• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já myslím, že jsou nějaký erupce na slunci... je toho nějak moc, ani u mě v okolí to kamarádky teď nemají nějak jednoduchý... :frowning2:

Ewul, držím pěsti ať už je to jen a jen lepší...
14. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
tak to je mi moc líto, co se stalo Eli a jejímu manželovi :cry: doufám, že se z toho manžel co nejdříve dostane a budou se moc těšit na miminko

ewul - u vás ať se to brzy taky vyřeší
14. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Zuzi, díky...aby to bylo,ale lepší asi bychom se museli přestěhovat na druhý konec republiky :sweat_smile:
14. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Vy bydlíte nějak blízko s tchánovcema? Něbo s nima máte problémy?
14. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
my bydlíme všichni v jednom městě....už mám jenom tchýni,tchán před 3 lety zemřel...ale tchýně to je teda solidní exemplář-nějak si zapomněla uvědomit,že její syn už má manželku a že už je dospělý...no děs,dělá mi naschvály,ale to by bylo na dlouho...no a manža se jí ještě zastává:frowning2:...ale snad už konečně pochopil.
14. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
tak to je hrozný... já mám tchýni super, tchán nic moc... teda jak kdy... ale taky bychje nechtěla blízko sebe. Můj pan manžel si spíš zvykl na mou rodinu a ke tchánovcům jezdíme tak jednou za tři týdny a bohatě to stačí...
Matky ochraňovatelky, jsou to nejhorší, nenechají ty svoje chlapečky dospět a mít svůj život!
14. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
No to máš úplnou pravdu...a já jsem z toho na mašli...to už hraničí s opičí láskou,jak ona s ním jedná.
14. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Anoli, tak jestli všechno klapne, tak budeš mít dubňátko taky jako já a předopokládám i Copa ... kolem 22.4.2010... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
ewul, tak to se ani nedivím, že na toho mimíse zase až tolik nespěcháš... první by se mělo vyřešit jedno a pak se těšit na druhé!
14. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky já dnes furt lítám praktík - oční- praktik... Už po třetí se mi vrátil zánět do oka. Tak mám zas kapky a v pondělí musím i na krev - prý se tak může projevovat celková infekce nebo co.. Takže na Slovensko pojedem nejdříc v úterý - po té folikulometrii. Ale ani mi to moc nevadí, hlavně už to chci mít v pořádku :unamused:
14. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky.
Jdu Vás nachvilinku pozdravit... Manželovi akorát zabraly prášky proti bolesti, takže spinká! Tak můžu chvíli odpočívat...A být tu s Vámi.
14. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Eli, tak co se stalo, jak na tom pan manžel je? Je doma????
14. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Eli posílám ti hodně síly na to všechno.. Musí to být hrozně těžké :frowning2: Ale vydrž, bude líp :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Holky, tak manžel pořád odpočívá, ale já se na něj musím pořád dívat! Nevím, kdyby se mu stalo něco víc, tak nevím co bych bez nej dělala...Naštěstí má jenom naraženou pánev a hrudník :cry:
14. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tak to bude dobý uvidíš Eli, teď mu hlavně musíš dodávat pozitivní energii, aby to zvládl... :slight_smile: držím ti palecky, ať je brzo zdravý..
14. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky, tak vás jdu ještě naposledy před odjezdem na dovolenou pozdravit. :wink:

Doktorka mi potvrdila, že v krvi je HCG pozitivní, takže jsem opravdu těhotná. To je dobrá zpráva, ta horší je, že mám v moči pořád zánět, takže mi nasadila další antibiotika, který můžou těhotný a řekla mi, abych si koupila vitamíny - b komplex a jód. Kyselinu listovou mi pochválila. No a nemám ležet na sluníčku a uvidíme, snad bude všechno v pořádku. Jinak říkala, abych to nikde moc neroztrubovala, protože se během prvních 14 dní může stát cokoliv a já to klidně můžu dostat a může se stát prostě to, že mimi odejde. Takže prostě nic není jistý, ale já si říkám, že snad to bude o.k. :wink:

copa, jedeme do Chorvatska :dizzy_face:

Eliško, moc mě mrzí, co se stalo. Držím moc moc palečky, ať je manžílek co nejdřív zase v pořádku a vše je o.k. A taky ti držím pěsti, aby k vám taky přišlo miminko. Zasloužíte si ho. :slight_smile:

jaspi, ať jsi brzo taky fit a oční zánět rychle zmizí. Je to hrůza, viď? Pořád ňáký trápení. :rolling_eyes:

