• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoooj chersi:slight_smile:
18. srp 2009 v 06:55  • Odpověz
ahojky ewulko
18. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
copa - // 25.7. 7tt+4d
dlouhovlasa.evzenie -// 29.7. -6tt+6d
anoli - // 14.8.
chersi 25 DC
jaspina 12 DC
eliska_v 33 DC (13DPO)
smudlinka10 44 DC
ewulin 26 DC

Snad to mám správně
18. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Dneska testí Eli...tak to jsem zvědavá...a co je se Smudlinkou?
18. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
No uvidíme jak nma tom eliška bude - smudlinku už jsem tu pěkně dlouho neviděla.
Snad nám eliška brzy řekne jak test dopadl,

ale pěkně se nám tu ty těhulky rozmnožují viď , moc to holkám přeju
18. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Jo jo...tak dlouho jsme tady psaly,že pořád nic a pak to copa prolomila...no a my jsme se s manželem včera dohodli,že hned po MS jdeme bojovat o mimíse a sexovat o 106 :grinning: ...je fakt,že toho sexu bylo v poslední době strašně málo,takže o nějakém snažení nemůže být ani řeč!

No dneska testí Eli a určo budou // a pak ty Chersi,coooo?
18. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
Nevím neví, ale myslím si že ne, předtím jsme sexovali o 106 ale ne denně, byla by to rutina. A včera byl sexik po týdnu :sweat_smile:

No se uvidí, nedávám tomu moc velké naděje
18. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
halo halo je tu někdo - já se na Vás tak těšila a nikdo nikde :pensive:
18. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Já už jsem tadyyyy...musela jsem napsat předlouhý mail do Německa:frowning2:
Tak to my jsme se vlastně na tom dohodli,protože já chodím z práce celkem dost dobitá a ranní vstávání mě ubijí,takže semnou večer už fakt nic není...takže dohoda,že budeme sexovat ob den mě asi zabije,ale co bych pro mimíse neudělala!
18. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
taky komunikuju s nemcema - někdy je to fakt lahůdka.

No zrovna dneska jsme se koula na naše sexuální výkony, občas horor, občas vlastně taky horor :grinning:

Akorát je mi divná jediná vec, v pátek bych to měla dostat (tedy po správných 28 dnech) a poprve od vysazení prášků mě nebolí prsa.
Zase nějaká novota
:grinning:
18. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Já to mám dostat ve čtvrtek...a taky nic...semtam mě píchne v břichu,ale prsa nebolí vůbec...ale už mi včera bylo zle,což mám vždycky 3 dny před MS...

Hele,třeba jsi fakt těhu!!!!Já bych ti to tak přála! :dizzy_face:
18. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
copa - // 25.7. 7tt+4d
dlouhovlasa.evzenie -// 29.7. -7tt
anoli - // 14.8.
chersi 25 DC
jaspina 12 DC
eliska_v 33 DC (13DPO)
smudlinka10 44 DC
ewulin 26 DC

Čauky holky, ták já už mám 7tt... teď jsem se vrátila z endokrinologie, vzala mi krev a ve čtvrtek jdu na ultrazvuk... jsem zvědavá, hlavně aby to bylo OK. No, ráno jsem zase problila, k snídani snědla půlku chleba a teď mi kručí v břiše, ale sníst nic nemůžu...

Chersi, to jsem teda zvědavá, jak to v pátek dopadne, jestli teta dorazí nebo ne... :dizzy_face:

Eli, držím pěsti ať konečně objevíš //... :dizzy_face:
18. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Nemyslím si, no to se uvidí - to by byla opravdu legrace, ze snažení nesnažení, tehotná, a myslím si že při mé nadváze by to bylo asi spíš štěští
18. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
chersi, ségra taky otěhotněla hned a dvakrát, a to má určitě víc jak ty....
Byla jsi někdy na vyšetření se štítnou žlázou?
18. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
A tohle já mám,Zuzi, vždycky před MS...už nějakých 13 let:slight_smile:
18. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Zuzi , tak ti to pravé těhotenství už začalo vid? :slight_smile:

na štítce jsem nikdy nebyla - a to se zjistí ž čeho z krve?
18. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
No to je právě ta endokrinologie, já jsem tam chodila jako dítě, byla jsem extrémě hubená, ale třeba ségra měla pravý opak....
No, ty zajdeš k obvoďákovi, ten ti vezme krev a pohmatem ti zjistí, jestli je štítná žláza zvětšená nebo ne, pak už záleží na něm, jestli tě pošle na tu endokrinologii nebo ne. Ale poruchy štítné žlázy bývají jednou z příčin neplodnosti u žen. Já, protož jsem se jako dítě léčila, tak teď musím chodit každý měsíc na kontroly, protože když by mi chyběly některé hormony, tak to odnese to dítě...
18. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Musím pochválit naše paní uklízečky:slight_smile:...vyleštily propojovací skleněné dveře tak,že jsem je teď srazila...ale pobavila jsem kolegy :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky,
ewul - tak to ještě že my tu nemáme skleněné dveře, naše paní uklížečka se vůbec nečiní a za chvíli by určitě nebylo poznat, že tam bylo původně sklo :unamused: :angry:

Zuzi - já zatím ráno snědla jen půl nektarinky :sweat_smile: teď se pustím buď do jogurtu nebo do housky s kozím sýrem... chuť by byla, ale ... :wink:
18. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
No zatím to asi řešit nebudeme, vždyž probehli teprva 2 cykly bez Ha tred prijde 3, je to brzy
18. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
copi, kozí sýr???? No to bych nedala teda vůbec... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by byla kolegyně nahození ani by nemrkla! :sweat_smile:

Já mám hlad až večer, a to mi mamka uděla chleba s tuňákem, výborný, pak jsem šla spát a už jsem přemýšlela, že to zase vybleju, no nakonec se to ve mě udrželo....
18. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Ne, to není jen o té neplodnosti, spíš o tom, že jsi plnoštíhlá a to někdy bývá příčinou právě štítná žláza, já jen aby s měla představu, že něco takového existuje...
18. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
o štítné žláze vím, uvidíme. ale jednou jsem lítala po růžnách vyšetření, kvůli podezření dedičné nemoci srdce a dělali mi různá vyšetření a vše bylo Ok až na jednu plíci
18. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
to já kozí sýr můžu, i když pravda, jako těhotná jsem to ještě nezkoušela, takže jsem radši začala tím jogurtem :sunglasses:
Zuzi - ve čtvrtek jdeš na další kontrolu s mimísem? ty už budeš mít za sebou 2 kontroly a já ještě ani jednu :sweat_smile:
18. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdu až příští týden v úterý, ve čtvrtek jdu na tu štítnou žlázu, tam mi taky budou dělat ultrazvuk.... :sweat_smile:
Ty jdeš v pátek, ne? Už se těšíš??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
a budeš to mít potvrzené a máš si do pasu plhodnotné tehulkovství.
18. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
to už zase všechny pracujete????
18. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
já jsem tu pořád, nějak tu nemám práci :confused:
18. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
Ani já moc ne... ještě pojedete někam na dovolenou?
18. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
nene, v podstae jsme zádnou nemeli, akorát ten víkend pod stanem, na slovensku jsme byly protze tchynina sestra mela 50.narozky a oni se tam nemají jak dostat, tak jsme jeli my nasí autem.
18. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.