• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jen dozenu pátek a jsem tu jako na koníkovi :grinning:
Stanování no celkem to šlo - ale u manžela se rozpoznali stopy po jejo máme a to pozorování lidí. Takže se spíše mlčelo. a večer se snažilo. Kromě včerejška to jsme byly nějak unaveni.
10. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
evzenie: Já si počkám!! Počkám až jestli dorazí teta a pak kdyžtak testnu!! :wink:
10. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Eli, však máš recht... pokud tam ten mimís je, tak tam bude i za 8 dnů,já to brala taky tak...
10. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
evzenie: A pokud neni, tak tam nebude :grinning: :grinning: Jsem zvědavá, kdy najdu na testíku // :dizzy_face: :sweat_smile:
10. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Holky já chci // aspoň na ovu testu a budu spokojená!!! :slight_smile: Kéž by to klaplo..l No aspoň jsem teď mluvila se stolařem, že návrh kuchyně je hotový, tak jsem zvědavá. Ale bar pultík se mu tam nějak nechce vlézt :angry:
10. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
holky tak si nejsem zas až tak jistá s tou ovulkou - vátok sice byl ale jen ten jeden den, ale jinak nic a ž dnes opět bolí bradavky - jsem z toho jelen :grinning:
10. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
jaspi, už ti došly ty testy z MMB? a už jsi je někdy zkoušela, fakt tam nic nebylo?

Eli, někdy ty čárky uvidíš... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
evzenie: Doufám, že se dočkám už tenhle měsíc!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
chersi a ty ovu testy fakt nechceš zkusit... já jsem i teď ráda, že jsem si je dělala, páč bych teď byla streslá, že je pupík malej... ale když já měla ovu o týden později, tak to vychází, že takovej má být... jsem ráda...

Eli, no to bude napínavý... ještě ta smudlinka, pak Anoli a pak ty... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Zuzi paní je dnes posílá. A taky se mi na inzerát ozvala jedna paní, která psala, že už je těhu, tak je nepotřebuje a že mi je pošle - jen tak, nic za ně nechtěla. Tak jsem po ní chtěla číslo účtu, abych jí zaplatila aspoň poštovné a ona nechtěla ani to.. Fakt nějaká dobrá víla ještě na tomto světě :slight_smile:
Jo a já tam někdy mívám tu druhou čárku -ale tak slabou, že je sotva vidět a nikdy sezesílila..
10. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Jaspi, na MMB jsou takový hodný duše... ale bohužel jsem se tam setkala i s hodně velkejma p... nedá se to jinak říct... :angry:

