží se mi šéf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ránko holky!!!
6. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Ne, já bydlím o ulici výš... mamka bydlí v jednom bytě a pod ní ségra v druhým bytě... (dřív než jsme si se ségrou našli muže tak jsme tam bydleli spolu, ve Vyškově nebyl velký byt, tak jsme měli dva nad sebou).
Každé ráno 6:45 tam jezdím na snídani... já se postarám o Ladu a ségra chystá snídani (teď má mamka dovolenou, tak chystá ona, nasnídáme se a 7:45 odjíždím do práce...
6. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Normálně já když mám dostat MS,tak mám na šéfa extrémní alergii - spolehlivé měřítko, že už to dostanu. Dnes mě sr.. i po telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
:grinning: to je také dobré jaspi, holt kazdý je jiný
6. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Jaspi a kdy má teta přijet???

Čájo Ewul... :dizzy_face:
6. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Zuzi to je hezké :slight_smile: Myslím, že už dnes.. Minule jsem špinila už od 28DC a cítím to tak i dneska
6. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
jaspi,já mám na šéfa alergii pořád:grinning:

Čáááágooo Zuzi!!! :sunglasses:
6. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ewul - já taky - ale v tomto období je to ještě horší :grinning: On je tak chytrý a dokonalý (ve své představě) že bych ho nejradši nakopala. Ještě když mi tu svou představu vnucuje, aby z něho jako byla paf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejhorší jsou ješitní chlapy po 40ce :confounded:
6. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahojky holky, moc vás všechny zdravím! :dizzy_face:
Už mi je trochu líp, tak jsem se na vás přišla podívat, co je nového. U mě zatím ms nedorazila. Ale já mám cykly delší, tak kolem 35 DC, takže normálka. :wink: Manžílek má dovolenou, tak se o mě stará, ale bordel tady je teda hroznej. Teď je dopoledne pryč, tak jsem na chvilku vylezla z postele, abych to tady dala trošičku do pucu a aby mě neviděl, páč by mně nadával. Jako už je to lepší, ale když se trochu hejbu, tak se strašně potím - asi po těch debilních antibiotikách. :frowning2: Doktorka se mě ptala, jestli nemůžu bejt těhotná, tak jsem ji řekla, že to vyloučit nemůžu. Tak se mi snažila dát ty nejvhodnější antibiotika, protože říkala, že kdyby se zadařilo, tak že by nám to nerada zkazila. Jinak pořád ležím v posteli, už jsem celá přeležená a hodně čtu. No a dneska se chci učit makro. Včera jsem si přečetla strašně fajn knížku, která mi dodala znovu sílu a chuť, takže jsem už zase v pohodě. :slight_smile: A když to nevyjde teď, tak to vyjde třeba příští měsíc. :wink: Zase razím svoje známé heslo - jak to má být, tak to bude.
Zítra za mnou přijede moje nejlepší kamarádka, která je teď na dovolené v ČR (jinak je za prací v Irsku) a tak se už moc těším až pokecáme. :slight_smile:
No a na kontrolu jdu v úterý, tak doufám, že už budu fit, protože v pátek odjíždíme do Chorvatska. Budu na sebe muset dávat asi velkej pozor, mám z toho docela strach. Nechci, aby se mi to vrátilo, protože je to fakt hnusný. :rolling_eyes: No jo, tak snad to ňáko přežiju no...

Holky, mějte se moc hezky, všem děkuju za podporu a zítra se na vás zase juknu. :wink: Pa pa
6. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Anoli,hodně rychle se uzdrav!!!! Je fajn,že se doktorka tak stará:slight_smile:,tak to má být!
6. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Papa Anoli, my tu na tebe všechyn myslíme a držíme pěsti, aby bylo všechno OK... :dizzy_face:
6. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
anoli, to jsem ráda že už je to lepší, zachvilku budeš fit. :dizzy_face:
6. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Anoli, tak tam na sebe hlavně dávej pozor - nejlepší by bylo mít nějaké ATB pro sichr sebou..
6. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Dnes ráno ségra přišla na to, že jsem otěhotněla o den dřív než naše mamka když čekala ségru... termín prý měla 5.4... :sweat_smile: Ona teda myslela, že má špatný cyklus jezdila asi 5 km na kole aby dostala MS, ale ségra se držela zuby nehty... :grinning: ... jojo poprvé a hned s výsledkem ... :grinning:
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Myslela jsem 50 kilometrů.... a babička se tenkrát strašně divila, co blbne...
6. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
6. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
A kdepak je dnes Copa? Doufám, že už jí není špatně....

Chersi, Ewul už snažilkujete?
6. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.