• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj holky,já si řekla,že zatím si bazální teplotu měřit nebudu,necháváme to přírodě,začínáme 1.měsíc(který se stejně určitě nepodaří,protože to zkoušíme hodně málo,přítel je vždycky hodně unaven z práce,ale já vím,že stačí i jednou,ale asi by to byl zázrak,na ten já moc nevěřím)ale možná si koupím nějaké vitamínky asi ten Calibrum baby plan,užívá ho tady z vás někdo?
17. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky já právě začalo s měřením. Příroda si za celých 9měsíců neporadila tak jí pomůžeme... :grinning:
17. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahojky, ja jsem zacala prave hned prvni mesic. Kvuli tomu, ze chci vedet, jestli vubec moje telo bude fungovat. Mela jsem nejake problemy a doktor mi to sam doporucil. Kdyby neprobihala vubec ovulace, aby jsme se nesnazili a nestresovali zbytecne treba nekolik mesicu a mohlo se s tim zacit neco delat. Tak uvidime, jestli ovulka nabehne nebo ne.
17. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Já taky začala měřit, abych věděla, jak se moje tělo po vysazení chová.
17. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Já právě zatím měřit nechci,bála bych se,že budu z toho hodně vystresovaná,s přítelem to bereme tak,až se nám to podaří,tak se nám to podaří,ale stejně bych byla strašně moc moc šťastná,kdyby se to povedlo tenhle nebo příští měsíc.Já nevím,ale jestli se nepletu,tak možná ovulaci mám zrovna teď o víkendu,hodně mě bolí břicho a píchá v podbřišku a včera jsem měla takový hlen,ale zase se mi zdá blbost,aby ovulace trvala dva dny,ale hodně mě bolí břicho,ale nevím z čeho :unamused: :unamused: Holky,jak se vůbec pozná ovulace?? :confused: :confused:
17. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz
jani, ovulaci muzes poznat jak bolenim v podbrisku, tak podle hlenu-mel by byt bilkovity, takovy "tahavy". Pak se to muze poznat podle cipku-ale v tom se nevyznam, takze to ti nemuzu poradit. Nebo muzes pouzivat jak uz zminovanou BT, tak i ovulacni testy.
Ja sice merim uz ted, i kdyz je to prvni mesic snazeni, ale rikala jsem si, ze budu merit do ovulace a jakmile probehne ovulka, tak prestanu, abych se nestresovala. Nevim, jestli je to tak dobry napad, ale zda se mi stejne nejdulezitejsi videt zacatek cyklu a pak ovulaci-jestli probehla nebo ne. No a zbytek necham asi na prirode.
17. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
jo a jak jsi psala o te bolesti, tak bych rekla, ze to je normalni. Nez jsem nasadila antikoncepci, tak vzdycky pred ovulkou i po ovulce jsem mela pichani v brichu, nekdy az silne bolesti a krece. Takze u nekoho se to stava, ze je to proste vice dni. Doktor mi rikal, ze je to normalni.
17. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz
Jééé Lucíku83,teda to bych měla vážně obrovskou radost,kdyby to fakt byla ovulace,jojo,ten hlen to včera byl takovej tahavej,jak píšeš,břicho mě pořád strašně bolí,celej víkend,mám ho takový nafouklý a pořád mě tam píchám,já na bolesti břicha vůbec netrpím,asi je to fakt ovulace.Včera jste to s přítelem chtěli zkusit,ale bohužel to nešlo,byl po noční a strašně unavenej,zkusíme to zas zítra nebo v úterý,to bude mít 3noční dvanáctky,ach jo,nám bohužel to snažení tak často nejde,je hrozně unaven z práce,já jsem hlavně šťastná,že přítel svolil ke snaženíčku,mluvila jsem o tom už hoodně měsíců.
Myslíš,že by bylo pravděpodobné otěhotnět,kdybych měla ovulaci o víkendu a milování proběhlo ve čtvrtek?Na internetu jsem četla,že spermijky dokáží přežít i několik hodin.
17. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
jani, ja se v tom az tak nevyznam. Ale vim, ze je to mozne. Ze pokud mas spravne prostredi pro spermijky-spravny hlen, tak muzou prezit az 72 hodin. Ale dyl asi ne. Tak zkus pritele znasilnit jeste dneska. To budes mit aspon pojisteny. :wink:
17. kvě 2009 v 17:54  • Odpověz
Dneska to bohužel nejde,dneska jsme se neviděli,přítel byl po noční a teď už je zas v práci na další noční,ale zkusíme to zas zítra,i když nevím nevím,když bude mít tři noční za sebou,ale za pokus to stojí :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 v 18:36  • Odpověz
Tak drzim palce! :wink: Vsem bych moc prala, aby se nam zadarilo co nejdriv! :dizzy_face:
17. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak máme zase pondělí...
18. kvě 2009 v 06:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Janca nechceš mi toho tvého někdy půjčit? :slight_smile: Ten můj dělá na 3 směny + další práce víkendově, ale na sexuálním apetitu mu to jaksi neubírá, to spíš já si kolikrát připadám jak po noční i když je nedělám.. :grinning:
18. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz
Dobré ráno, holky tak jsem vás dočetla, celý víkend jsme byli na bytě, natírala jsem topení takže dneska jsem si musela vzít dlouhej rukáv protože mám ruce od barvy a nejde to dolů ani po x umytí :unamused: Asi budu muset zkusit ředidlo..
Jinak si tento týden zkouším měřit BT ale jsem z toho volaká zmetená :astonished: Každej den mám velký rozdíly..ale četla jsem že to záleží na hodně okolnostech, jestli jsem před tím byla v hospodě, kolik hodin jsem spala, kde jsem spala atd..Uvidím, zkusím to, mám aji ovutesty ale asi jinak se tím moc zabývat nebudu protože pak nad tím člověk dumá a možná se tím zbytečně stresuji..

