• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
teda jaspi, ty máš super šéfa :slight_smile: to se jen tak nevidí, alespoň u nás by to rozhodně neprošlo
12. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
Copa - a to už teď přes léto mám zkrácenou na 2 měsíce prac. dobu. Dělávám po a st 7:30 - 16:15, ale teď mi jedou blbě busy, tak mám celý týden do 15:15 a v pátek dokonce do 14:00. Jo na tuhle práci budu jednou fakt vzpomínat! Dokonce už přemýšlel, kdybych otěhotněla, jak mě tady zapojit dál - abych si třeba mohla přivydělat.. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
tak to je opravdu dobré , to u nás to takhle fakt nejde, i vzhledem k tomu, že máme nejvyšší šífy v Německu
12. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
My jsme dřív byli pobočka francouzské firmy - vedení bylo v praze a nynější šéf měl moji pobočku na starost..No a asi po třech letech kdy už jsem si tykali a prostě byli spolu v pohodě, tak on tuhle pobočku koupil i se mnou a je klid od frantíků i pražáků.. :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
jaspina: Tak to máš úžasný!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
to já jsem si jednou v práci čízla prst o plechovku s tunákem a krve jak z vola a jednatel mi řekl, že si to mám jeste nadelat (ten cas na osetrení) ale dělal si samožřejmě srandu - no nevim co by mi řekl že mě od PC bolí záda, vsasim se že ani jinou židli by mi nedovolili
12. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky tak jsem se sekla mrcha má dorazit už v neděli.... :unamused: A bříško podle toho začíná bolet :confounded:
12. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Chersi tak o židli jsme taky včera debatovali :grinning: Prý už se po nějaké díval.. ale taky to má i nevýhody - do stravenek se mi ho navrtat nepovedlo a že by mi dával nějaké horentní výplaty, to teda taky ne :unamused:
12. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Holky už jste přemýšleli , jak moc vám klesně příjem až budeme na rodičovské - já jsem to řikala fandovi, chvilku přemýšlel, pak řekl že to zvladli jiní tak mi taky
12. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Já myslím, že mě zas tak drasticky neklesne :grinning: Z tím málem toho moc nenakouzlí..
12. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
já myslím rodičák:
na 2 roky
na 3 roky
a na 4 roky

to jsou pevné částky
12. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jo tak, já že co se týká té částky - já myslím, že na 3. Na 2 to skoro nikomu nejde - to je na vyšší platy a ty 4, tam je zas pak málo peněz..
12. srp 2009 ve 14:52  • Odpověz
Já bych chtela byt doma s prckem 3 roky to znamená, že budu pobírat 7600,- a tím pádem klesám o 8400,-kč měsíčně dolů
12. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
chersi - přesně jak říká tvůj manžel - zvládli to jiní, musíme my taky :wink: výdělek mi samozřejmě klesne, a pokud by bylo nejhůř, tak se holt vrátím do práce, alespoň na částečný úvazek a mimčo bude hlídat tchýně :pensive:
ta rodičovská se dá prý nějak přehodit mezi manželama, když ženský nevychází peníza na 2 roky a manžel by na to výdělek měl
12. srp 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky letím domů, tak pá :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
jaspi - ahoj zítra :slight_smile:
12. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
papa :grinning:
12. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Čauky holky,
tak jsem zpět z výletu, který si vždy děláme v srpnu se ségrou a s mamkou do Brna a jedeme shoppovat... (já si koupila jen zázvorový sušenky, a panu manželovi slipy a tričko Tommy Hilfiger, tak dufám bude mít radost).
Jsem vyřízená, unavená a začíná mi být špatně... :confounded: po hodině musím vždycky něco sníst, nebo bych se vyvrátila, když jsem šla po třetí na záchod, tak moje máti prohlásila, ty jsi snad těhotná, vždyť už jdeš po třetí na záchod? Jsem jí řekla, že jsem vypila ještě vodu doma, a nějak mě to protahuje... no podle mě už po dnešku něco tuší... Teď jsem do sebe dostala pomeranč a je mi OK, ale asi tak na hodinu... Takže dámy, tohle Vás čeká... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co byste za to daly, že? Ale i vy se dočkáte, uvidíte!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anoli, mrzí mě to, ale jak si říkala, po prvním pořádným snažení by to byl spíše zázrak... :dizzy_face: Ale víš, že máš ovulaci, to je snad poztitivní, ne? Vyjde to příští měsíc a až to miminko bude chtít k vám, tak přijde... :dizzy_face:
12. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
To bude OK Zuzi, pak to snad přejde
12. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
jaspi, ty máš teda skvělýho šéfa!!! Važ si toho, protože takových moc není. :wink: :dizzy_face:

chersi, já už vím, že půjdu na 3 roky na rodičák. Chtěla jsem na 2 roky, měla jsem na to i průměr, ale to všechno platilo ještě začátkem roku. Pak šly u nás platy rapidně dolů, takže průměr by mi na 2 roky nedal. Ale mě to nevadí a taky razím heslo, že nějak to prostě zvládnem, uskromníme se, ale důležitý je, že bude mimi a to nám všechno ostatní vynahradí, uvidíš. :wink: :slight_smile:

