• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Jaspi, a tobě k gratulace ke zvětšení folíků... to už by mohla přijít ovulka ne???? A vidíš, že ty léky zabírají... třebas další měsíc tam ty // budeš mít ty...
18. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Copi, já jsem byla na obědě u našich a otec zase pronesl, že je lepší mě živit než šatit... :grinning: ale drahá maminka mi nachystala nakrájené hrozny nektarinku a meloun, tak si tady na tom teď pochutnávám... je to výborný!!!!
18. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Zuzi - děláš mi chutě :sunglasses: já holt k mamince na oběd nechodím, ale nektarinky doma máme, už se na ní těším
meloun jsem včera vyhodila, protože už v lednici byl strašně dlouho a už to byl hnus jeden fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kupovat se mi ho nechce, busem ho rozhodně vláčet nebudu
18. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
já která ovoce jsem dřív jedla jen tak jednou za měsíc ho teď musím mít pořád! Dělá mi to dobře na žaludek... :sunglasses: Takže holky, čerstvé i budoucí těhule... taky vás to čeká... :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
připadám si tu jak vetřelec když jsem si dneska šla ještě pro recept na další 3 měsíce :sweat_smile: ¨
snad už fakt poslední

Zuzi já miluju ovoce takže ho určitě nebudu moct jako těhule ani vidět co:wink: :grinning:
18. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
no přede mě teď někdo postavit nugátovou koblihu a ovoce, tak momentálně volím ten koblížek :dizzy_face: :grinning:
a to není žádná změna, na sladký já jsem byla i předtěhu :sunglasses:
18. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Bajoch, jojo, to bude přesně naopak... :grinning: a vetřelec nejsi, alespoň tady načerpáš spoustu informací, které kdybych věděla já než jsem vysadila HA, tak si ušetřím spoustu času... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky,já letím domů...jsem úplně ko, tak paaaa zítra! :wink:
18. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
ahojky ewulin, pěkný zbytek dne :grinning:
18. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
To je konec, by mě zajímalo, kam chodí Ewulin do práce, že každý den mizí tak brzy... Mě čekají ještě dvě hodiny! :angry:
18. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile: dnes je vonku kraasne :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:10  •  1 dítě  • Odpověz
Čauky Nath, y jsi se na nás přišla konečně podívat ???? :dizzy_face: :grinning:
18. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ty jo taky si to nepamatuji, ale ona pracuje asi od 6.

No ahojky Nat, to jsme ráda, že tě taky vidím :grinning:
18. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
noo ja sem niekedy behnem ale potom vsetci zazracne odidete :(
dnes som tu len na skok lebu musim skocit este do prace ale vecer by som sa tu stavila zas :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:16  •  1 dítě  • Odpověz
zlaticka moje tak sa zatial majte ale rada s vami pokacem :slight_smile:
18. srp 2009 ve 14:17  •  1 dítě  • Odpověz
To teda byl fičák Nath... :sweat_smile:

Ahááá, já bych taky klidně chodila na šest a jít dřív domů, i když teď jsem ráda že se na osmou doplazím do práce... :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
člověk si prý zvykne na všechno, ale já bych si na tu 6 ranní zvykala horko těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já dneska dorazila do práce na 9h a to ještě doufám, že zmizím o trochu dřív než obvykle, takže už v 16:30 bych tu ráda nebyla :sweat_smile:
18. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz
já jsem zase ranní ptáče, ale v osm už spím... :grinning:
18. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
No to já bych zase ráda chodila dřív do práce a dřív z práce, do tech 16:30 - to si člověk nic nezařídí
18. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
chersi - jj, to znám, já mám oficiálně prac. dobu 9:00 - 17:30, ale do těch 17.30 jsem tu nebyla už moooooc dlouho :sunglasses: ale taky chodím do práce většinou už na 8:00, tak odcházím dřív
jinak je jasný, že tady ve "městě", kde v 17h chcípl pes, si po pracovní době taky vůbec nic nezařídím :angry: u nás ve firmě nevadí, když přijdu do práce dřív a odejdu dřív, ale protože jsme pořád v kontaktu se zahraničím, tak sem těžko půjdu na 6h ráno, když všude v cizině začínají pracovat až mnohem později
18. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
To my si taky můžem odjet jak potřebujem během dne, ale vždy tu v kanceláři musí zůstat jedna n holke, aby tu byl někdo kvůli telefonům a dřívšjší odchody taktéž, takže domluva maximálně den předem
18. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
teď volal pan manžel, že obkladačům chybí obklady, a ta když se objedná, tak bude trvat měsíc!!! No málem ho mrsklo a mě teda taky! :angry: baba to špatně spočítala a je hned průšvih jako blázen! Jsme zvědavá, co bude ještě dál... tak doufám, že na Vánoce tam budeme...
Tak se tu mějte holky, já už taky pádím domů... jdu provozovat gaučing... :sunglasses:
18. srp 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak jsem byla na gyndě, ale ještě nic vidět neni....8.9. jdu znovu na kontrolu a prý by už mělo být něco vidět...Možná i srdíčko.... :dizzy_face: :dizzy_face: Podle sliznice jsem prý těhu, ale za 2 týdny se uvidí jestli je všechno tak jak má být!!! Nejspíš odpovídám začátku 4tt :dizzy_face: :dizzy_face:
ALe podle modrého koníka 5tt, tak nevím....Takže asi začátek 5tt :wink:
18. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
papa zuzi, hezké odpoledne
18. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Zuzi - to by mě kleplo asi taky :angry: ale do Vánoc v domečku budete určitě, vždyť už máte skoro hotovo, ne? :wink:

Eli - tak to je super :slight_smile: z počtu týdnů si nic nedělej, dr by to měl vědět přesněji než koník a při příště kontrole bude ještě moudřejší :wink:
18. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
Eli, tak to je super.... :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
Taky mám radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. srp 2009 v 15:54  • Odpověz
ahooj holky tak kam ste vsetky zmizli???
ja som tuuuuuuuuuuuuuu a je mi tu bez vas smutnooooooooooooooooo!!!
18. srp 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko holky koníkovky.

Zase si se mno tělo hraje - včera jsem měla táhlý vátok jakoby při ovulce ale byl hnědý, tak jsme si myslela že začánám špinit, ale večer už zase nic, dneska ráno zase nic, tak asi přijde MS dřív než minulý měsíc.

Jinak jsem byla s tín naším psím telátkeu u veterinářky a bessinka 29 kg - se nedivím že nás kolikrát dokáže porazit :grinning:
19. srp 2009 v 06:10  • Odpověz
Ahoj holky, jj chodím na 6 každý den,vstávám v 4:20:frowning2:,takže jsem odpoledne a večer naprosto nepoužitelná:slight_smile:
19. srp 2009 v 06:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.