• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
kočky moje tak to vypadá že už budeme na Slovensko odjíždět dneska - a uvidím Vás až v úterý jezus mě se bude stýskat
13. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
Tak se mějte krásně letím domů, jsem ospalá jak kotě, dám vanu a jdu spát... :grinning: konečně...
Papa zítra a nebo tu možná budu sama... :unamused:

Užijte si dovolenky holčiny... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás ještě naposledy pozdravit před dovolenou...

Dneska jsem byla znova u doktorky, myslela jsem si, že je vše už o.k., ale v moči je ještě něco zvýšenýho. Přesný výsledky nevěděla, ty budou zítra, tak k ní ještě jedu, chce mi nasadit znovu antibiotika, ale asi silnější. No ale nejdříve musí vyloučit těhotenství. Takže mi brala krev a zítra budu vědět výsledek. Pořád mě pobolívá břicho jako bych to měla dostat, ale furt nic... teď odpoledne jsem měla takovej bělavej výtok, tak jsem si říkala, že by už konečně pomalu mrcha dorazila? No a zatím nic, tak nevím, tělo je asi zblblý... Ale nevěřím vůbec tomu, že bych byla těhotná, spíš naopak. Ale kdyby se stal zázrak a já těhotná byla, určitě bych se ještě dostala k pc a napsala vám. Takže když se už neozvu, těhotná nejsem, ju? :wink:

Mějte se tu moc hezky, držím všem snažilkám pěsti a za týden pa pa :wink: :dizzy_face:
13. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj holky tak vaaas som nevidela pekne dlho :( vobec som nbemala cas ale to sa uz zmeni :slight_smile:
chcersi a na slovensko idete preco?ako na dovolenku?
anol uzi si dovolenku a poriadne si odpocin :slight_smile:
13. srp 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, nemůžu tomu uvěřit, ale na testíku jsem objevila //!!!!!!!!!! Jsem v šoku a nevěřím tomu - pořád si říkám, že to bude asi nějaký omyl! :astonished: Nebo třeba ještě přijde ms, co myslíte??? :sweat_smile: Pobolívá mě bříško, tak třeba ještě ms dorazí... :unamused:

Jsem hrozná... vím, že z krve to bude od doktorky nejpřesnější, ale to se dozvím až o půl 10... já to nevydržela a ten testík jsem si udělala a oni tam jsou. Fakt jsem nečekala, že tam budou, když tam nebyly ani 14 DPO... a dnes najednou jo! Bojím se, že zmizí anebo že mi doktorka řekne, že krev je negativní...

Fotku dnešního testíku dám hned do alba. :wink: (Jo a mimochodem moje šťastná čísla jsou 2, 22, 14... :wink: )
14. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Špatně jsem se vyjádřila - ne, že krev je negativní, ale že HCG v krvi bude negativní. :wink: :grinning: Jsem popleta, ale jsem fakt rozrušená! :slight_smile: :grinning:
14. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Jé, tak dneska tady zrovna asi nikdo není. :frowning2:

chersi, užij si dovču na Slovensku! :wink: :slight_smile:
14. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
anoli - to je suuuuupeeeer :dizzy_face: moc gratuluju, uvidíš, že dr to potvrdí a na dovču už jedete 3 :wink:
do půl 10 - to bude doba, viď ? :slight_smile: :wink:
14. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
copa, děkuju! :dizzy_face: Od 6 hodin jsem vzhůru! :grinning: Já jsem ráno vstala a úplně jsem zapomněla na to, že chci testit - vše jsem měla připravený u umyvadla. No a čůrám a najednou si vzpomenu, že jsem chtěla dělat test. :grinning: Tak jsem přestala, vzala si kelímek a načůrala toho už strašně málo. :grinning: No a pak ještě se zalepenejma očima strkám testík do kelímku a čekám... no a najednou koukám a je tam i druhá čárka!!! :astonished: Tak jsem si říkala, jestli jsem to třeba neudělala špatně a tak, šla jsem si lehnout a miláček říká, copak? A já - nepůjdeš na záchod? A on proč? Já - jen tak, že by ses mi podíval na testík, jak dopadl a on no tak já jdu. A pak najuknul do ložnice a říká, pojď se na něco podívat, oni tam jsou asi 2!!! :grinning: Tak jsme tam nad tím stáli a nevěřili svým vlastním očím. :slight_smile:
Ale stejně tomu nevěřím - dokud mi to doktorka nepotvrdí z krve... tý jo, ještě hodinu!!! :sweat_smile:
14. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
anoli, mooooooooc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!! Úplně mi naskočila husí kůže a slzy do očí, to je krásné, úplně jsem si vzpomněla na sebe, ježíši no to je nádhera... já jsem ti říkala, že to častější sexování stojí za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já mám takovou radost!!!! A teď už tě budu moc poučovat a taky doufám, že ti nebude blbě jako mě!!!! :sweat_smile:
14. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
To přece není možný, že by se zadařilo takhle brzo, ne??? :sweat_smile:
14. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
culím se tady v práci jak debil... ale kdyby věděly holky proč! :dizzy_face:
14. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
nám se to taky na poprvé povedlo, tak proč ne?? Myslím, že toho stresu už bylo dost, ne?
14. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
takže opravená tabulka :dizzy_face:

copa - // 25.7. - 7tt
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 6tt+2d
anoli - // 14.8.
chersi 21 DC
jaspina 8 DC
eliska_v 29 DC (9 DPO)
smudlinka10 41 DC
ewulin 22 DC
Zuzi, moc děkuju!!! Já jsem se těšila na to, až sem přijdete, protože miláček ještě spí, aby byl fit na cestu. A nemám to s kým probrat. Pořád tomu nemůžu uvěřit a říkám si, jestli to není omyl. :grinning:

