• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
tak nám tedy pořad :frowning2: , protože my s ewul držíme basu a chcem koupit ovu testy a pak hlavně kdy je zkoušet
20. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
no, já když jsem začla testit, tak jsem počkala týden po MS a pak jsem začla testit a testila do doby než jsem objevila // což bylo tak za týden, tedy tak 15DC. Většinou jsem měla ovu přesně tak jak mi to ukazoval menstruační kalendář, tedy opravdu v polovině cyklu... Ale třeba v červenci jsem ji měla o týden později než měla být, takže jsem jich taky vypatlala 7... Eliška, taky měla ovu později. Já myslím, že první měsíc toho vyplýtváte asi nejvíc, ale za tu radost to pak stojí...
No, a Jaspi od té paní taky měly ty ovu testy, já je kupovala v lékárně.
20. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj dracinek!!!

Zuzi,takže takhle joooo :grinning: ...oukej,hned po MS začnu testit...no tak to jsem zvědavá:slight_smile:
20. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
no to jsem tedy zvědavá, jak ti bude, protože opravdu dle cyklů to nerozpoznám
20. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
já bych pöčkala až skončí MS, pak bych tak za 7 dní zkusila první test, dřív si myslím, že to nemá smysl... ale taky jsem četla, že jedna holka měla ovulku 8DC, což je tak 3 den po MS... :unamused:
20. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Já se pokusím řídit tím bolením břicha...vždycky je to 2 dny snesitelné a pak ten 3 den to je k nevydržení...to by mi ovulka vycházela cca 16-18DC.
20. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj dracinek
20. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
já to zkusím
20. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
No konečně, a pak buýdete hned těhule jako anoli a eliška... těm to taky vyšlo hned na poprvé co zkusily ovu testy... :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
I když já tomu asi moc veřit nebudu, ale zase jsem ráda že mi MS chodí sama, z toho mám taky radost
20. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Dracinek odkud jsi přesně? přímo Brnačka?
20. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Čemu nebudeš věřit, že budeš hned těhu, nebo těm testům? :unamused:
20. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
jeeeeeeeeeeej ahoooj holky tak ja som vas tu nasla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
chersi co je nove???
20. srp 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz
Čauky Nath, tak konečně si dozarila za námi za světla??? :grinning:
20. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
noo jooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: dnes mam nastastie troska volnejsi den :slight_smile: tak mozem s vami pokecat
20. srp 2009 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz
Bajoch- jsem kousicek vedle Brna-Šlapanice :grinning:
20. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
vítám nové snažilky
chersi - mrzí mě, že to tento cyklus nevyšlo, ale já jsem zářný příklad toho, že i po půl roce marné snahy se zadaří :wink:

dneska u nás OK, jen trošku špiním, ale to by měl ten Ascorutin napravit :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
dracinek , já jsem z Vyškova...

Tak co, nath, jak vypadá tvoje cesta za mimískem?
20. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
no nevidim to nejak ruzovo ale snad sa niekedy dockam dnes som sa konecne vychystala na gyndu a ako na potvoru tam nikto nebol maju dovolenku tak zajtra skusim este ineho lekara snad ma vezme a ako sa citis ?moja kamosa je v 10tt a popija tehu caje vraj jej aspon neni tak zle
20. srp 2009 v 09:27  •  1 dítě  • Odpověz
zuzi, hned těhu

Ahojky nath, no nic moc nového, dneska si s manželem zase dopisujem sms.

Copa: snad se zadačí do půl roku, to jsou ješte 2 měsíce :confounded:
20. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Čauky Copi, a co ty tvoje těhu příznaky? Už zase k tobě naklusaly???? :grinning:

Nath, mě je hrozně tak do jedné, a nejhorší fakt ráno, to mám strach vstát, protože vím, že budu zvracet, ale dneska jsme ráno nezvracela, ale jak jsem šla ráno od našich, tak přede mnou šel pán a kouřil, tak to už jsem nevydržela a hodila to někomu do záhonku... :astonished: :grinning: budou mít radost...
20. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
darcinek já ze žebětina ale domeček plánujeme tak do 30 km od brna třeba směrem an vyškov Zuzi :wink:
20. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
chersi, co ti zase ten pacholek udělal, že si píšete sms????
20. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
Bajoch, to budeme sousedky :grinning: , už víte kde???
20. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Tak já mám ted 23DC ještě tak 7 dní a uvidíme. Cyklus mám celkem nepravidelny v rozmezí 30-35dní. Tak uvidíme :wink:
20. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
cca 30 km od Brna na Vyškov bydlí rodiče manžílka :slight_smile: Ve Zvonovcích. jinak kamarádka bydlí v Rousínově a manželův bratr pracuje ve Vyškově v Kauflandu :grinning:
20. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Ale připadá mi to že jsme v nějaké ponorce, ale on to tak cecítí, pry je vse ok, ale poslední dobou, kdyz prijdem domu tak se jeden druhého zeptáme jak bylo v práci - odpoved dobrý a pak se mlčí.

Tak jsem mu tedy napsala sms, co si myslím a zase uplne otocil, nevím, chvilku mi prijde dospely pak zas jak nevychovanej spratek - nebo je to ve mě, možná toho chci moc, než jen doprace z prace pusa dobrou noc
20. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Chersi:já tě potěším...já mám manžu už 3 měsíce na nemocenské a ještě měsíc bude,víš jak to teď vypadá u nás....to bude jen chvilková bouřka-my ženské máme tendence se ve všem strašně moc pitvat,šťourat,zkoumat a hledat problémy:frowning2:
20. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
chersi, to já znám taky, ale manžel přišel z teorií, že když muž přijde domů, tak se pozdravíte a nechá se mu tak půl až hodina klid, na to, aby si mohl vše co se za celý den probrat v hlavě a psychicky a s fyzicky si odpočinout, pak jsou prý chlapi sdílnější. Hlavně nesnášejí, když přijdou domů a žena se hned ve dvěřích zeptá, co nového? Co bylo v práci a tak, to prý ničí manželství. Takže já se ho neptám a po hodině je jak vyměněnej, ale je pravda, že můj muž chodí hooooodně spíš psychicky unavenej a namluvenej, takže já to respektuju a vynahrazujeme si to o víkendu.... to je někdy mluvnej až moc!
20. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Zuzi - těhupříznaky se mi vrátily, je mi blbě i teď v práci a to mi ještě nikdy nebylo, většinou ráno a během cesty do práce jsem to nějak rozdýchala...
a včera jsme se s manžou stavili po obchodech a v Takko měli úžasné věcičky na miminkaa za super ceny ve slevě, manžel byl zklamaný, že jsem zapomněla na tu fotku z UTZ, tak jsem říkala, že teda alespoň mimču něco koupíme, ale prý je ještě brzo, ať to nezakřiknem...
20. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.