• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
takže jste jim dělali taxíka... :slight_smile:

My jsme chtěli jet ještě do chorvatska, do kempu, jak je tam teď Anoli, ale je mi tak špatně, že bych 20 hodin v autě teda fak nedala... stačí mi cesta do práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
tak jsem už zvládla půlky té housky a je to OK, dokonce jsem si pochutnala :wink: takže kozí sýr mi to bere i v těhu
já se teď snažila dovolat mé dr., jestli nemám třeba rovnou přijít nalačno nebo jestli tam může se mnou i manžel, ale nebere mi to... :frowning2: a těším se hodně :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Asi tak, dělame jim ho požád, a už mě to fakt nebaví.
tchanoic nemají ani jeden řidičák, natož auto, a u nás je ta výhoda že s manželem řídíme oba.

jinaj já jsem to v neděli odřídila skoro celí, jsem se musela chválit :grinning:

No 20 hodin, to by byl opravdu mazec. mě stačilo tech 7 hodin. Sice jsme dělali chvilkové pauzy (cigo, záchod) ale i tak.

A pojedem nějak třeba v čechách?
18. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Já jsem jela minulý týden do Brna shoppovat a byla jsem úplně KO, přijely jsme v jednu hodinu, snědla jsem oběd a pak šla spát za Laduškou a obě jsme vytuhly až do půl čtvrté. Jsem jak chodící spící tělo...

A k tomu řízení.. já strašně rádá řídím, ale teď jksem ráda, že dojedu domů a auto nevidím. A já dělaám taxíka mamce, ta celý život vykládá, jak si udělá řidičák, ale asi už zůstane u toho kecání do řízení...

Nám ještě teď nastoupili obkladači na domeček a včera jsem kolem nich lítala, bylo mi hrozně a borec ještě kouřil, jsem myslela, že ho pozvracím... fakt mi to teď vadí, a to jsem ještě před měsícem kouřila... :rolling_eyes:
Koupelna zatím vypadá nááádherně...
18. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Zuzi - vy teď bydlíte víceméně pohromadě s rodinkou a domeček je taky někde poblíž? to bude co nevidět stěhovačka, ne? :dizzy_face:
18. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
No vidíš , baraček budete mít zachvilku hotovej a krásnej, o tom já si můžu leda nechat zdát :unamused:
no já jak jsme s tím zkoušela přestat tak jsem v práci nekouřila a pak mi sem přišel pán a taky jsem to z něj citila a holky se děsně divili, jakto že mi to přijde divný - neveřili mi že doma taky nekouřím.
18. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Takže už nekouříš,Chersi?

A ty,Zuzi,ty jsi přestala kdy?
18. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
bydlíme s mužem sami v bytě, o ulici níž bydlí sestra s manželem a naši. My stavíme domek na druhé straně města, ale staví se tam i bytovka a v ní si koupili byt moji rodiče. a moje setra si koupí byt co v něm bydlíme teď s mužem... bude to takový kolotoč, ale jsem ráda, že naše budu mít blízko, nikdy nevíš kdy nás budou potřebovat. Hlavně já je asi za půl roku budu potřebovat!

No jinak do domku už se těším,ale nevím kdo ho bude uklízet, to bude náročný...

Chersi, já přestávala, tak, že jsem týden měla jen po jednom cigáru a pk jsem si dala jednu rozlučkovou a bylo... pak jsem teda zjistil, že jsem těhu, ale snad bych to zvládla i tak... ty to zvládneš taky... :dizzy_face:
18. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky nestíhám dočítat, ale zdá se, že někam pojedem jen na 2 noci. Ve čtvrtek si mě doktorka pozvala znova na folikulometrii. Nic méně dnes měl jeden folík 17mm a jsem 12DC, tak aspoň nějaký pokrok. Minule měl největší touto dobou jen 10cm. Tak snad doroste a praskne. Myslete na mě prosím... :wink:
18. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Jaspi,určitě doroste a pak praskne!!!! :wink: :wink: :wink:
18. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
jednu dobu se mi dařilo nekouřit, ale pak přišel stresový okamžik, jak doma tak v práci a bylo :rolling_eyes:

Tedka mám krabičku tak na 3 - 4 dny.

Ale snaha tu opět je, já si myslím, že až budu vedět že tím kazím i někoho malinkého bude to jednodušší než je to tedka.
18. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem si udělala testík...Jeden citlivější RapiClear a jsou tam // a teď ještě mamatest a jsou tam taky sice slabší čárka ale je tam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
eli - no vidíš, jak super to dopadlo :wink: tak to posílám obrovskou gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
copa: DĚKUJU moooooooooooooooooooooc, snad všechno bude OK!! I nadále pokračovat!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Eli i moc ti gratuluji.

A jak tak přemýšlím, už skoro všichni jste těhule, koukejte ty bacili sakra prskat.............
18. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
takže aktualizace tabulky :wink:

copa - // 25.7. 7tt+4d
dlouhovlasa.evzenie -// 29.7. -7tt
anoli - // 14.8.
eliska_v // 18.8. :dizzy_face:
chersi 25 DC
jaspina 12 DC
smudlinka10 44 DC
ewulin 26 DC
18. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
chersi - vždyť ty budeš za pár dní taky testit a my budeme držet palce :wink:
18. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Eli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!Jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííí,gratuluju:slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Holky, děkuju mooooc...Akorát mám strach, aby se něco nezakřiklo!!!
18. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
já držím basu s ewulin :grinning: jsme na stejno
18. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Chersi,díky :wink: !tak ty tento a já příští měsíc:slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
chersi: dokud to nemám, potvrzené od doktora, tak ještě se radši moc neraduju, ale Ty // potěší!! Jsem šťastná jako blecha!!!
Holky nebojte doopravdy každá se dočká!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
kokám další těhule mezi námi!
Gratuluju!!!!!!!!
18. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
bajoch: Děkuju moooc.... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Eli:a manža už to ví?
18. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
ewulin: nene, neví!!! Jdu vymyslet jak mu to říct a jaký dáreček... To bude ten nejkrásnější dáreček k jeho narozeninám a i k jeho uydravení!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
eli, no to je super, mooooooooooc gratuluju, vidíš my jsem ti to všechny přece říkaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No to je super... mám fakt velkou radost! :dizzy_face: Nafoť ten testík do albumu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Já to te'd nafotiti nemůžu, protože nejsem doma a u svého kompu, ale snad večír!!! :wink:
18. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
Eli gratuluju mooooc! Pěkně se nám ta tabulka mění. Už je to půl na půl. Snad se to postupně všechno přehoupne na // a bude jen tabulka se jménama očekávaných miminek :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
nj, už je to půl na půl :slight_smile: to se nám to hezky rozjíždí :dizzy_face:

já jsem zpět z oběda, zase pidiporce a ale teď mám hroznou chuť na sladký, pekárna je odsud tak 10min., jsem zvědavá, jak dlouho budu odolávat... :sunglasses:
18. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.