• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
teda holky prave jsem volala na pojistovnu, ale takhle jsem se uz dlouho nerozcililil
a
15. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
chersi, co se stalo?
15. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak to já plánuju, že až si jednou mimčo přivezu domů, bude s námi tatínek doma minimálně dva týdny :grinning: Sama bych si totiž fakt netroufla.
15. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
manzel rusil duchodove sporeni a delal si nove, pani nam to zrusila a ze nam prijde cast penez zpet, dobrý uz je to 6 týdnu tak volam na prahu kde se to seklo a ona mi rekla ze to vubec zrusene neni, a ze jim penize za 1 mesic dluzime. tak volam na pobocku, kde jsme to uzavirali a tam zase ze je vse ok, a ze penize zaslou do 6.6. no jestli ne , tak udelam ale zle
15. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz
eirin, ja myslela ze otec má nárok na týden otcovské dovolené (navíc k rozmální rocní)??????
15. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jojo, týden má nárok, ale já ho chci mít doma delší dobu.
15. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
eirin, tak určitě je dobré když bude manžílek s tebou doma,ale i tak. No, nebudeme se strašit předem.-)
Holky, ptali jste se některá svýho gynekologa,ohledně plánování mimi? Já jo a on se mi vysmál.-( Myslela jsem že mi poradí,alespoň nějaké vitamíny o listovce jsem se náhodou dočetla!
Myslím, že je fajn když se na to člověk může trošku připravit a mít dobrý základ,né?
Nehodlám si měřit teploty apod... To nanejvýš, když to třeba rok nepůjde,ale když např. ví, že musím brát prášky, tak by se mohl trochu postarat!
15. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
Já jsem nikam nešla, už jsem tu psala, že to nechám na přírodě a když se dlouho nebude dařit, pak to začnu řešit.
15. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Já jsem tam taky kvůli tomu nešla. Jen jsem se zeptala, protože jsem tam byla na roční kontrole a hlavně jsem chtěla vědět kvůli těm práškům,ale ví prd!
15. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Kaci, plánuji to oznámit své doktorce příští týden (že se začínáme snažit), tak potom povím, jak byla sdílná a zda mě nějak poučila.
15. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
eirin, tak to dej určitě vědět.-) Zatím mizím! Děkuji za pokec a přeju hezký víkend, když bude časík, tak o víkendu zaskočím! pááá
15. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
packo
15. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Zdravím, to sem ani netušila, že když založím téma, bude taková hojná účast... :sunglasses:
15. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz
Ahoj holky, nechceme už bejt sami te´d,natož v roce 2010 :confounded:

