• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
můj taťka viděl v sobotu nad naším barákem tři.... se divil co dělají u nás... kdyby chlapec věděl... :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
u nás je to marný - žádný přelštaven nespatřen - akorát jsem poštípaná od komárů :grinning:
10. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
dnes to chceme říct našim, páč už to psychicky nějak nezvládám, aby to naši nevěděli.... taky jim pořád lhát... dnes jsem třeba místo u Dr. byla v práci, páč se psala smlouva... v půl sedmé ráno! :sweat_smile:

Máte nějaký nápad????? Mě teda vůbec nic nenapadá...
10. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Zuzi,kdybyste to vydrželi to UTZ,tak byste jim mohli dát fotečku,ale to je ještě 14 dní:frowning2:
10. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jaspi, viděla jsem dnes v knihkupectví knížku s názvem Pilates, cesta ke snažšímu otěhotnění, nebo tak nějak....
10. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Zuzi kdybys vydržela počkat do UTZ - už budeš mít klid, že je to o.k a budeš jim moct přímo ukázat fotku vnoučátka..
10. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
s tou fotkou by to bylo určo lepší, ale taky je to řešení koipit pohled, k narození prcka analepit testy a napsat text.....je to jen nápad
10. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
No u tchánovců to vydržím, to mi žíly netrhá... ty do té doby neuvidím... ale naše vidím každý den... tak je to takový těžký...
10. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Zuzi záleží jen na tobě jak to cítíš. Pokud jim to chceš říct, tak to prostě řekni..
10. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Asi máte pravdu... ještě si to promícnu a uvidím... :unamused: :dizzy_face:

jsem našla tuhle knížku, tak kdybych to vydržela, tak bych tam nalepila fotku z UTZ s věnováním od vnoučete... ať už se na mě chystají...
10. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
jaspi, bohužel nevím, co je s ladenkou... :unamused:
10. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
anoli, ty jsi na přímu???
10. srp 2009 v 15:36  • Odpověz
Dobré ránko holky!

Zuzi, všechno nejlepší k svátku :wink:
11. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
Ahoj holky,
Zuzi taky přeju vše nej nej nej! :slight_smile: :zipper_mouth:
11. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
copa - // 25.7. - 6tt+4d
chersi 18DC
jaspina 5 DC
anoli 35 DC (13 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 7tt
eliska_v 26 DC (6 DPO)
smudlinka10 38 DC
ewulin 19 DC
11. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Dobré ránko všem!
11. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojky holky.
Zuzi všechno nejlepší!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak holky mě je fakt divně... :unamused: Chvilkama mám žaludek až v krku... :confounded: Ukážu Vám zase gráfek... :dizzy_face: :dizzy_face: Holky kéž by to vyšlo...manžel má přesně za měsíc narozeniny a to by byl nádherný dárek!! :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nsnhVP9iNKP1b8pKnbA0%2bZ%2fuz5dis4BdtpXylZyLhyVZw3EKZ9odBlZYHepVjOBH%2bZFyv3WdgIwos3wqpNjc%2f60%3d
11. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? A zároveň vás požádat o radu?Připadám si úplně blbá,ale máte zkušenosti některá s nějakým tím těhu testem?
To víte taky se snažímě a oba si strašně přejem mimísko až z toho mam tak trochu strach. kdo se moc snaží a těší... lepší to možná nechat bejt a nechat to osudu,ale kdyby jsme si to s přítelem tak nepřáli... :confused:
11. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Krásné ránko holčiny,
děkuji moc za přání... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Eli, no po pravdě, jak kdybych viděla svůj graf minulý měsíc... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měla jsi někdy takové vysoké teploty? Já teda ne, a proto mi to přišlo divný...
11. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Neměla jsem takhle vysoké teploty, ale popravdě jsem teď měřila takhle pravidelně poprvé!! :wink: No, uvidíme!! :dizzy_face: :dizzy_face: Chvilkama si říkám, že co kdyby, ale ten pocit mám jenom chvilkama...Spíš ne...Nevím!! :unamused:
11. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Eli, já si měřila vždy jen před MS, abych věděla, kdy dojde a moje nejvyšší teplota přesáhla jen jednou 36,7 C, jinak nikdy.... já bych ti to tak přála...

Vítán Korinkovou... a co bys chtěla vědět konkrétně?
11. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Já bych si to taky strašně moooooooc přála... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už i manžel včera večer říkal, miláčku já bych si tak přál, aby jsme čekali miminko a přitom mi hladil bříško :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Elis vypadá to nadějně! :wink:
Jinak co se týká těhu testů, tak si do dnes pamatuju, když jsem si ho dělala poprvé - chodila jsem ještě do školy a málem jsem se pos.... strachy :grinning: Jo tehdy jsem to viděla moc jednoduše..
11. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Včera jsem měla doma stolaře s návrhem na kzchyň - zatím jen tak nahrubo. No barpultík co jsem chtěla se nevleze - ale on by stejně byl na prd, mě se jen líbí. Tak nakonec to bude takové velké L - akorát si tam nejsem jistá jednou věcí - když se vejde dveřma čelně do kuchyně, tak vlevo bude linka - s lednicí, myčkou, dřez, trouba.. a v rohu sporák a bude to pokračovat směrem do prava (to je naproti dveří a tam je i okno) no takže by byly skříňky jen spodní - pod oknem a on říkal, ať se nenecháváme dělat parapet, že ta pracovní deska by byla zároveň parapet - až po okno. Jak myslíte, že to bude vypadat? že vlastně vzadu na desce už by byl začátek okna.. a taky nevím, jak bych měla řešit závěs - chtěla bych ho i když tam budou žaluzky. Aspoň nějaký dekorační. Ale takhle by musel být kratší, aby na té desce neležel. Tak si to moc nedovedu představit, aby to nevypadalo blbě - co vy myslíte?
11. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Jaspi, taky si vzpomínám na své histerické záchvaty, že jsem těhu... :grinning: a ono to tak jednoduché není... :unamused:
11. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
jaspina: jj, taky jsem si včera na to vzpomněla, že když jsem se bála, abych náhodou nebyla těhulka-dělala si těhu test a pak ta úleva, když tam byla / :grinning: :grinning: Je to komické!! :grinning: :grinning: ...A teď se člověk snaží a ono nic!!!
No, uvidíme...přála bych si to strašně mooooc aby to vyšlo....Dala bych manžílkovi krásný dárek k narozeninám!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
nechceš mi to poslat na mail? ne že bych neměla představivost, ale...

my máme taky takle kuchyni, ale parapet máme a deska za linkou bude stejná jakio pracovní, ta bude vsunutá pod parapet... a záclony, budu mít asi krátké, to by mi asi zavazelo...
11. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
já to jednoduše asi vidím taky. třeba skorošvagrová si dělala dva s negativním výsledkem a přitom těhotná byla.Jsou zřejmě různé druhy,různá citlivost,nevím po jaké době se tam něco "objeví" :slight_smile: . Jenže jí se ptát nechci stejně jako kamarádek taky ne. V lékárně tady u nás na malym městě pracuje největší slepice z města a nějak nemam čas někam zajet. Možná mám nějaké tušení,ale zatím je to jen tušení :sweat_smile:
11. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
korinkovna: Já mám taky ňáké tušení, ale nic moc...
11. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.