Jsem moc ráda, ale na druhou stranu mám strach... :slight_smile:

Holky, já se vám musím ještě k něčemu přiznat - já jsem si včera a předevčírem dala skleničku vína. Teď se kvůli tomu bojím. :pensive:
Zuzi, asi máš pravdu. :wink:

Copa, díky, hezky se na tu tabulku kouká! :grinning:
14. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
no to je fakt tragédie... :sweat_smile: Vůbec a nic nejde... já taky na mucína pila, páč jsem nevěděla a moje ségra taky a Lada je zdravá jak říp... Pokud si se nestřískala, tak to je v poho!
14. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Tak teď musíme držet palečky Elišce, aby jí to vyšlo. Moc bych jí to přála!!! :dizzy_face:
14. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Zuzi, ne ne, jen jsem si dala skleničku vína, protože jsem si říkala, že se mi třeba rozproudí krev a přijde mrcha. :grinning:
No a teď jsem teda zvědavá, co bude u Dr. a co zvýšenýho bylo v tý krvi a jestli mi teď teda vůbec dá ňáký prášky... ale co, ona je doktorka, tak si snad musí umět poradit, ne? Navíc jsem tu na MK našla diskuze, kde holky právě ze začáku těhu měli taky problémy se zánětem močových cest atd.
14. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
anoli - ze skleničky vína si nic nedělej, miminko ještě není napojené na tvůj krevní oběh a stejně sklenička vína není nic strašného

mě bylo dneska ráno v budu na omdlení, vůbec jsme nevěděla, co dělat, těžce se mi dýchalo... jediný, co jsem u sebe měla bylo to lízátko, tak jsem si ho dala, kdyby to třeba bylo pokesem hladiny cukru... teď musím nastudovat, jak se v takové situaci chovat, protože kdybych tam sebou sekla, pohybuju, že bych se od spolucestujících dočkala nějaké akce
14. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
anoli - na tu dovču jedete do toho Chorvatska, nebo si to pletu?
14. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
copa, fakt??? Ježiš, to muselo bejt hrozný! :frowning2: A lízátko teda pomohlo? No ono hlavně, dokud u sebe nemáš těhu průkazku, tak to nikdo nepozná, že jsi těhu.
14. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Holky, tak si představte, že my jsme chtěli v 9 hodin odjíždět k Dr. a já si tady sedím u pc a píšu si a manžílek zamáčkl v 8 hodin budík a teď přišel, jak vyvoraná myška, jestli teda už nebudeme vstávat??? :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem úplně mimo! :grinning: :dizzy_face:

Tak mi držte pěsti, ať to Dr. potvrdí a já musím bohužel makat, až můžeme v 9 hodin vyjet. Ještě se u našich nebo u manželových rodičů ale na pc dostanu, tak napíšu, co bylo u Dr. :wink: Zatím pa pa :slight_smile:
14. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
anoli -ty budeš mít těhu od dr. potvrzené dřív než já :grinning: se máš :dizzy_face:
jeslti pomohlo to lízátko to netuším, ale nějak jsem to rozdýchávala a překonala jsem to, ale já hlavně vůbec netušila, jak se zachovat, co by mi mohlo pomoct :frowning2:
14. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Copi, já ho teda potvzené mám jen z UTZ... tak anoli se konečně dočkala a teď nám odjíždí!!! No to je konec!

Copi, já už taky dne sráno myslela, že nevydržím... dvakrát se mi navalilo, ale zatím OK, dala jsem si rennie a přežila jsem! Musím ale po hodinách něco sníst...
14. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Anoli co to tady po ránu čtu za krásné zprávy? :slight_smile: Gratulace veliká! Doktor ti to jenom potvrdí, neboj.
Užij si dovolenou a dávej na sebe pozor mamino :wink:
14. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky,tak v první řadě ta neeeejvětší gratulace ANOLI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....

no a teď z jiného soudku:psala mi sms Eliska_v, že vás mám moc pozdravit,ale že tady nějakou dobu nebude chodit, protože její manžel měl dopravní nehodu :cry: a musí se o něj postarat...taky psala,že si myslí,že těhotná není....holky mě je jí taaak líto,to je tak nespravedlivé ty osudy...ona se těší na těhotenství a stane se taková věc. Doufám,že bude její manžel co nejdřív v pořádku!
14. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Jejda tak to je mi líto! Nevíš jak na tom je? On i ona..
14. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
ewul, no to je hrozný... a jak na tom je? Máš pravdu, je to hrozný, ona řeší mimino a pak se stane tohle! Tak jí moc pozdravuj a ať je silná!
14. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Nevím nic víc,poslala mi jen tohle,že včera měl dopr.nehodu,a že z těch nervů ani teď těhu být nechce :cry: ...myslím,že je ve stresu...ach jo,to je mazec.

no a já tenhle měsíc těhu taky nebudu,protože jsme spolu spali strašně málo...a už asi týden se hádáme kvůli manžově rodině,proto tady i tak málo chodím...nějak nejsem ve své kůži:frowning2:
14. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.