• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jo a tabulka:

copa - // 25.7. -7tt+5d
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. -7tt+1d
anoli - // 14.8.
eliska_v - // 18.8.
chersi - 26 DC
jaspina - 13 DC
smudlinka10 - 45 DC
ewulin - 27 DC
19. srp 2009 v 06:28  • Odpověz
Já tedka takhle budu vstavát az do 17.9 ewul, nez bude mit konecne manzel udelanej ridicak na mortoku, pak uz bude auto jen moje. A proto tedka chodim do práce takhle brzy.
19. srp 2009 v 06:33  • Odpověz
Chersi,a pak budeš normálně začínat v 8?
19. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
jj bývám tu kolem 7:30 - 7:45.
19. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska mi je pěkně bléééé :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahojky Eli, to bude OK - já těhule zřejmě nejsem a taky mi není OK. koukej se nadlabnout a třeba bude líp
19. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
chersi: Právě, že jsem se najedla a je mi divně!! :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
jo tak to pak nevím, Mě není celkově nějak dobře, ale jak se ráno nenajím je hotovo a dnes jsem právě nejedla.

Ale jak už jsem tu psala zase se mno něco děje
19. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Čauky holky,
chersi a co máte za rasu? Strejda má velkého švýcarského salašnického psa a ten má tak kolem 60-70 kgy, a to je jště v podstatě štěňátko... :grinning: je to taková naše kočička....... :grinning:

Ewul, kamarádka taky takhle vstává do práce a docela si na to zvykla, ale taky chodí v osm spát... :sweat_smile:

Eli, to ti ještě není špatně, tak jak má... to teprve přijde, uvidíš! Já dnes ráno opět zvracela a už mě to fakt nebaví... ale večer jsem snědla vařený uzený žebra, výborný! Mě je dobře tak od jedné hodiny!
19. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Holky, koukněte do albíka.... :wink: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Ei, jsou luxusní, já už jsem se na ty dva dívala večer! Je to boží, doufám, že budeš stejně posledlá testováním jako já, strašně mě to bavilo... :sweat_smile:
19. srp 2009 v 07:55  • Odpověz
Mně to taky baví, ale jak jsme u našich a oni to zatím neví, tak se hůř testuje!! :sweat_smile: :sweat_smile: Ale asi v pátek udělám další!! :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Já furt sledovala, aby to testovací byla silnější než kontrolní, ale ta bude tak za 14 dní... :dizzy_face:
19. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Zuzi,tak já si na to vstávání nezvyknu asi nikdy:frowning2:...
19. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
máme zlatou retrivřici , ale to je dílo, katastrofa, včera se mi u té veterinářky vyvlíkla v obojku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Eli - koukala jsem už ráno, pěkné čárečky
19. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
Holky, já mám takovou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Snad už s námi brouček zůstane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Eli, zůstane, proč by nezůstal??? Takový myšlenky si vůbec nepřipouštěj.

Chersi, to je asi pěkná divoška... :grinning:
19. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Nepřipouštím!!! Rozkaz!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já mám radost, jak čárečka krásně sílí.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
to je děsný dílo, včera jsem měla co dělat jí na tom vodítku udržet.

Prcek zůstane eli, neměj strach
19. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
Dobré ráno, po delší době jsem se přišla na vás podívat a vidím jak se krásně ze snažilek proměnujete v těhulky...Těhulkám moc gratuluji a snažilkám přeji ať jsme na tom co nejdřív všichni stejně..
My máme za sebou první měsíc snažení a ten nevyšel. Snažím se na to tak neupínat, ale myslela jsem si že to budu brát s větším klidem a ono to nějak nejde... :confounded:
19. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Joselin, držím palečky ať k Vám mimís přijde co nejdříve... byla by to velká náhoda, kdyby se Vám to na první snažení povedlo... ale to druhé určo klapne... :dizzy_face:
19. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
To by byla asi náhoda, i když někomu se to povede.

Já mám naplánováno, když se to nepovede, tak půjdu v říjnu k Dr. protože to bude půj roku snažení
19. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
to jo, chersi, to bych taky šla. Ale být tebou ještě bch zkusila ty ovu testy,¨třeba ovu vůbec nemáš a měla bys tam jít co nejdřív. Vím, že máš příéznaky, ale to ještě nic nezmanená...

Já jsem měla jít 9.9. na preventivku a kdyby ch ještě nebyla těhu, tak jsem to s ním chtěla probrat a taky aby mě líp prohlídnul a tak...
19. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
To máš pravdu zuzi, příznaky nic neznamenají.

jsem rozhodnutá že tam půjdu v tom říjnu - beztak to bude půj roku, takže by měla být i klasická prohlídka
19. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
a třeba to klapne a budeš u doktora vypadat jak exot, tak jak já.... Já jsem přišla, že jsem těhu a tak mě vyšetřil a pak mu říkám, že 9 mám přijít na preventivku, se na mě podíval a říká "no to asi už ne, co?" a smál se... :sweat_smile:
19. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
ty jo, to by byl byla ráda :grinning: No kařdopádně na to máme ještě 2 měsíce :grinning:
19. srp 2009 v 09:01  • Odpověz
tak se do toho sexování musíte pořádně obout, anoli to taky vyšlo a jak se jí do toho nechtělo... :sweat_smile:
19. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky,
dnešní ráno špatný, na toaletním papíru jasně červená krev... :cry: volala jsem dr., chce mě vidět dneska, jdu tam v 13h
jsem ráda, že jsem vás zatím nestihla poprskat vadným těhubacilem :pensive:
a najednou je mi naprosto nětehotensky, žaludek akorát stažený od nervů, ale jinak oproti předešlým dnům...
19. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Mě to teda dneska v práci extrémně neba:frowning2:....a ještě mě bolí břicho a vypadám jak puberťák-zlaté prášky kdy pleť byla jako miminkovská:slight_smile:
19. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Copa, doufám, že vše bude OK
19. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.