• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi teď mám cyklus 28 dní přesně - ale to je po Utrogestanu, jinak bych neměla vůbec.. A už po folikulometrii jsem věděla, že mrcha dorazí.. Takže to nijak neprožívám. Až zas za 14 dní na folikulometrii :grinning:
O Mojžíšovce jsem přemýšlela - jenže u nás to dělají jen ve dvou zařízeních - v tom jednom se mi zdá, že všecko pěkně flákají a jen tahají prachy a v tom druhém je to na úplném konci města a měla bych problém se tam dostávat a stíhat to po práci.. a taky tam vyžadují potvrzení od gyndaře - bývala doktorka mi ho tehdy odmítla dát.. Ale právě mám info, že oproti jiným cvičením pilates je tohle opravdu zaměřeno hodně na svaly pánevního dna a páteř. Cvičí se po malých skupinkách (7-11 lidí) a paní si je obchází a fakt na ně sahá, jestli zatínají správné svaly a cvičí správně.. Ona se školí pořád dál a fakt u těch nejlepších (licenci dělala snad u nějakého cizince a ten se učil přímo od člověka, kterého učil sám Pilates..)
7. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Zuzi,včera tak možná jen přelítlo něco manželovi přes nos:frowning2:...večer jsme se trošku chytli,takže jsme usínali každý otočený jiným směrem :confounded:

Eli:tak teda ještě jednou tfuj tfuj tfuj!!! :wink:
7. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Eli, to je klasika chlapi, já bych taky celou noc nespala a pan manžel by se probudil, oblíkl a řekl, tak jedem lásko... prostě pohoda jahoda...

Jaspi, pilates dělala moje učitelka na gymplu, měla vždycky narváno a myslím, že je to super cvičení... ale nic moc o něm nevím... spíš jsem četla, že na ženskou neplodnost je ta mojžíšová... ale myslím, že pokud budeš spokojená s pilates, tak proč ne, je to jen a jen chvályhodné... :dizzy_face:

Včera jsem si vzpomněla, že moje mamka se seznámila s jedním léčitelem a on jí řekl, že má v sobě strašně moc energie a dokáže vyléčit lidi, ale ona ji neumí používat... Pak když to vykládala známé, která se už rok snažila otěhotnět, tak se domluvily a chodila k nám na "léčení" a mamka jí dávala ruce na vaječníky a ona za tři měsíce přišla, že je těhotná... :dizzy_face: Já myslím, že všechno j jen o psychice... možná věřila, že jí to pomůže a byla víc v klidu...
7. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jaspi já mám s pilates osobní zkušenost a jen tu nejlepší :slight_smile: mě to strašně chytlo, taky tam jedna paní dotáhla své 2 snachy, a po pár měsících už se tam neobjevily a z paní byla dvojnásobná babička čekatelka
je to fakt super na svaly pánevního dna i celkově na držení těla...
7. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Copa a jak jsi tam chodila často? Taky můžu buď 1x nebo 2x týdně a je to vždy hodinu.
7. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Hoj, copi, tak jak ti je? Furt čekám kdy se rozjede moje těhotenské nevolnosti a furt nic, tak jen sonduju, jestli je ti taky dobře... :dizzy_face:

Jaspi, já si myslím, že by dvakrát týdne mělo stačit.... když to porovnám s ostatními cvičeními... nic bych nepřeháněla...
7. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Zuzi já bych častěj nechodila :grinning: Já jen jestli 1x nebo 2x - já právě nejsem žádný sportovní nadšenec a bojím se, že tam poprvé odpadnu :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
japsi - já chodila nejdřív 2 týdně, pak už jen 1x, protože ta druhá hodina byla v blbý čas
já tam přestala chodit tak měsíc zpátky, protože v ty dny, kdy pilates bylo, byly strašný horka a tady zrovna nemají klimatizaci, takže to se nedá :frowning2: ale zase začnu, chodili tam i těhulky, některé cviky nedělaly, ale jinak to nemůže ublížit, jen pomoct; jinak ty cviky se moc nezdají, ale dají fakt zabrat :wink:

