• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi - nebolí mě, jen dřív když jsem si sundala večer podprsenku, tak bylo najednou cíit, že jsou těžší a napjatější, takový divný tlak uvnitř, ale teď už OK, žádná bolest ani napjaté nejsou

eli - já než našla //, tak jsem žádné příznaky neměla, ty začaly možná tak týden po očekávané MS
11. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
copa: Acha, no tak nechám se překvapit!! :dizzy_face: :dizzy_face: Třeba by to mohlo vyjít...Kéž by!! :wink:
11. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Eli, já jsem to poznala, že se mi zvětšily prsa a z 5 a 6 to bylo fakt divný (ale to byla tak dva dny před MS... a taky ta teplota, ale jinak taky nic...
11. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
jaspi - blbě to nevypadá.Naopak je to výbornej nápad.Přístup se zdá horší jen zdánlivě.Mi to tak museli řešit proto,že jsme museli trochu zvíšit podlahu,takže okno je v kuchyni níž k výšce pracovní desky,tu máme 95cm,takže parapet je vlastně protažená pracovní plocha.Na odkládání,případně třeba na zavařování atd.Sporák máme rohový,digestoř výsuvnou,mě se ty komínový moc nelíběj a je pravda,že komínové jsou spíš o disajnu,když ji nemáš máš nad sporákem další úložný prostor což je praktické.Dřez mám na druhym rohu,původně se mi to moc nezdálo,ale spíš potřebuješ místo navaření okolo sporáku než dřez,ale samozřejmě je to o zviku,názoru a každá jsme ve své kuchyni královnou,jak se tu už psalo.
11. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
zuzi: Tak uvidíme!! Jsem fakt na to všechno mooooc zvědavá!!
11. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si dneska koupila těhu testy (do zásoby) a zítra možná jeden zkusím. Trošku mě pobolívá břicho a mám citlivější prsa, tak si spíš myslím, že dřív dorazí ms... :unamused: No nic, uvidíme. I když to jde hodně těžko, musím to brát tak, jak to přichází. :wink:

Zuzi, abych nezapomněla - VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÉMU DNEŠNÍMU SVÁTKU!!! A hlavně hodně zdravíčka pro tebe i pro prďolku. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:

chersi, já ovulku poznám, protože mě začne bolet podbřišek jako kdybych měla dostat krámy. Když jsme byli ještě před dvěma měsíci neznalý, tak jsme se přesně když mě to začalo bolet a já myslela, že přijde ms, přestali snažit a ejhle až další měsíc jsme zjistili, že to byla asi ovulka. Ale co!?! Chybama se člověk učí, ne? :wink: :grinning:

Jinak k Dr. mám ještě zítra přinést moč a v pátek budu vědět, zda jsem už o.k. No, doufám, že jo...
11. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
anoli: Tak držím palečky, aby tam // byly!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Eli, děkuju, ale moc tomu nevěřím. :wink: Však ty budeš testovat za pár dní, tak ti přeju taky hodně štěstí!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
to možná bude plodnej doučárkovej týden... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Zuzi, já jsem pesimista. :sweat_smile: U Elišky se možná zadařilo, ale u nás asi ne. Nevím, necejtím se jako těhule, spíš jako před ms... :unamused: Ale co, tak se zadaří třeba příští měsíc. Vždyť my jsme se teď snažili vlastně pořádně poprvé, tak co bysme chtěli? :wink: :grinning: :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
coz týden, hlavně aby to byl plodný měsíc :grinning:
11. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Anoli, máš recht, teď jste si teprve udělali trénink na mimíse... a vidíš, i to ob den či každý den sexování se dalo zvládnout... pro mimíse vše... :dizzy_face:

