• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
snažilkujem snažilkujem, včera jsme to měli naplanovaný - ale nějak jsme padli za vlast
6. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Zuzi - vždyť já už vás dneska zdravila, ale jinak moc nestáíhám, nahromadilo se nám v práci dost problémů...
špatně mi není, musím zaklepat :wink: od té doby, co mám vp ohotovosti lízátka proti nevolnostem mi dává mimís pokoj :wink:
6. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
už jsem nějaká volaká zmetěná.... :confounded: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky holky.
tak po včerejší akci, jsem úplně hotová :grinning: :grinning: Ale jo byla zábava!! :sunglasses:
Jinak teplota stále 36.8 :dizzy_face: :dizzy_face: Ale na ovu tetsíku už je slabá čárka!! Jinak zítra jdem na to spermio, tak na nás myslete!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Čauky Eli, tak doufám, že už to konečně klapne... a zítra Vám samozřejmě budeme držet pěsti, co pan manžel stresuje?
6. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ne, ten je naprosto v klidu ??!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem ale za to ráda, protože stačí , že jsem nervózní já :sweat_smile: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
budu držet palečky a za jak dlouho budete vedět výsledky?
zuzi no bude tehu demence :grinning:
6. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
já bych byla taky nervózní a pan manžel v klidu... kdy budete vědět výsledky???
6. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
chrsi, stejné myšlenky... :grinning:
6. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
holky počkáme si na ně v restauraci a do hodinky jsou výsledky :sunglasses: Ježiši, já jsem fakt nervózní!! :sweat_smile:
6. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
V kolik??? Ať víme, kdy máme držet palce a taky kdy nám sdělíš ty výsledky!!!
6. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
asi jsme napojeny na sebe :grinning:

Já si to přečtu v pondělí, ale kařdopádně jsem na výsledek hodně zvědavá
6. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Zuzi,nooo jak bych to správně napsala-u nás je to takové jak za svobodna:slight_smile:,spíme spolu když je chuť,miminko bychom oba moc chtěli,ale posytelové rekordy netrháme...já to totiž neumím-donutit se i když není chuť!
6. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
ewul, tak to to my za svobodna sexovali třeba i třikrát za den... :grinning: Teď si říkám, jak jsme to zvládli... ale máš pravdu, když není chuť je to na prd... mimís si k vám cestu najde... uvidíš... :dizzy_face:
6. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Nooo právě...nás když to chytne teď tak je to taky i kliďo 3x denně...ale pak zase třeba není chuť celý týden:frowning2:,ale já to tak měla vždycky:slight_smile:....jasně,že miminko příjde až bude správná doba, což bude určitě brzo, protože nám včera kroužil nad barákem čáp:slight_smile:
6. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
no to jsem zvědavá, jsem tu sem psala, že já ho neviděla deset let... :unamused: a vidíš... :dizzy_face: ale vránu jsem viděla často... :sweat_smile:
6. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
u nás je to podobné, vždycky si to naplánujem a pak je to uplně jinak - jinak asni vránu ani čápa jsem neviděla :frowning2:
6. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdeme tam ve 13 ho, takže tak okolo té 14:30 by mohly být výsledky, tak uvidíme... Ale písnu Vám to sem až večer, protože se dřív na net nedostanu a nebo mi někdo dejte mobil a já napíšu!! :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
Já jsem z toho byla normálně v šoku...ve tři odpoledne, v centru města:slight_smile:...tak tam udělal dva kolečka a zase letěl:grinning:
6. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Eli,budu vám moc držet palečky,určitě vám poví,že je vše oukej,rychle a snaživé, jenom se nemůžou trefit,ale to už je teď stejně jedno,páč tento měsíc už si určitě cestičku našly!!! :wink:
6. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
holky please dotaz. 13 DC a bíly výtok - copak to může být?
6. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
chersi, to je plodný hlen.... je to předvoj ovulace... po ovulaci zmizí... teda tak to psali... a jak vypadá? :sweat_smile:

Eli, my vydržíme a písni večer... alespoň se budeme mít na co večer těšit...

Ewul, čáp ve městě???? Ty bláho, no to je mazec... ten asi letěl k vám jak vyšitej... :grinning:

Já si teď koupila v sekáči těhu tepláky... :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Chersi:14 DC a to stejné, takže asi v klidku:slight_smile:...podle prostudovaných článků na netu je to bližící se ovulka:slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
Eli, jak to že jsi měla uprostřed cyklu 36,8 C? a kdy podle testů byla ovulace?
6. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
no tak to je super.

a jak to vypadá - no čistě bílý výkok a nelepí se je jakoby mazlavý(ježišku to je pozorování :grinning:
6. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Joooo a bydlíme 2 minuty od centra:slight_smile:,u hlavní ulice:grinning:....jasně,že to byl čáp k nám,taky jsem otvírala okna dokořán :sunglasses:
6. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Zuzi, jak vypadají tepláky?
Chersi:takže víme co budeme dělat večer :sunglasses: :wink: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
jj a celý víkend :grinning: ve stanu, to už jsem dlouho nezažila
6. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
holčiny, ten hlen se musí táhnout, jako vaječný bílek...

ewul, tyhle a černé a trochu obnošené, ale žádná tragédie... za 50,--Kč :dizzy_face:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24974854&tab=5

a se divím ewul, že nevlítnul až k Vám .... :grinning:
6. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.