Zuzi - špatně mi není, jen mi bylo po ránu tak nějak slabo, já se nestihla moc nasnídat a to je pak znát :pensive:
7. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
a co si třeba koupit nějaký dvd a cvičit doma???
7. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
já bych se doma nedonutila, já se znám :wink:
7. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
já taky ne, ale co kdyby mi náhodou hrklo v hlavě... :sweat_smile: a chtěla začít cvičit...
7. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Zuzi on když na tebe dohlíží někdo, kdo se v tom vyzná, tak se všechno cvičí úplně jinak. Doma tě nikdo nenaučí jak máš přesně mít ramena, hlavu, jak dýchat..a o tom to hlavně je.. Když jsem chodila na rehabilitace, tak jsem úplně zírala jaká je věda třeba obyčejný klik..
7. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
to máš pravdu... taky jsem říkali s manžou, že kdybychom se sami chtěli naučit hrát golf, tak se v tom plácáme ještě další rok a výsledek byl nulovej... a přitom se to zdá tak jednoduché... ale to je takovejch věcí, co musíš vědět, už jen jak se drží ta hůl... to ti žádná pradvidla nepomůžou...
7. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Právě - ta paní říkala, že hlavně nové si vždycky hlídá a při cvičení je obejde a sáhne ti třeba na břicho, jestli zatínáš ty správné svaly, dobře dýcháš.. Doma si to člověk ulehčuje - apoň já jo :wink:
7. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
jaspi - jj, to je pravda, my máme na pilates taky malé skupinky, 10-15 lidí max. a cvičitelka to pořád obchází, kontroluje, radí...
7. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
A co plánujete na víkend?
My jsme měli jet na tu chlastací pátry do Jeseníků, ale naštěstí tam jede manža sám... jsem řekla, že stejně ty lidi neznám, všichni budou pod parou a budou kouřit a já těhotná a nas..., se nebudu bavit...
Takže dopoledne jdeme odlepovat fólie z oken, který tam máme rok a prý se měli po třech měsíchj oddělat, a my to neudělali, takže to jde strašně špatně, bude to taková jobovka... ta fólie se připekla na okna.... :confounded: :angry:
7. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
co ta smudlinka??? Ta nás teda napíná.... :wink:
7. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky, jsem tu jen na skok. Čekám, než přijede kamarádka. Chtěla jsem popřát Eli, aby jim to spermio dnes dopadlo co nejlépe!!! :wink: :dizzy_face: A zas pádím pa pa a pěkný den všem :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Čauky Anoli, doufám, že je ti líp... užij si dámský dýchánek... :dizzy_face: papa
7. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
no tady je teda mrtvo, kde jste???????
7. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Já už jsem tady:slight_smile:...něco jsme tu řešili,tak se nedalo psát:slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
já už jsem tu po obídku :wink:

anoli - doufám, že už je líp :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
taky jsem po obídku měla jsem vepřový steak s chilli omáčkou... výborný....

Eli manžel už má asi splněno... :sweat_smile: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
no nic holky, pro dnešek se s Vámi loučím... jedu zkontrolovat stolaře a taky objednat nový dřez, páč jsem si vybrala jiný... a na odpoledne pan manžel naplánoval odlupování přiškvařených fólií z oken...
Takže papa a mějte krásný víkend....
7. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsme doma ze spermia...
Výsledky: Objem - 3ml
Počet - 79mil/ml
Normospermio!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Eli, moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To musí co nejdřív vyjít! :wink:
8. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Dnešní tabulka je asi taková:

copa - // 25.7. - 6tt
chersi 15 DC
jaspina 2 DC
anoli 32 DC (10 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 5tt+3d
eliska_v 23 DC (4 DPO)
smudlinka10 35 DC
ewulin 16 DC

Zuzi, kdyžtak si oprav tvůj údaj, protože já se v těch týdnech nevyznám a nevím, jak se to mění. :wink:

Já nevím, jestli to dělají ty prášky, ale už týden chodím spát kolem půlnoci a vstávám po šestý hodině!!! :astonished: Se nepoznávám... no a pokud do 4 dní nedorazí teta z Červený Lhoty, tak zkusím ten poslední testík, co tu mám doma. :wink: Tak uvidíme, držte pěsti. :wink: :slight_smile:

Jo a všem přeju krásný víkend! :slight_smile:
8. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
anoli: Moooooooooooooooooc děkuju!! Já měla takovou radost!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Krásný víkend všem!!! :wink: :sunglasses:
8. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: kraaaasny den prajem :grinning:
8. srp 2009 v 10:35  •  1 dítě  • Odpověz
Eli, mooooooc gratuluju, asi ti spadl obrovský kámen ze srdce, viď? Mám fakt radost, a třebas už jsi těhule???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Eli, vidíš to, a to před tím i sexoval a pořád tam těch kočenek měl tolik... vidíš, co máš doma za samce!
:grinning: :grinning: :grinning:

Opravená tabulka, anoli třeba tě za týden budu poučovat, jak se to počítá... :dizzy_face:

copa - // 25.7. - 6tt+1
chersi 15 DC
jaspina 2 DC
anoli 32 DC (10 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 5tt+4d
eliska_v 23 DC (4 DPO)
smudlinka10 35 DC
ewulin 16 DC
8. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.