• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
No Zuzu mě to po těch čípkách sice přejde, ale není to jako prevence - takže za pár dní bolí znova. Jako prevenci jsem brala 4 roky Topamax a byl super, ale musela jsem ho teď vysadit.. Tehdy jsem po něm zhubla 7 kg - vedlejší účinek. Paráda.. Ale už zas lezou zpátky když ho neberu. Jinak já taky mívám takové ty hrozné i se zvracením. To je nejhorší. Kdyby aspoň bolela jen ta hlava..
Cher - no ono je to takto sice hrozné, že je člověk jako opilý, ale zas je to lepší jak ta bolest a nevilnost - s tím se fungovat fakt nedá.. A mě nic jiného jak ten čípek někdy nezabere.. S manžílkem mě to mrzí, že jste se chytli..
Já to občas dělám tak, že když se mi fakt nechce, tak použijem nějakou jinou metodu :wink: - on je spokojený a já zas po něm pak chci krásnou masáž zad, tak jsme spokojení oba :slight_smile: Ale opačně se nám to snad ještě nestalo - jako že já bych chtěla a on ne. Až to někdy nechápu, že jsme spolu 10 let a pořád je vytrvalý :grinning:
13. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
chersi, to nevadí... :dizzy_face: a s těma chlapama, je to všude stejný... a už jsi mu napsala? Já bych byla uražená... Pan manžel to taky takhle udělal, tak jsem mu řekla, že on chce mucína, mu je 32, mě je 25, já mám ještě 5 let čas... a nebavila se s ním... pak mu to docvaklo a omluvil se...

Eli, podle mě to je hodně... já jsem teda 36,9 nikdy neměla... Eli, ještě jsem měla ten bílý výtok...

Anoli, já bych se taky ještě testla... :dizzy_face:
13. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Chersi a proč ti to říkali??? :angry:
13. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Já mám taky bílý výtok, ale vždycky spíš odpoledne... No, ale uvidíme...
13. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Eli, ten by normálně měl po ovulaci zmizet....
13. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
No právě pro ty dvousmyslné hlášky a pak když se ozveš - všera tady byla byjímečně dobrá nálada
13. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Jak říkám uvidíme... Nechci se těšit, když nakonec z toho nic nebude!!
13. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
tedka mu jdu psát, ale nevim jak to zformulovat.

Eli - třeba to vyjde a pak zjistíš, že¨všechny obavy byly zbytečné.
Jinak ten bílý výtok jsme měla taky.
netěhulky máte občas stavy, kdy večer normálně večeříte a ráno dokud se nenajíte tak je vám nic moc .
Protože já to mám takhle už asi 3 dny - ale nechi se přecpávat. Protože jím večer cca v 6-7 hodin a ráno jsem v 8 v práci a mám tyto divné pachutě
13. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
chersi, já jsem to měla taky.... :sweat_smile: Já jsem jedla naposledy, tak ve 4 pak jen třeba meloun, neměla jsem potřebu, ale ráno když jsem se probudila, jsem myslela že umřu... a musela jsem se rychle najíst, nebo bych se pozvracela... Teď to mám taky celý den a celou noc! :confounded:
13. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak Chersi já jako netěhule tím fakt netrpím.. :wink:
13. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
to já to přejdu vydrřím do oběda, nebo si koupím třeba šáteček ke snídani.
Já jsem tedy nikdy nesnídala ani ve školních letech ani ted.
13. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
já jsem nesnídala do té doby než jsem začla chodit do práce... a to hlavně proto, že jsem si ráno dala cigáro a ono mě to jaksi zasytilo, teď v práci neví že jsem kouřila, takže jsem kouřila jen večer... a teď mi začly cigára smrdět a ani mi nechybí... :dizzy_face:

Dnes jdu s kámoškama na pivo, teda já na kofolu a bez cigár... se budou holky divit, ale ví, že jsem chtěla přestat, tak budu dělat hrdinku, že jsem to vydržela a na ten alkohol jsem si vymyslela, že beru léky na štítnou žlázu a ne ně se nesmí alkohol, tak snad mi to zbaští... :grinning:
13. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
to ti chválím a kofola je mocinky dobroučká
13. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti zdravím, v práci blázinec...
dneska mě žaludek na vodě drží i přes dopoledne, ale pořád jím a zatím OK
já bez snídaně nedám ani ránu, při těhu ani před těhu :wink:
13. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Čauky Copi, tak to jsme na tom stejně, jídlo mě drží při životě a hlavně nezvracím... :sweat_smile:
13. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Zuzi - já taky nezvracím, teda zatím (ťuk, ťuk, ťuk) ale jíst musím fakt průběžně, ráno jsem do sebe narvala jednu Activii a to byl teda velký výkon, vůbec to do mě nelezlo :unamused: a nějak zapomínám dost pít :pensive:
13. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Já snídám u mamky a tak snídani musím sníst, ona by se moc vyptávala, počkám na ty knížky a hned jim to řekneme...páč ona už to stejně tuší.... Za chvíli jdu na obě, kručí mi v břiše, ale vůbec na nic nemám chuť...
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Zuzi - na jaké knížky? asi mi něco uniklo...
13. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
objednala jsem knížky Jan na prevíta. rady pro babičky a dědečky... chtěla jsem to vydržet do UTZ, nalepit fotku a napsat tam věnování, jakože od malého prevíta, vnoučete... tak to takhle udělám u tchánovců. naši tam nebudou mít fotku...
13. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
jj, už vím :pensive: to je hezký dárek :wink:
13. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
jsem zpět o obídku
13. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
Kde stéééé???? To už serfujete v jiných snažilkách nebo dřete jako koníci? :sweat_smile:
13. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Zuzi já dnes a zítra musím stíhat víc práce - musím všechno uzavřít, abych to mohla do dovolené odevzdat. Ale už to na hrubo mám - už jen udělat fakturu a nahrát na disketu a zkontrolovat to.. Akorát zítra si pro to Petr přijede, tak tu asi moc nebudu. No ráno ještě snad jo :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Kdy jedete na to Slovensko? V sobotu a na jak dlouho?

Zítra myslím odjíždí Anoli... :wink:
13. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zuzi jak se nám bude chtít, ale nejspíš jen na pár dnů - protože v úterý bych měla na folikulometrii. Tak by jsme se vrátili, ale nevadí - pak jsme si říkali, že třeba jen na 2 dny do Luhačovic a možná ještě na nákupy do Brna..
13. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
jojo, v Luhačovicích je krásně, taky to tam mám ráda... jsem zvědavá jak dopadneš u Dr.
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zuzi já taky, ale radši se připravuju na to, že blbě.. stejně jdu zas jen do té nemocky na UTZ a tam se se mnou nikdo moc vybavovat nebude. Prostě to udělají a nazdar - další. Nějaké řeči kolik by měl měřit nebo jestli ještě vůbec může dorust - nezájem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tvoje Dr. nemá UTZ? To je na prd... ,mě by taky vadilo, já všechno potřebuju rozebrat a ne aby se se mnou nikdo nebavil, myslím, že člověk potřebuje vědět, na čem je...
13. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Zuzi ona ho má, ale teď má bohužel dovolenou a minule taky.. ale už bude po prázdninách, tak budu chodit k ní. To jen teď se mi to snažila nějak zařídit, abych mohla aspoň někam.. abych nemusela s tou léčbou čekat celé léto.
13. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Tak to jo, Jaspi, tak to je zase na druhou stranu od ní chválihodné...
13. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.