baluuu tady se chytne každé téma ,-) hlavně nové téma :grinning:
15. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
brnanda, Ty už se snažíš dlouho, že? Myslím, že už sem tě někde zahlédla.....
No ale třeba ten rok 2010 (hezký ) bude ten zlomový :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
baluuu ano ,určitě zahlédla ,-)
snažíme se 9měs. ,je to dlouho,ale oproti některým,co to tady už počítají na roky :confounded: jsme začátečníci ještě :wink:
16. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,tak pro změnu jsem zase v práci:frowning2:...já jsem byla u doktora na kontrole a když jsem mu řekla,že začínáme se snažením,tak mi dal pár rad:slight_smile:,mám super doktora,takže jsem věděla,že když se ho zeptám,že mě nepošle "do háje".
16. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
a jaký ti dal rady? teda pokldu to není tajemství :wink:
16. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
*pokud
16. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj, krásný víkend všem
ewulin, mě by taky ty rady od dr. zajímaly :slight_smile:
16. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat?Tohle téma je velmi zaujalo :wink: :wink:
Něco o mně:Je mi 26let,příteli 33let a začali jsme se snaženíčkem před pár dny,vím,že určitě jen tak rychle neotěhotním,protože mám taky trochu problémy s MS.HA jsem vysadila v červenci minulého roku a od té doby jsem byla 3x na injekci Agolutinu a 3x jsem MS dostala sama(za 39dní,za 30dní a minulej měsíc za 36dní),takže vidím,že se to pomaličku dává zase do pořádku.HA jsem brala 5let,předtím jsem to měla celkem taky pravidelný.Holky,víte co vám můžu doporučit?Kapky Jeřáb Ptačí od Herbal Vitals,dají se koupit v obchodě s bylinkami,je to na chybějící či nepravidelnou MS,mně opravdu hodně moc pomohly,nedám na ně dopustit,jsou bezvadný!!!Vřele doporučuju!
Já si teplotu neměřím,nechci se nějak stresovat,beru to v pohodě,když to vyjde do konce roku,budu šťastná,my se s miláčkem tak často nesnažíme,je hodně unaven z práce,dělá 12-ctky,takže pochybuju,že to vyjde hned napoprvý,ale uvidíme... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak můj přítel je taky Jarda(jeho rodiče se jmenují stejně jako moji,to je náhoda,že?)no a já na něj volám Jaroušku,Jardo mu říkám,jen když jsem na něj naštvaná a on mi říká Janinko nebo Janičko,normálně Jano zas jen když je na mě naštvanej :grinning: :grinning:
16. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz
Jeee,já jsem se při té sobotě zažrala do práce,že jsem ani neměla čas esm kouknout :grinning: ...takže,když jsem byla u doktora a řekla mu,že se chceme začít snažit,tak jeho reakce byla taková:no bylo by na čase :grinning: ...pak mi říkal,že se nemám po sexu chodit hned sprchovat,že spermijky zůstanou živé i několik hodin,ale jen v přátelském prostředí :slight_smile: ,taky jsem se ptala na nějaké vitamíny a tak,tak mi doporučil první 3 měsíce snažení nic nezobat,teda říkal,že klidně můžu,ale ať nechám tělo si to vyzkoušet samo,jen mi doporučil malou změnu jídelníčku-jestli jsem ho pochopila správně tak je zastáncem přírodních vitamínu-což mě celkem vyhovuje,protože když jsem jednou zkoušela brát spektrum,takl jsem to vždycky vyzvracela...říkal toho hodně,taky říkal,že klasika "nohy na horu" není až tak úplně pravda,ale ať se pokusím po sexu zůstat v klidu,že čím víc se budu natřásat tím dřív vytřesu spermijky,které bojujou o uhnízdění :grinning: :grinning: :grinning:

janca83:ahooooj,vítej u nás:slight_smile:

No nic holky za 20 minut padla,tak jdu umýt hrnek a hurá domů:slight_smile:...jeeee a můžete mi tady některá popsat jak se měří BT,prosííííííím,já vůbec nevím :unamused:
16. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás při sobotě. :slight_smile: Jen na chvilku nakukuju, tak jsem si říkala, že vás pozdravím.
Ewul, díky za rady od Dr. :wink:

Tak já zase letím, jdu uklízet. Navečer jedeme k našim grilovat, tak doufám, že nebude pršet. :wink: Mějte se a pa pa
16. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen nakouknout a popřát krásný víkend! :wink: i když počasí moc nepřeje.. Já jsem dnes úplně mrtvá - byly jsme se včera se švagrovkou po dlouhé době mrknout na zábavu a jsem úplně mrtvá!
16. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
ewulin - základem je měřit každý den ve stejnou dobu hned po probuzení. tj. nevstávat z postele a hned změřit teplotu. v ústech nebo v pochvě. teploměr digitální nebo rtuťový, to je celkem jedno. po ovulaci nasleduji min. 3 dny po sobe zvysene teploty. kalendarik na zaznamenavani je napr. na www.fertilityfriend.com
16. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz
ahoj janco, s tim snazenim jsme na tom podobne, unava se projevuje hooodne casto :unamused:
16. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
brnanda: jj, to je pravda, je to teprve chvilka.....
17. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
všem bréééé ránko :sunglasses:
17. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat ohledne toho fertilityfriend.com, jak to tam chodi. Ja uz jsem tam zaregistrovana a zapisuju si tam teploty apod. Ale teprve 7.den. Tak me jen zajima, jestli na konci cyklu mi to vyhodnoti samo, kdy byla ovulace apod. Nebo jestli si to tam musim znacit sama-myslim tu cervenou risku, co tam vidavam u ostatnich holek. Zatim se v tom moc nevyznam, tak mam mozna takove blbe otazky.. :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky,
luci, na fertilityfriend se ti vše vyhodnotí samo, ani nový cyklus nemusíš zadávat extra, samo se ti to rozdělí na dva podle prvního dne MS.
17. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.