• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak to jsem ráda:slight_smile:,ha ha...ještě 20 minut a frčím vařit oběd,dát si s manžou kafe a postěžovat si na všechno trápení světa... :wink:
19. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Já se na ně,Cher dívala...jsou peckovní :wink:
19. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
mě se strašně libili, k tomu koupím ještě nějaké ponožtičky a pak už se budu chodit s malým jen mazlit :confused:
19. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
chersi, co to je do kouta??? :confused: jsem asi natvrdlá... :sweat_smile: Jako že to mímo ještě nemají???

Jinak botičky jsou moc krásný, ještě nějaký ty pidi fusky a bude to luxusní present...
19. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
cekají ho zacatkem zarí, tak kdyz se jdes ma malé poprve podívat tak neco prinese a to se ri že neses do kouta
19. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahááááááá, to my na moravě teda vůbec neznáme... :fearful: Zní to fakt zvláštně... :sweat_smile:
19. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak já jsem tupoň,já to nepochopila taky :sweat_smile:

Holky tak páááá,já už zase letím domů,tak zítra!
19. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
šáááák ty jsi taky z Moravy :grinning: :grinning: :grinning: máš nárok...
19. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Děkuju za přivítání, akorát sem to trošku prosekla... sem v práci a najednou se to nějak navalilo... tak snad už to teď bude v pohodě a bude se vám moct věnovat... :grinning:
19. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Jéééééééé, holky omlouvám se že vás matu u nás ve středních čechách se to tak říká :zipper_mouth:
19. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
Teda já sem dalo by se říct ze středních čech, ale že nesu do kouta tu slyším po prvé v životě...
já znám akorát u říkanku: máme doma kohouta on nám se... do kouta, já mu říkám ty woe di se vy... na pole :grinning: :grinning: To mě naučil můj strejda, když mi bylo asi pět :grinning: :sweat_smile:
19. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
tak to neznám zase já :grinning: a odkud jsi?
19. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
Rozená v Praze, dalo by se říct vyrůstající a momentálně trvale bydlící u Kostelce n. Černými lesy :confounded:
19. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak tam to bohužel neznám, já jsem 20 km od Berouna
19. srp 2009 v 15:12  • Odpověz
stejně bydlíte blíž k sobě... než ode mne, jak máte v čechách? Ať vím, co mě večer čeká...
19. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
VEDRO k padnutí :dizzy_face:
19. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
no luxus... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem do šesti v práci a pak se jedu podívat na stavbu a pak konečně domů na gauč... no a jinak už mám zase hlad, ale na nic huť... no ale oblíbila jsme si takový to "sýr a křup" to je moje porce, o které jsem fakt nasycená... divný co?
19. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
No to máme blíž :slight_smile: zrovna předminulý týden jsme byly v Řevnicích u manželova kolegy na chatě a začátkem července jsem byla poprvé v životě na Karlštejně a obojí je do Berouna co by kamenem :slight_smile:
Momentálně sem v Praze, kde pracuju a můžu říct, že je sice líp než v pondělí, kdy sem myslela se chcípnu na vedro, ale dneska je zase takovej nějakej divnej vzduch..
19. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
a vsadím se že večer zase z toho horka přijde slejvak s kroupama jako předevčírem
19. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Jo tak to je přesně to co čekám z toho nedejchatelnýho vzduchu... člověk má až pocit, že se udusí... hlavně to snižuje můj pracovní výkon a vůbec, ale vůbec nic se mi nechce dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Na mě tu fouká celá den fukar, akorát že mi lítají papíry po celm stole :grinning:
19. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
my máme dnes docela v práci dobře, ale jindy je to tady na zdechnutí, taky tu mám větřák a taky lítají papíry... :grinning:
19. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Připojuju k větrákovým maniakům... litá nám tu uplně všechno, papíry, vlasy, listy od kytek a připadám si tu jak na větrný hůrce, ale je to to nejlepší co můžeme udělat proto, abysme to tu ve zdraví přežily :rolling_eyes:
19. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
taky tak taky tak - tak já se s vámí loučím větrné dívky a budu se modlit aby MS nepřišla a budu držet palečky copa
19. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
CHERSI - měj se krásně, přeju pohodový zbytek dne, pokud možno bez přírodních kalamit a zase se tu sejdem. Papa :wink:
19. srp 2009 v 16:15  • Odpověz
papa chersi... zítra snad s dobrými zprávami od Copi... :dizzy_face:
19. srp 2009 v 16:25  • Odpověz
ahoj holky :dizzy_face:
tak všechno je zatím OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dr na UTZ neviděla původ krvácení, žádný hematom, všechno v pořádku, už tluče srdíčko, byly vidět pupeny budoucích ručiček, mimčo měří něco málo přes 1cm :dizzy_face: dala nám Ascorutin (na to krvácení), Utrogestan (výživa pro mimčo) a kyselinu listovou a další kontrola 10.9. :slight_smile: jsem si z radosti uplně zapomněla říct o fotku :frowning2: no tak příště, manžel byl se mnou, paní doktorka nám všechno na UTZ popsala, já tomu pořád nějak nemůžu uvěřit :dizzy_face:
ptala se, co dělám, že mi klidně napíše neschopenku, ale říkala, že je to na mém rozhodnutí, ale že bych doma stejně neměla jen ležet, ale chodit na procházky atd., tak jsem si jí napsat zatím nenechala, v práci se nijak nenadřu, teď v pátek mám dovolenou a pokud bych se necítila OK, tak mi jí kdykoli napíše a nebo se v práci dohodnu, že budu pracovat z domova :wink:
jo a jak jsem si ráno vsugerovala, že mě opustili těhupříznaky, tak jsem v obědu zvláda omáčku s 5 knedlíkama, což bych ještě včera určitě nedala :sunglasses:

a zdravím handikpindik :wink:
19. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
Zuzi - koukám, že nám koník vypočítal stejné datum porodu :dizzy_face:
19. srp 2009 v 17:00  • Odpověz
supeeer copa!
My ti to říkali :wink:
moc hezky to popisuješ, užívej štěstí :grinning:

Já jsem byla dnes na gyndě a prej harmonet berete, rodinu neplánujete a já tak to bacha, jsem tady protože rodinu plánuju :slight_smile: Tak že mám vysadit a pak otěhotnět nejlépe 2-3 měsíce po vysazení a já jako že jak to mám udělat no debilní otázka že? :sweat_smile:
No a že kolem Vánoc mě tam chce vidět těhotnou:slight_smile:Teďka beru HA, chcu si posunout tetu kvůli svatbě a svatební cestě. No a pak už na třetí pokus snad konečně vysadím :confused: jo a paní doktork
a to vzala zodpovědně, odešla jsem se spoustou letáčků a vzorků tabletek pro snažilky a těhule :sunglasses:

ty jo divnej pocit být tadyna koníkovi i mimo pracovní dobu :grinning:
zítra ráno ahoj :wink:
19. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
ty bláááho asi spíš říkalY co? njn pardoooon :sweat_smile: :sweat_smile: no sand se to počítá mezi překlepy :grinning:
19. srp 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.