Moje ségra strašně ráda šije a dala si inzerát, že by potřebovala koupit látku ve Svitavách a jsem jí říkala, že je blbá, kdo jí tak asi odpoví a jí napsalo deset holek a chtěly jí to koupit... a taky chtěla paní peníze jen za látky... mazec...
10. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Jsem fakt zvědavá!! Chvílema si říkám, že jsem těhu, že se zadařilo, ale pak to nechávám spíš být!! protože bych z toho zešílila!!
ALe jak se manžel začal těšit na to že budu těhulka!!
10. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Tomu mému to nedochází pořád... :grinning:
10. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Ten můj se zase těší jak blázen... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem tak ráda, ale ještě to těhu!! :wink:
10. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Taky vás to tak zahřeje u srdíčka, když manžel něco řekne v souvislosti s miminkem? Já jsem mu kdysi říkala, ať se nezlinkuje když šel do hospody a že doufám, že má sám nějakou zodpovědnost a on na to: Prosím tě, jasně že mám - za chvílu přece budu táta ne? Hezky se to poslouchá, teď to ještě uskutečnit..
10. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
jaspina: Je to krásný, když to ten chlap řekne!! Můj manžel taky říká já se tak těším až budu táta!! :dizzy_face: :dizzy_face: Zahřeje to u srdíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Eli je krásné slyšet, že ten chlap se na to už cítí připravený že? Spousta chlapů jak slyší dopředu o miminku, tak to zlehčují a nebo se začnou ošívat..
10. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Můj muž jel na tu chlastačku do Jeseníků a volal že dojel a když se loučil, tak říkal, že nás miluje oba dva... jsem byla naměko... :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
je to krásné - já občas pochybuju jestli je Fanda dospelý, hlavně poslední dobou :sweat_smile:
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
cher - chlapi nejsou nikdy dospělí :wink:
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Chersi:zrovna včera jsem řekla manžovi,že chce být táta a chová se jak puboš...tak se hluboce urazil:grinning:
10. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak to já moc neznám... tomu mýmu všichni říkáme "seriózní Mucín"... někdy bych řekla, že je až moc dospělý...
10. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahojky holky! :slight_smile: Všechny vás moc zdravím a přeju pěkný slunečný den! :dizzy_face: Jdu vás na chvilku pozdravit, podívat se na net, co se děje novýho a pak si půjdu lehnout a asi se budu učit. Včera jsem zas večer trochu cejtila, že mě to při čůrání trochu lechtá, tak doufám, že to bude v pohodě a už se uzdravím. Je to hrůza, zejtra jdu na kontrolu k Dr., ale když se mě bude ptát, jestli je to o.k. tak já musím popravdě říct, že ještě úplně to o.k. není... taky mě občas pobolívá břicho... tak nevím no...
Na dovolenou odjíždím, jaspi, až v pátek, ale docela se toho bojím - hlavně toho, aby se mi to nevrátilo... radši si řeknu doktorce, aby mě poradila, co si vzít s sebou, kdyby nastaly ňáký potíže.
Zuzi, moc gratuluju k prvnímu vyšetření!!! To je super, že je mimís tam kde má být. Příště už uvidíš srdíčko - to bude nádherný! :dizzy_face:
No a jinak teda začínám trošku myslet na to, že by měla zítra nebo ve středu přijet teta z Červený Lhoty, tak jsem na to zvědavá, jestli přijede nebo ne... pokud do středy nepřijede, tak chci právě ve středu testovat. :wink: Tak držte pěsti, ať ms nepřijde a budu moct vyzkoušet ten třetí testík. :grinning: :wink: Pokud bych byla těhu, tak si myslím, že by to už test mohl ukázat ne? Budu asi 14 DPO.

Mějte se všichni moc hezky a zítra na vás zase juknu. :wink:
10. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Anoli ale počítej s tím, že po ATB a zánětu se ti může cyklus trochu rozházet.. jo a k tomu moři - dají se volně koupit třeba brusinky nebo Urinal - mě to bylo na prd. Pak ti může dát doktor sebou pro sichr ATB a jako prevence se mi osvědčil Urovaxom - jako 3měsíční kůra.. Ale tuším že je i jen na 1 měsíc. Musí to napsat praktik a jsou tam doplatky. Já tehdy platila tuším přes 700,- ale pomohlo mi to.
10. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Čauky Anoli, jsem zvědavá jak to tvoje testování dopadne... určitě by se ti tam // měly objevit!!! :dizzy_face: držím pěsti.... a já mám zrovna ve středu dovolenou, tak se to dovím až večer...
10. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
jaspi, já vím, počítám s tím a vůbec jsem v pohodě, nijak se k tomu neupínám... že to zrovna ve středu vyjde. Fakt jsem v pohodě a prostě si říkám, že buď to vyjde teď anebo jindy. :wink: A ty brusinky si chci právě koupit zítra až pojedu k Dr. Díky za radu. :wink:

Zuzi, já bych mohla testovat klidně i zítra, protože stejně povezu ranní moč doktorce, ale mně se líbí středa proto, že datum obsahuje jednu dvojku, víš? - 12.8. - A to je moje šťastný číslo. No a navíc má svátek Klárka, moje nej kámoška. :grinning: :dizzy_face: Jsem prdlá, já vím, ale co když mi to přinese štěstíčko, že? :wink: :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
anoli a já mám svátek zítra.... :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
Zuzi, já vím, ale testovat budu stejně až ve středu. :wink: :grinning:

Jo a taky jsem vám ještě zapomněla napsat, že jsem v sobotu viděla zase čápa!!! Tento měsíc je to už potřetí!!! :grinning: Kdo ví, jestli to něco znamená? :wink: :grinning:
10. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Anoli tak to budu držet palce! :wink: Nevíš něco o Laděnce?
10. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
anoli - ten čáp to bude znamení
10. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.