• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ráno holky :wink:
gratulace anoli (ale ona už si užívá v chorvtasku) :grinning:
já se taaaaaak těším do toho turecka na naši svatební cestu už aby to bylo :grinning: pěkně se nám to krátí :dizzy_face:
mimi jsme odsunuli na "co nejdřív" ale každopádně si jdu ještě pro HA na 3 měsíce, pořád se něco děje(teď zrovna se dost pozměnily "naše bydlící vyhlídky" což uje ten největší zádrhel pro přivevední potomka na svět) a ještě není ta správná doba, na jednu stranu to chápu a jsem ráda že si užiju svatbu včetně alkoholu a bez nevolností ale na druhou stranu mě to mrzí, proto semka taky moc nechodím, abych doma moc netlačila na pilu a neprudila skoro manžela s oplodněním:pensive:
jinak pracovně se mám dobře, už se školím na novou pozicic kam jsem byla povýšena
a s miláčkem jsme prožili nádhernej předsvatební víkend v penzionu na jižní moravě. Doporučuju!!! Takže jsem teď plná elánu a energie, výlet jsme zakončili u jednoho jeho známého a ejhle tříměsíční miminko:slight_smile:))takže jsem se mazlila a trenovala zatímco chlapi řešili auta:slight_smile:
17. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Krásné ránko holčiny, doufám, že pro všechyn z vás bude tenhle týden krásný.... Eli objeví // , ewul konečně "bude mít doma svého manžela" a laděnce se začně lepšit manželství... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tabulka...
copa - // 25.7. - ????
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 6tt+6d
anoli - // 14.8.
chersi 24 DC
jaspina 11 DC
eliska_v 32 DC (12 DPO)
smudlinka10 43 DC
ewulin 24DC
17. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
Posílám opravu...já to nějak blbě spočítala:

copa - // 25.7. -????
dlouhovlasa.evzenie -// 29.7. -6tt+6d
anoli - // 14.8.
chersi 24 DC
jaspina 11 DC
eliska_v 32 DC (12DPO)
smudlinka10 43 DC
ewulin 25 DC
17. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Eli ať se ti manžel brzy uzdraví, pěkně to zvládejte :wink:
Ladi ať jsou mráčky v manželství zase pryč! Kařdého to asi někdy potká, jen se s tím musí poprat, mluvit, mluvit a mluvit to platilo vždycky u nás :wink:
17. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
Určitě to bude vše brzy OK...

Eli, no já těm teplotám moc nerozumím... takže na tvém místě už bych testovala, jiné doporučení nemám, vše ostatní by byly jen spekulace...

Jinak abyste věděly, co Vás čeká... tak mě je strašně...ráno jsem si zablila málem celý auto, a to jenom proto, že tam nějaký pán kouřil. Včera jsem blila jen v jedenáct večer... je to fak super! Ale objevila jsem super tabletky, který mi docela pomáhají, tak bohu díky za ně! :dizzy_face:
17. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky,
já to u sebe zaktualizuju :wink:
copa - // 25.7. 7tt+3d
dlouhovlasa.evzenie -// 29.7. -6tt+6d
anoli - // 14.8.
chersi 24 DC
jaspina 11 DC
eliska_v 32 DC (12DPO)
smudlinka10 43 DC
ewulin 25 DC

jinak mě je naštěstí pořád jakžtakž OK, sice slabo, ale zatím jsem nezvracela, ani extra špatně mi není (opět musím zaklepat - ťuk, ťuk, ťuk) :wink: i když chuť k jídlu je téměř nulová, nebo vlastně chuť by byla, ale žaludek mi moc nebere
ladenka - držím palce, ať vám to s manželem teď už jen klape :slight_smile:
17. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Zuzi - ty děláš někomu taxikáře, že ti někdo kouří v autě?? :fearful: a co máš za tabletky proti zvracení? poraď, až to na mě přijde, ať jsem připravená :wink:
17. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
copi, tak to klepej hooodně, je to fakt mazec! Ale o proti ostatním je mi relativně dobře, jen bych se chtěla už pořádně najíst a ne aby mi bylo opět špatně! Už mi ani to kafe nechutná! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kdepak je chersi?
17. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Ne, stála jsem na křižovatce s otvřeným okýnkem a borec stál na přechodu a kouřil o sto šest, jsem myslela že ho za trest pozvracím... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ty tabletky se jmenujou Emesin, je to přírodní extrakt ze silice a pyridoxinu, což je vitamín B... hned jak otevřu ráno oči si jeden dám... je to pak mnohem lepší. Stojí to asi 50,--Kč a je jich tam 30 tablet a přijde mi, že to chutná jak prací prášek nebo škob... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Zuzi - aha, tak takhle to bylo s tím kouřením :grinning:
a ty tablety jsou volně prodejné?
17. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
jojo, mě je teda objednávali a ještě tam mám spolužačku z gymplu a ona to je pro tebe??? Jsem jí řekla, že to chceme jen vyzkoušet na kamarádce, která je těhotná a nedostane se do města... :grinning:

Jo, tak my to včera oznámili rodičům... naši byli odvaření, hned se rozdělal šampus a byli moc rádi. U tchánovců to bylo jen, že gatulujou a toť vše, ani se nezeptali kdy to bude! Mě nasrali! Omlouvám se, ale je to tak... Docela mě to překvapilo, páč to bude jejich první vnouče! No nic, ještě že jsou daleko a já je nebudu muset každý den vidět a hlavně jim to prdítko naše půjčovat!
17. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Zuzi - reakci tchánovců teda nechápu, zvlášť když jde o první vnouče :unamused:
my ještě nevíme, kdy to budoucím prarodičům oznámíme, uvidíme, co řekne dr v pátek na prohlídce a pak teprve vymyslíme, jak a kdy to řekneme :wink:
17. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
našim už jsem to musela říct, máti začla být v podezření a tak aby měli alespoň nějaký překvápko a Martin to strašně chtěl říct i těm svým rodičům, no jak jak mu to pak bylo líto.. no nic je to jejich problém, jen mě fakt dostali!
17. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Holky, koukám, že tady to bude za chvilinku samá těhulinka.... :wink: Snad se někdy přidám!!
17. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Doufám, že zítra testneš Eli... :dizzy_face: ať se k nám přidáš!
17. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Víš, já si pořád říkám, že bych něco tušila, ale já podvědomně čekám MS... :unamused: Takže moc nadějí si doopravdy nedávám...Ale snad jednou určit :unamused: ! Zítra testnu, ale během dne... :wink:
17. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
tak jsem po obědě a klasika, chuť by byla, ale žaludek to nepobírá :wink: dám pár soust a cítím se strašně plně
dneska jsem měla vyjimečně jídlo sebou z domova, ale od středy zase chodíme do závodky a to bude asi utrpení před kolegama předstírat, jak moc mi chutná a že mi stačí 1 knedlík místo obvyklých 4 :unamused: :sunglasses:
17. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
copi no přesně, :grinning: já jela k našim na oběd snědla tak půlku brambory a půlku malého řízku a otec na mě: "to byla škoda benzínu, ne?" :grinning: Jsem přecpaná až za ušima, ale zároveň mi kručí v břiše a je mi špatně!

Eli, proč chceš testovat až během dne????
17. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Protože dneska nikam nemám možnost sjed pro test a zítra budu moct do lékárny až odpoledne, tak proto!!
17. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
aháááááá, já myslela že máš nějaký jiný super důvod.... pokud budeš těhu, tak se ti čárky určo ukážou i během dne....
17. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
Takže určo zase nebudu!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
budeš, uvidíš!!!! Moc ti to přeju!

Co pan manžel? Jak na tom je?
17. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
eli - musíš myslet pozitivně :slight_smile: proč bys neměla být těhu ? :wink:
já se před testováním nijak těhotně necítila a // tam byly :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
já se taky necítila těhu... v tom jsem za jedno s Copou... :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak vy taky řešíte těhu nevolnosti a já zase ty netěhu:frowning2:...3 dny před MS je mi vždycky zle,ale tentokrát mega extrémně:frowning2:...snědla jsem jogurt a teď čekám kdy mojí oblíbenou kolegyni pobliju:slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
kde máš foto????

Hlavně tu kolegyni upozorni, aby se pak nedivila, že má nový vzor na oblečení.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
No nějak se mi to povedlo smazat,ale já tam vložím novou co nejdřív....kolegyně by si to poblití i zasloužila :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
no budeme se těšit na "novou" ewulin.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Holky, pádím domů...tak paaaaa zítra :wink:
17. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahojky holky moje,

gratuluji k těhotenství anoli - to je krásné jak se rozrůstáte.
Eliska - manžílek bude určitě brzy v pořádku, zotaví se.

jinak na slovenská dobrý - kamerovala jsme o sto šest. na oslavě jsme se vyblbli, tancovali, manžílek ochutnával domácí slivovičku až mu ráno bylo špatně- jojo bolehlav a já se ¨mu alespon mohla smát :grinning:

A pčedemnou 500 km jízdy. No musím se pochválit vzládla jsem to , akorát pred prahou jsme to už dala manželovy, Prahy jsme se bála.
18. srp 2009 v 06:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.