• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ránko holky, tak včera jsme se byly mrknout na kindervejce (denisu) a říkala že ten měsíc už asi nevydrží.
11. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
korinkova, jsou testy podle citlivosti... nejcitlivější je Rapid Clear, tenm má citlivost 10, měl by fungovat již 5 den po oplodnění a pak jsou třeba s citlivostí 20, tj. třeba mamatest... ten bych řekla, že je nejlepší...
jaspi - koukám že taky zařizujete. Mi máme taky novou kuchyň,tvar U a parapet co slouží zrovna jako kuchyňská deska.Vypadá to dobře a je to praktické-třeba na údržbu :wink: .Po oknem mám dva dlouhé plnovýsuvy a záclonku jen takovou kratičkou,ale jsme ve druhym patře a sousedi tu u nás v ulici nemaj šanci okukovat. To naopak já :grinning: .
evzenie - děkuju za info. jsem zvědavá jak s tím tušením dlouho vydržím. Maluju si to moc jednoduše,vím..
11. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Zuzi já ten návrh zatím nemám - on mi to jen ukázal a ještě to bude předělávat - až pak to pošle na mail.Taky jsem se dívala teď na rohové digestoře a teda ty ceny jsou šílené! Nevím, jestli nakonec sporák neposunu :unamused:
Korinková - takže když je ta pracovní deska hned pod oknem, tak to nevypadá blbě? Akorát mě štve horší přístup k oknu pak..
11. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Zuziku, mamino - přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku, a´t stastn+ě překonáte 9 měsíců a pak už jedn radůstku doma máte.
11. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
chersi, díky, dnes mi není nějak fine... už ráno jsem si říkala, že se musím hned najíst nebo umřu... a nevlezu se do gatí... všechno mě tlačí. Největší problém je ten, že břicho už nejde ani zatánout... takže tu vyvaluju svoje špíčky :sweat_smile:

Jaspi, tady máš odkaz na náš RD, je tam i ta naše kuchyně...
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=389718&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D180%26vOrderBy%3D2
11. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Zuzi jak máte to okno výš, tak to vypadá hezky. Akorát mi by jsme ho museli asi hodně zmenšit do výšky, aby to tak šlo.. A sporák nemáte v rohu - začínám dost uvažovat nad tím, že to udělám podobně.. Kvůli té digestoři. A nebo bude v rohu, ale digestoř jen vysouvací zabudovaná ve skříńce..
11. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
kamarádka má tu ve skříňce, a je super... je to tahoun jako blázen... a nevypadá to vůbec špatně.
11. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
Zuzi tu klasickou závěsnou nebo výsuvnou? Ono je to s těma komínovýma stejně jen o designu..
11. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
výsuvnou...
11. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
ahoj holky,

Zuzi - všechno nej ke svátku a ať se daří tobě i mimču :dizzy_face:

eli - ten graf vypadá hodně nadějně :wink:

Jaspi - my máme okno v kuchyni, resp. parapet taky výš než linku jako Zuzka, parapet je normálně barevně k oknu, prac. deska je jiná
a nad sporákem v rohu bych se ještě zamyslela, my to tak měli u rodičů a nepřišlo mi to jako super řešení, které bych chtěla opakovat...
11. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
Copa a co na tom bylo špatné? Já to tak teď nemám, jen se mi to líbí.. Tak ať mám představu..
11. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
copa: Grafík je moooc hezký, ale aby byl taky těhotenský :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
jaspi - já nemyslím, že by to bylo špatně, ale když jsme toho třeba vařili víc najednou a potřebovaly jsme s mamkou být u sporáku obě - tady potřebuješ zamíchat a tamhle do hrnce něco přecedit přes cedník... tak máte do rohu 2 lidi blbý přístup, ale jestli jsi zvyklá, že kuchyň je jen tvoje království, tak OK, to byla jen připomínka, jak to chodilo u nás a čeho já se chtěla v nové kuchyni vyvarovat :wink:
11. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Eli - alespon by tu byla další těhule,
manžel se tento měsíc taky snaží, hlavně nějak přibilo lidí, kteří se ptají jestli nemáme mimi v pláná, rok po svatbě.Nevím jak ty lidičkové přemýšlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
eli - já držím pěsti, aby těhotenský byl :slight_smile:

chersi - to jsou holt lidi, kterým nedochází, že taková otázka může zabolet :pensive:
11. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
mě to nějak nepřišlo, ale že je náhoda že se to schází to se zeptá jeden, za 2 dny úplně někdo jiný. :grinning: Všem říkáme , že je to taky v plánu
11. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
chersi, nás se ptají tak dva roky... já vykládala až po svatbě, a po svatbě jsem vykládala, že až postavíme domek, že teda nevím, kdo by ten domek uklízel a stěhoval... já to mám na každodenním talíři... teď je mi to jedno, ale taky mi to přišlo líto, a to jsem se nesnažili...
11. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Já to tedka asi beru tak že to zkousíme a když se nepovede svet se nezborí, povede se jindy. Už to nečeším tak jako ze začátku.

Ale fanda je zase takovej, že se chce snazit denne - minule sem si hrala s prckem, a on celou dobu koukal, a na orliku koukal po tech prckach zase on - obcas mi prijde nedospelej a na druhou stranu mi prijde dospelejsi nez jeho bracha kterej je o 6 let starsi - tak ja tedy nevim
11. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
chersi, já to řešila hned po tom, co jsem vysadila prášky... jak to že nejsem těhotná, ale to jsem neměla tušení, že je to docela složité...

Copi, tak co jak je ti??? Já už viděla tu naši tečku... :dizzy_face:
11. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Holky, tak pokud nedorazí dřív tetka, tak v neděli ráno testuju!! Ale mám strach, že tam budee zase / :confounded:
11. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Eli, hlavu vzhůru, třeba tam budou // :dizzy_face:
11. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Zuzi - nj, včera jsem nějak nestíhala, tak dodatečně gratuluju k tečce :dizzy_face: :dizzy_face:
mě je zatím OK, po ránu vždycky trochu slabo, jakoby mě nohy neměly unést a trošku divné dýchání, jakobych se nemohla pořádně nadechnout... ale najím se a pak cestou na bus na čerstvém vzduchu to rozchodím, lízátka mám připravené v pohotovosti, ale zatím jsem je neochutnala :wink:
prsa mám větší a špíček na břichu taky nejde zatáhnout :sunglasses:
my si na naší tečku ještě počkáme, snad už bude i srdíčko :slight_smile: a manžel chce jít se mnou
11. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Copi, bolejí tě prsa? Mě už přestaly bolet, jen mám citlivější bradavky... tak nevím.. :unamused:
vy už budete mít na UTZ pěkně velkou tečku... :sunglasses:
11. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Bolest prsou to je asi moje parketa - už to mám zase, takový jakoby mmmmm mravenčení a obšas to zabolí pěkně. Tak neim, jestli to může bát ovu, nebo co, hledala jsem na netu , a tam píšou jen o těhotenství - což je blbost
11. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
chersi: tak to mě prsa vůbec nebolí!! Akorát jsou trošičku větší, ale jinak nic...možná proto si říkám, že těhu být nemůžu... Holky mě asi hrábne do neděle!!! :confounded:
11. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
chersi, já kdybych něměla ty ovu testy, tak ani nevím, že nějaká ovulace proběhla, já to na sobě fakt nedokázala vypozorovat, takže já jsem špatný rádce...
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
teda já dneska píšu hůř než kdy jindy - omlouvám se.
11. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Tak si zkus koupit ten Rapid clear... možná už by se ti tam něco ukázalo.. ségře to ukázalo čárka byla úplnej duch, ale čárka tam byla.... :sunglasses:
11. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.