Zuzi, když jsem si to hodila do těhotenský kalkulačky podle prvního dnu poslední ms tzn. 8.7.2009, tak mi TP vychází na 14.4.2010, tak nevím, ale asi je to +- :grinning: Hlavně nechci předbíhat, teď mám strach, aby bylo vše o.k. i po těch antibiotikách. :frowning2:

Holky, mějte se tu krásně a příští neděli ahóóój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :grinning: A držte palečky, ať se mimís udrží. :wink:
14. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jinak mě pořád pobolívá bříško, tak snad je to v pořádku... :frowning2:
14. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Anoli, takže za prvé, vemte si slunečník! Nejsou tam na pllážích skoro žádný stromy!!!!!
Za druhé, bude tě bolet břicho tak 14 dní, prý se roztahuje děloha... já to taky řešila! a za třetí, já jsem ti to vypočítala podle ovulace, je to přesnější než podle poslední MS, pak bys byla zbytečně zděšená, že je mimís moc malej!
Takže páá a užij si dovolenou mamino!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
anoli - takže když je těhu od dr ofiko potvrzené, tak ofiko ještě jednou gratuluju :dizzy_face:
já už budu příští týden taky od dr vědět víc, už se nemůžu dočkat :slight_smile:

a k obědu - měla jsem sekanou, tak mi to voněnlo, měla jsem na to takovu chuť, ale žaludek mi to nebral :frowning2: něco jsem do sebe dostala, zatím to tam zůstává, ale nevím, nevím...
a objednala jsem si z netu Těhotenský olej od Weledy - já jsem holt na ty přírodní věci a u nás jsem ho nikde nesehnala
14. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Copi, k čemu je to dobrý?
Já jsem měla k obědui fazole s klobásou, snědla jsem půlku... byla jsem přecpaná teda hrozně, pak jsem si dala opět rennie a teď mám zase hlad, ale na nic huť... zvláštní stavy... :unamused:
14. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Zuzi - to já bych i chuť měla, třeba takové topinky s jatýrkama... mňam, ale věřím,že i kdyby je přede mě teď někdo postavil, tak mi budou strašně vonět, budou se mi sliny sbíhat, ale jak to pošlu do žaludku, tak je zle :frowning2:

ten těhu olejíček je normálně k mazání na tělo, proti striím :wink:

rennie - to je na nadýmání nebo pálení žáhy, ne? :fearful:
14. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
aha, já si koupila jakýsi krém....

rennie, mi pomáhá na všechno, na nevolnosti a na nadýmání a dneska si jdu do lékárny pro Emesin, prý to je taky zázračný na nevolnosti. Mě je dnes zatím líp než včera, ale ráno bylo drsný!!!! Mám vždycky strach vstát z postele, co mě čeká!
14. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
prý na těhu nevolnosti pomáhá i studené - já tu teď piju ledovou vodu a je to lepší :wink: a taky pomáhá zmrzka, ale tu v práci bohužel nemám :sunglasses:
14. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
Copi, tak na zmrzce ulítávám teď taky, máš recht, dělá mi totiž fakt dobře na žaludek.... a ještě vychlazený meloun, už se na něj dnes moc těším!!!!
14. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak takhle to teď vypadá s mojí teplotou...Popravdě se v tom moc nevyznám.. :sweat_smile:
http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nsnhVP9iNKP1b8pKnbA0%2bZ9GK2ylfNF9Ig%2bdBOADoLcIKdr%2feuM3i0zj8HcO9C8DqXIstF3rmqThGUKLtFyP9a8%3d

copa - // 25.7. - 7tt
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 6tt+2d
anoli - // 14.8.
chersi 23 DC
jaspina 10 DC
eliska_v 31 DC (11 DPO)
smudlinka10 42 DC
ewulin 23 DC

