• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
tak tu budem dneska asi samotinké :grinning:
12. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
copa - proč nemáš v pase týden těhotenství?
12. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
si to tam chci dát, až to bude potvrzené od dr. ... :wink:
12. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, já ještě musím dodělávat nějaké poukazy, ale pak za váma přijdu :wink:
12. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
jj , to je taky fakt.

Já tu dneska budu mít klídek, tak si pojedu kolem 2 vyměnit eura na to slovensko, jen něco málo abysme sebou měli.
12. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Chersi já vlastně taky musím vyměnit penízky - v Sobotu pokud to klapne, tak míříme na Slovensko :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
my snad ve ctvrtek, pokud dají manželovi dovcu, kdyz nedají tak frcime v patek odpoledne a v nedeli se vracíme
12. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Žádné pocity a podezření na těhu fakt nemám! :grinning: Pobolívá mě podbříšek, včera bych jenom spala a jedla a to je asi všechno!!! Takže spíš čekám mrchu! :sweat_smile: No, to je jedno jestli se nezadařilo teď tak snad už příští měsíc určitě!! Už prostě musí!!! Akorát se ze mě stává holky magor!! :grinning: :grinning: :grinning: Povídám si s bříškem a říkám mu ať tam zůstane, že mu u nás bude dobře No magor jsem!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Eli to je v poho - já zas domlouvám folíkům, aby nezlobily a pěkně rostly :grinning:
12. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
eli - ale ono není zas tak moc dobrý na to myslet. Ale minule manžel taky po sexu říkal ůtak sup at uz jste tam"

Asi má taky už demenci - nejhorší je že se zase pomalu blíží konec mesice a bude se porád vyptávat tak co? Rádá bych mu řekla tak jo
12. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Ono je to asi jedno - pokud to má být, tak to bude a když ne, tak si to člověk nepřivolá ničím..
12. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
To je asi pravda - zrovna včera jsem pročítala internetové stránky a všude psali, že neplodnost je velký problém dnešní doby, ale může to být i psychyckého rázu
12. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, na chvilku jsem vás přišla pozdravit. :wink: Bohužel mám opět špatnou zprávu. Ráno jsem testila, protože jsem vezla moč doktorce, ale // tam opět nejsou, takže musím čekat mrchu. Pobolívá mě bříško, tak asi co nevidět přijde - teda doufám, že když nejsem těhotná, tak že mrcha aspoň přjde jako vždy, dnes nebo zítra. No jo no, co vám budu povídat, zklamaná jsem to jo, ale zase si říkám, že co bysme po měsíci pořádnýho snažení chtěli, že? Tak musíme snažilkovat dál a třeba to vyjde příští měsíc. :wink: Snažím se to brát sportovně. :sweat_smile:
Tak Eli držím teď palečky tobě, abys konečně našla // tento měsíc aspoň ty. :wink: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
anoli - to mě mrzí, že to nevyšlo :cry: ale je dobře, že to bereš sportovně, příště to určitě vyjde :wink: prostě to vyjít musí :wink:
12. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
anoli: Mrzí mě to... Závidím ti že to bereš tak sportovně... Já nevím jestli to tentokrát zvládnu pokud to nevyjde... :unamused: :confounded:
12. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Anoli, tak budeme bojovat i nadále pospolu
12. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky chtěla jsem se zeptat jestli nevadí, když jsem si dneska měřila teplotu až na podruhé... Ráno v 5 hod jsem vstala, ale pak jsem si šla zase lehnout a měřila v 8 hod, jak měřívám...nevadí to?? :confused: :sweat_smile:
12. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
copa, eli - to víte, taky mě to mrzí - jako asi každýho, kdo čeká na testu // a nejsou tam, ale snažím se s tím poprat a být v pohodě, protože co s tím zmůžu? Můžu se stavět na hlavu a stejně si tím nepomůžu a nic se nezmění. Musím to brát tak, jak to je no... :wink: A hlavně věřit, že třeba příští měsíc to vyjde. :dizzy_face: Vždyť my jsme se snažili teď opravdu pořádně poprvé a to by byl zázrak, kdyby se to podařilo. :grinning: :grinning: :grinning:

chersi, jo jo, budeme bojovat i nadále pospolu a třeba se nám to i nakonec ve stejný měsíc podaří :wink:
12. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
to by nebylo vůbec špatný, zuzík i copa jsou taky tak nějak nastejno :grinning:
12. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
Eli, tak s měřením ti neporadím... všimla jsem si v tvém albu, že jsi včera testila, ale já myslím, že můžeš být v klidu, je to ještě brzo, aby se ti něco objevilo, ne? :wink: Počkej tak do 13, 14 DC a to už by tam mělo něco být. :wink: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
A já vám v tom budu sekundovat :wink:
12. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
chersi, přesně :wink:

Holky, já si včera koupila 4 krabičky testů a až doma jsem zjistila, že jsou po 2 testech v krabičce, takže jich mám nakonec 8!!! Taky - všechno zlý je k něčemu dobrý! Můžu testit každej měsíc jak o život! :grinning: :grinning: :grinning:
ne, jaspi, ty se brzo přidáš! :dizzy_face: :wink:
anoli: jj testila, ale bylo to fakt moooc brzo!! no jo jsem trubka nedočkavá!! Vždyť včera jsem byla teprve 6 DPO a já myslela, že už aspoň 7 DPO.... No , nic...Tak to určitě zkusím až po vynechání MS, které má přijít v úterý..Dřív testovat už nebudu!!
12. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Eli, já jsem si to teď taky říkala, že příště budu testit až po vynechání ms, ale jsem hrozná, vždycky to nevydržím a testím dřív a pak jsem zklamaná. :unamused: Ale teď už vím, že to chci dodržet a příště fakt budu testit až vynechá ms. :wink:
12. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
no já jsem minule vydržela netesti a ms přisla 33 den - tak jsem byla i radší, že jsem žádný nezničila, proptže mám už jen 2
12. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Já naštěstí vydržím netestit, protože vím, že třeba ovulka nebyla - ale kdyby mi na UTZ řekly, že folíky jsou pěkně, tak bych taky asi nevydržela. Člověk má vždy z toho prázdného testu takový blbý pocit a nadává si, že si to zas vsugerovával a nic - že jo?
12. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky, tak teď mě začalo pěkně píchat v podbříšku!! :angry:
12. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Jinak jsem vám zapomněla napsat, že včera měl šéf jeden ze svých lepších dnů, tak mi přivezl LCD monitor na PC a bezdrát. klávesnici a myš a hlavně - jak jsem se furt odhodlávala na to Pilates, tak jsem mu tvrdila, že mám stejně odrovnané záda tady od PC a že tam teda musím chodit atd. No a on se díval jak tam jsou ty kurzy (je to v út a čt buď 11-12 nebo 17-18 nebo 18-19, tak se ptal, jak chci často chodit jestli 1x týdně nebo 2x. Tak jsem říkala, že zatím jen 1x a možná časem víc.. a on, že teda udělá kompromis (já v ty dny dělám do 15:15) no a že teda 1x týdně můžu chodit v těch 11-12. V pracovní době - není to paráda?! :slight_smile: Ještě za to budu placená - nemusím si to naddělávat - prostě mi to každý týden půjde z pracovní doby :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Já se vám tady chlubím a vy jste mezitím určitě všechny zmizely na oběd, že? :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.