• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj baby ste tu nejaka???
19. srp 2009 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz
Copi, no to je BOŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já mám takovou radost, vidíš to, všechno dobře dopadne!!!!!!!! Celou dobu tady na netu čekám co napíšeš a jsem jako na trní!!!!!!! MOOOOC gratujuju!!!!!!!! No a s tím porodem, no to jsem fakt zvědavá! To by bylo něco, kdybysme fakt rodily zároveň, ale já si myslím, že náš mimís je mladší tak o týden než ten Váš... :dizzy_face:

taky bych si teď dala pět knedlíků s otcovou luxusní svíčkovou s povidly, mě bývá odpolko už celkem fine, ale ráno bleju jak alík...

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
ahoooooooooooooooj evzen :slight_smile: jak sa ti dari uz mate srdiecko???taka som rada ze tu nie som sama :slight_smile:
19. srp 2009 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz
Čauky Nath, srdíčko, už doufám, že náš mimís má, ale ale dozvím se to až příští týden v úterý, je to strašně dlouhá doba!!!!! No jinak já už taky mizím z práce, takže si s tebou moc nepokecám... musíš přijít někdy přes den... všechny tě tu mooooc rády uvidíme.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 18:26  • Odpověz
zlatko ja cez den nemozem lebo som v praci skoda ze vecer sem uz nebehnete na kus raci :( je mi tu smutnooooooooooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. srp 2009 v 19:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem to našim chtěla říct až toho 8.9. až to budeme mít potvrzené od Dr., ale moje maminka na mě pozná úplně všechno!!! Takže naši už to vědí a i tchýně a všichno to vzali úžasně!! jsem fakt ráda, hlavně aby teď bylo všechno v pohodě a toho 8.9. se nám mimísek ukázal..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj eliska tak ti mooooooooooooooooc gratujuem :slight_smile:
a jak sa mas ako nastavujca maminka :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: Mám se skvěle, akorát bych už chtěla vidět našeho broučka na ultrazvuku :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
noo tak to ti verim :slight_smile: a nemas ziadne chute a ani ti nebyva zle?
19. srp 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: právě, že se mi dělá zle od žaludku a i mám nateklá prsa :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobrré ránko holky :slight_smile: !!!

Copa:jupi,no vidíš,že to dopadlo dobře,to je úplně nejradostnější zpráva!!!Gratuluju k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 06:14  • Odpověz
Dobré ránko všem,

copi, tak vidíš prcek to ustál a je tam pořád :slight_smile:

Eli - mě kdyby ted někdo řekl, že jstem těhotná, tak tomu uvěřim, ráno se mi taky uděllo zle, i Fanda se mě ptal co mi je(což u něj fakt není zvykem)

Ale bohužel , je to na tobě ewul.
20. srp 2009 v 06:35  • Odpověz
copa - // 25.7. -7tt+5d
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. -7tt+1d
anoli - // 14.8.
eliska_v - // 18.8.
chersi - 1 DC
jaspina - 14 DC
smudlinka10 - 46 DC
ewulin - 28 DC
20. srp 2009 v 06:37  • Odpověz
Chersi:jak jsi napsala,já budu držet basu s tebou:slight_smile:...sice MS zatím nikde,ale já to vždycky dostanu až tak k večeru,takže má m ještě chvíli čas...

handikpindik:dopiš se do tabulky:slight_smile:
20. srp 2009 v 06:56  • Odpověz
No my jsme si to včera ješte pojistili sexíkem, takže si myslím že dorazila drobet dřív, ale hlavně že chodí sama.
Ty máš pravidělně cykly?

já totiž nevím jak cca vypočítát ovulku.
1cyklus - 28 dní
2 cysklus - 33 dní
3 cyklus - 27 dní
20. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
No já jsem to zatím vždycky dostala přesně po 28 dnech...jen minulý měsíc,zpoždění o 3 dny,ale to bylo stresem:frowning2:...já ovulku poznám podle bolení břicha...vždycky mě píchá na jedné straně,ale uvažuju,že si objednám ovu testy...vlastně houby uvažuju-jdu to udělat hned :wink:
20. srp 2009 v 07:01  • Odpověz
j ajsem koukala na netu po nějakých už včera, nemáš nějakou dobrou www kde je objednat?
20. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24987189&tab=9

koukni tady...tam jsem psala já,tak uvidíme jestli je ještě má...

Nooo,ale víš co by mě zajímalo..kdy si mám ten ovu test udělat,jak poznám,že už je ten správný den kdy ho dělat?
20. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ráno holky
20. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
No nad tím jsem taky přemýšlela, protože já ji nepoznám, možná podle toho hlenu, ale to už může být pozdě.
20. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
ahojky bajoch
20. srp 2009 v 07:20  • Odpověz
Bajoch ahoj....

no tak musíme počkat až se objeví Zuzka...ta nám určo poradí,ona si ovu testy dělala,ne?
20. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
http://www.tehotenskytest.cz/objednavky.php

mrkni ewuli- já to tam objednávám
20. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat. S přitelem jsme se po 8 letech vzali a ted uz vlastne s manzelem chceme miminko. V dubu byla svatba a hned po ni jsem vysadila prasky, mesic jsme pockali a od cervna se snazime. Zatim tomu nechavame volny prubeh, nic moc nesledujeme. Je sice pravda, že MS prisla hned po vysazeni a zatím je vše bez nějakých problému. Dokonce se mi zda, ze mam i ten "zazracny" hlen pri ovu. Tak snad brzy... Je fekt, ze me trochu desi skotecnost-ze v mem okoli vsichni otehotnili hned ... Ale snad to i u nas prijde
20. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
jojo taky mě to zajímá, za chvíli to budu potřebovat :wink:

večer jsem se skoro manžou mluvila o tom co bylo na gyndě, myslím že se tak trochu napřed zalekl těch tabletek Centrum materna, ale pak mě objal a začal mi říkat milá budoucí maminko (podel příbalového letáku)
:grinning: :grinning:
no a pak jsme plánovali svatební detaily a byl prostě bezva večer :wink:

Za to v práci je to teď an dvě věcim, kolega zaspal, 2kolegyně na dovolené a já se z toho můžu po... :angry:
20. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
vítej u nás dracinek.

my se taky snažíme od června, takže jsme na tom podobně
20. srp 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj bajoch, spřízněná dušička z okolí Brna :wink:
20. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj Chersi, mně teď v květnu bylo 24 a říkal jsem si že tak v 25 bych chtěla první mimi. Tak snad se dočkám :slight_smile:
20. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
taky jsem to měla takhle naplánovaný :grinning:
20. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Čauky holky, tak čtu že potřebujete radu... :dizzy_face:

Vítám konečně někoho z mého kraje... :grinning:
20. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.