Zuzi, tak ty stavy nevolnosti ti vůbec nezávidím, ale co naděláš, nějak to musíš přežít a pak bude zase líp. :wink: Já se toho taky bojím, protože moje mamka zvracela první 3 měsíce! Tak abych to neměla po ní. :confounded: A neboj, jsem fakt v pohodě a teď doufám, že dorazí ms - zatím nedorazila, tak možná je to po antibiotikách rozhašený, jak mi psala jaspi. :unamused: Uvidíme no... já si říkám, že všechno zlý je k něčemu dobrý a my máme s manžílkem v plánu ještě na podzim hodně cestovat, tak třeba přijde mimi až po tom. :wink: :slight_smile:

Jinak dámy, kdybyste se chtěli trošku poučit, tak tady je něco, co bylo na netu: http://www.novinky.cz/zena/deti/176124-rady-nasich-babicek-jak-zarucene-otehotnet.html

:wink: :grinning:
12. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Čauky holky :dizzy_face:

copa - // 25.7. - 6tt+6d
chersi 20 DC
jaspina 7 DC
anoli 37 DC (15 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 6tt+1d
eliska_v 28 DC (8 DPO)
smudlinka10 40 DC
ewulin 21 DC
13. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobrí ráno holky - tabulku pro dnešní den.

copa - // 25.7. - 6tt+6d
chersi 20DC
jaspina 7DC
anoli 37 DC (15 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 7tt
eliska_v 28 DC 8 DPO)
smudlinka10 40 DC
ewulin 21 DC

Jinak včera jsme se tak trošku chytli s manžílkem, no kvůli posteli no. Tedka mu jdu psát sms
13. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky :wink: Já jsem dnes měla hnusné ráno - celou noc mě bolela hlava a nad ránem už jsem to nevydržela a vzala si čípek - jenže on je hrozný oblbovák - po něm usne každý. No a já ho vzala hodinu před zvoněním budíku, tak teď tady klimbám - jen dát čelo o stůl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
no to je taky dobrý jaspi - to asi nebyl dobrý nápad viď
13. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
chersi, ty mi přidáváš týden.... :grinning:

To mě mrzí, že jste se chytli... už je toho snažilkování moc? Si myslím, že je lepší na tolik netlačit...

Jaspi, moje mamka má taky tady ty čípky... je to mazec, ona ani zvrací, ale po těch čípkách jí to asi tak za rok téměř přestalo, teď to měla po dvou letech... hrozný, chodí dva dny s čelenkou na hlavě a zvrací...
13. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Promin zuzi - bylo to tak i včera - moje chyba. Takže platí to dle tebe.

copa - // 25.7. - 6tt+6d
chersi 20 DC
jaspina 7 DC
anoli 37 DC (15 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 6tt+1d
eliska_v 28 DC (8 DPO)
smudlinka10 40 DC
ewulin 21 DC
13. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska teplota 36.9 a mám takový pocit, že mě moje tělo přiravuje na MS....Teplota určitě půjde pomalounku dolů :pensive:
13. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
To ani ne, on si lehl pořád koukal, že jo tak tedy jo a pak že ne, no to mě tedy naštvalo. odpoved na copak se stalo "sem unavenej" to mě tedy naštvalo

tak jsme mu řekla že až na to nebudu mít chut já tak taky nic nebude, že dotedka si to vzdyck vydobil
13. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky holky, tak já furt čekám mrchu a nic! :frowning2: Ani břicho mě nebolí... tak nevím, jestli za to můžou ty antibiotika a tělo je utlumený... ? :confounded: No ještě asi zítra před odjezdem zkusím znovu test, abych měla jistotu nebo myslíte, že je to zbytečný? Já fakt nevím... :confused:

Eli, ale 36.9 je vyšší teplota nebo ne? Musí být přes 37?

chersi, já jsem ráda, že teď máme odpočinek od sexu. :wink:
13. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ale já za to nemůžu včera mi i v práci žekli že už jsem jak chlap - pořád na to myslím.
Oni tu mají dvousmyslné narážky a vždycky se chytnu :grinning:

Tedka už asi jestli je po ovulaci nemá snažení smysl, ale já měla na sexík jen náladu.
13. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.