Anoli: Strašně mooooooooooooooooooooooc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky bych si přála být těhotná, ale nikde nic a už jsem teda dost nešťastná!!! :cry: Protože to nechápu!!! :cry:
16. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
Aho holky, po delší době vás zdravím. A mooc gratuluju našim třem těhulkám a trošku závidím.
Měla jsem teď 14 dní dovolenou, tak jsem si trochu odpočinula od práce, o to bude zítřejší návrat krušnější. Vůbec tam nechci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Měli jsme teď s manžou trošku horší období. Nějak jsme nemohli najít společnou řeč a lezli si na nervy. I když jsme se o tom snažili mluvit, bylo to chvílemi dobré a pak zase děs. Nejhorší jsou manžovi nálady, které si nedokážu vysvětlit. Před 14 dny (v den našeho ročního výročí od svatby a den před odletem na dovču do Turecka) měl zase tu svoji náladu, dokonce mě nechal samotnou v hospě, kde jsme byli společně a odešel sám domů. Naštěstí jsme tam byli s kamarády, takže jsem tam nezůstala úplně sama. Po příchodu domů, jsem na něj spustila, co to mělo znamenat, že mě přeci nemůže nechat samotnou v hospodě atp. Pohádali jsme se a řekl mi, že na dovolenou nejede a že ode mě odchází, že ví, že se hrozně změnil, že neví čím to je, ale že tam kde žijeme není šťastný, a že chce pryč. Snažila jsem se najít konpromis, že seženeme bydlení v jiném místě a já nevím co ještě, ale on když se rozhodne, tak nemění své rozhodnutí. :frowning2: Byla jsem zoufalá, sice mě kolikrát napadlo, že než žít takhle vedle sebe, bylo by lepší být od sebe, ale najednou když to nastalo, byla jsem z toho v háji. Brečela jsem jak malé dítě a nevěděla co dělat. Navíc další den odlet na dovču a další a další věci. Nakonec po několikahodinovém rozhovoru a breku, nám dal další šanci. Odletěli jsme na dovču, i když nechtěl a dával mi to dost najevo po celý pobyt, prostě na tu dovču nechtěl a tak se mu tam nelíbilo vůbec nic, a dával nám to sežrat všem. Po návratu se vše zlepšilo a my žijeme zase jako před těmi 2 měsíci, kdy to začalo haprovat. Doufám, že už to vydrží. Je toho na mě nějak moc, problémy doma, problémy v práci, navíc tu práci fakt nemám ráda, a do toho chceme (naštěstí oba) mimi a ono k nám moc nechce.

Nějak jsem se rozepsala, sorry, ale musela jsem to ze sebe dostat.
Ještě jednou gratuluju těhulkám, buďte na sebe opatrné.
:wink:
16. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ještě mám dotázek, koncem července, začátkem srpna, jsem očekávala MS. Den po příletu do Turecka (3. srpna) jsem začala slabě krvácet (silnější špinění), trvalo to cca 12 dní, asi s dvěma jednodenníma pauzama, mám to považovat za regulérní MS? K dr. se teprve chystám, tak nevím. Byla bych ráda, kdyby to MS byla, alespoň by poprvé přišla sama od sebe.
16. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahooooj moje zlatiiicka vas tu vidiet to e niekedy az zazrak :slight_smile: alebo sa casto miname ale konecne vas vidim baby ako sa mate a co nove? :grinning: :grinning: :grinning:
anoli co ty jak je?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak jak je po víkendu?
Ladi,tak to mě mrzí, že jsi musela prožívat tak těžké období,ale snad to teď už bude lepší!!!!Musí být!Já bych s tím jestli to byla MS počkala až na vyjádření MS,ale myslím si,že by to mohla být..třeba jsi to měla i takové rozházené z nervů...já jsem to z něrvů minulý měsíc dostala až o 4 dny později,a to mám MS jinak pravidelnou jak hodinky.

jo jinak hlásím,že dneska ráno nad naším barákem opět čáp:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
na víkend jsme byli na chatě kde jsme měli dost času promluvit si o všem co se děje,o manžově rodině o tom jak se chovají...manža se tvářil,že pochopil,že to není správné a že ví,že jim musí dát víc najevo kam patří....tak jsem sama zvědavá.
17. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak pokud mrcha nedorazí, tak zítra nebo pozítří udělám testík!! :wink: Ale stejnak tomu moc nevěřím...
Jenom Vám přikládám grafík, protože se v něm už moc nevyznám... :confounded:
http://www.menstruacni-kalendar.cz/app/temperaturegraph.ashx?token=3GiS37TBu1pk5ztZs8b6nsnhVP9iNKP1b8pKnbA0%2bZ9GK2ylfNF9Ig%2bdBOADoLcIKdr%2feuM3i0zj8HcO9C8DqXIstF3rmqThGUKLtFyP9a8%3d
17. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.