Jinak jak jste se bavili o těch jménech, tak u mě teď vede Kristián a Šimon a pro holku Stela, Gita a Dorka...ale je pravda že se to u mě často mění..Asi bych byla pro dát jméno až to miminko uvidím. Prý to moc v porodnicích nechcou povolovat, že trvají na tom ať se ty jména napíší když se jde rodit, ale podle zákona se má jméno dát myslím do 3 dnů..Mě by stačilo jen to miminko vidět abych viděla jak mu to jméno bude slušet :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko holky, koukám že jsme se rozrostli, my jsme měli vákend no takový nějaký zvláštní.
18. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Ahoooj,chersi jak zvláštní???
18. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
V nedeli jsme se s manzou chytli, dal si pivko a pak si vzpomel ze zapomel nekam zajet tak vzal motorzku a jel. tim ne nastval, je to ridic z povolani kdyby ho nekde chytli tak se nedoplatime a jeste mu ty papiry seberou. Rekla jsem mu ze jestli chce byt tatou, tak tohle nemuze delat, byl jak beranek, on si vzdycky vse uvedomimi az tak 2 hodiny pote, co ne netvarim zrovna blazene
18. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Cher, tak to bych byla naštvaná taky - přítel kdysi o papíry přišel kvůli zbytkovému po akci a od té doby jsem na to fakt alergická. Já bych snad tu motorku zničila ,kdyby na ni chtěl sednout - a on to ví :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
cher:ten můj taky vždycky něco vyvede,pak si to uvědomí a už to nejde vzít zpátky....to jsou prostě chlapi:slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz
fak mě to štve, udelal to už po 2, a to mě pak strasne miluje, promin sem promin tak, taky vam to delaji, me to pripada ze si mysli, ze se jim nemuze nic stat
18. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
Jednou mi ten můj udělal scénu a opilý sedal za volant...to jsme ještě nebyli svoji...tak jsem přišla k autu,řekla mu,že se s ním rozcházím,že já ho na svědomí mít nebudu-a najednou už nechtěl nikam jet a bylo všechno ok...od té doby to už neudělal-klepu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
Cher - chlapy jsou jak malé děcka. Všecko vyzkoušet a dokud je někdo neklepne přes prsty, budou to zkoušet dál. Já tomu mému řekla, že kdybych se někdy dozvěděla, že jel a pil, tak za 1. mu zabalím věci - protože pro život potřebuju někoho. kdo je zodpovědný a za 2. bych na něho sama ty policajty zavolala. Ve vedlejší vesnici (už je to ale dávno) jela ženská v autě z oslavy a srazila maminku s malým mimčem v kočárku. Maminka a řidička byly v poho, ale miminko na místě mrtvé.. Ta ženská pak seděla dost dlouho. Oni ty chlapy nevidí souvislosti.. člověk může nabourat kdykoli - i bez chlastu. Ale když tam pak ten chlast náhodou bude, tak může jít i sedět a to už tak super není.. :unamused:
18. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
Já jsem mu řekla, že se budto srovna, nebo ze odchazim, a to uz zase ze ne, tak ja nevim co chteji..... :rolling_eyes:
18. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj, tak tohle nesnáším. Jenže jim to nevysvětlíte, a už vůbec ne ve chvíli, kdy mají upito!!!. Oni jsou přece mistři světa, jim se přece nemůže nic stát.
18. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ráno,
tak naštěstí je můj už natolik rozumný, že by za volant napitý nesedl. A protože řídí často a rád, pomalu se z něj stává abstinent :grinning:
18. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
ahojky halooooo, tak jsi to našla super. Kde dělá tvůj muž hasiče?
18. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak mi jsme celý víkend slavili narozeniny. Jedny 65 a druhé 31, tak asi víte jak vypadal náš víkend. Včera jsem se ale ještě přemohla a napekla jsem cukrovíčko do výslužek.

Koukala jsem, že se tady probírala ovulace. Tak tu já rozhodně poznám v tom okamžiku nemůžu vyjít bez slipovky! Jsem jak čvachťák.-)))) To mi říká ten můj. Mam v tu dobu i největší chuť na milování,ale to mam třeba i před manstruací. Je to taková divočina tohleto plánování mimi. Doufám, že nám to půjde přirozeně a nějakým těm testíkům se vyhneme.-)
18. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Chersi,

no přece v Komárově. Jmenuje se Marek Kratochvíl. Smím se zeptat, kde pracuješ?
18. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
No já ty hasiče moc neznám, akorat možná od ohně, ale tak je vzdy tolik lidí, že stejne nevim. Já pracuju v Žebráku )pr. zóna. Se stavební chemií. No jo no jsem kancelářská krysa.
18. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Jsem na tom o trochu lépe, s většinou z nich se znám, i když je pravda, že manžela jsem už dlouho na hasce neviděla, jsou tam pořád jedni a ti stejní. Tak pracuji v kanceláři, takže krysy jsme vlastně dvě. Za chvilku tam odcházím a musím říct, že se mi tam vůbec nechce.
Vy se tedy budete teď snažit první měsíc? Budu držet palečky a doufat, že nedopadneš stejně jako já. Jen lítám po doktorech, beru prášky a ovulace v nedohlednu. Už přestávám doufat. Kamarádky kolem těhotní, rodí se jim mimísci a když si představím, že kdyby vše vyšlo hned zkraje, teď bych byla už šťastná mamina :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.