Chersi, no já doufám, že to bude prodnej měsíc!!! :grinning:
11. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
No já když se podívám na můj sopis sexu za dobu vysazení - možná se mi dělá i špatně a včera mi manžel řekl že je to teprva začatek.
11. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
chersi, my tak často sexovali jen půl roku, co jsme se poznali... taky to teď bylo takové zvláštní... nebylo to, že se nutíme a bylo toho také nějak dost, ale vyplatilo se! Tak to musíš zvládnout a nebo spoléhat na náhodu...
11. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
anoli: Já si taky nepřipadám ňák těhu, takže nejsi sama
11. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Já si taky nepřipadala těhotná, jestli Vás to uklidní, opravdu... vůbec nic mi nebylo, kdybych měla ten pocit, alespoň trošku, tak nelítám na stavbě a netahám těžká sádroše a nelezu po žebřících a po střeše...

a dnes mi přišelo z menstruačního kalendáře upozornění, že mi zítra začínají plodné dny.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Nejlepší je že na to mám chuť taky , ale chviličku dělám trošku drahoty aby se neřeklo :grinning:
11. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak to je síla.... :grinning: :grinning: :grinning: To je dobrý vtípek!!! :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
já si taky nepřipadala těhotná, vážně, ani jsem s tím nepočítala, protože jsem zase od ovulky špinila, takže jsme spíš tušila nějaký problém... a zrovna to vyšlo :wink:

zuzi - když se zaregistruješ na "rodině" tak ti každý den bude chodit, co nového se děje s mimískem :dizzy_face:
mně dneska přišlo:
Vaše bříško ? 30. den těhotenství
Vaše dítě bylo počato před 29 dny, narodí se asi za 236 dnů.
Jste ve 1. trimestru a 7. týdnu těhotenství (počítáno od data poslední menstruace).
Vaše bříško
Embryo je nyní velké zhruba 8 mm a i když je staré pouhý měsíc, přesto je desetitisíckrát větší než původní oplozené vejce. Ano, tak rychle nám roste.
Víte, že?
Pokud jste dosud byla zvyklá sportovat, není nutné přestat. Jen se vyhýbejte sportům typu bungee-jumpingu nebo boxu. Ty určitě Vám ani miminku momentálně neprospějí. Plavání, procházky (ne horami, ale po klasických cestách), nebo stavu přizpůsobený břišní tanec Vám i děťátku spíše prospějí a pomohou Vám zlepšit kondici, která bude u porodu potřeba. Pozor specielně ale na posilování břišních svalů při stretchingu. To raději v prvním trimestru úplně vynechte.
11. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
to je super, copi...
11. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
já na rodině ráda čtu ty články
11. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
chersi, a co v práci, už je to na pohodu? Co ta kolegyně?
11. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
tak nějak to vyšumělo, zase se bavíme.
Jinak dnes jsem tu u oběda od jiné kolegině slyšela že už ji to tu štve, že se lidi hrozně změnili(má pravdu) a že si asi bude hledat neco jiního. Což v téhle době nevím nevím.

Já tu budu zuby nehty - dokud mě nevyhodí nebo nepujdu na tu mateřskou i když mě to tu štve
11. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
chersi, já si myslím, že všude je staejně, ze začátku OK, ale pak tě vždycky stejně začnou lidi štvát... otázka je jestli by sis pomohla... mateřská to vyřeší... :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Na tu budu čekat ješte asi dlouho :pensive:
11. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
No já to mimčo nechci jen kvůli tomu, že jsou v práci bojové podmínky ve vztazích - ale je fakt že je to jedno z možných řešení :grinning:
11. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak papa holky, jedu domů... držím pěsti pro Anoli... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Dobré ránko , tak dneska nepracuji asi jenom já.

Tabulka pro dnešní den:

copa - // 25.7. - 6tt+5d
chersi 19DC
jaspina 6 DC
anoli 36 DC (14 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 7tt
eliska_v 27 DC (7 DPO)
smudlinka10 39 DC
ewulin 20 DC
12. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
ahoj chersi, já taky pracuju :wink:
12. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.