• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
No ten můj je řidič z povolíní, takže tam to spíš bude únavou, jak musí sledovat provoz. Ale i tak asi toho chci moc, ale jak už jsem psala mění se mi před očima, ale někdy tak a někdy tak.

A problém je v tom, že já si taky nenechám všechno líbit, nejsemtaková ta hmm, jak to ¨říct - třeba tchýní se něco řekne a tak to prostě je, tak to prostě udělá, a pak je klid - já ne
20. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
no zatím ne hledáme pozemek a nejvíce se nám líbí tam tím "vaším" směrem, ale taky směrem na Blasnko a černou horu
Aktuální to bude někdy v zimě, v lednu podá manžel daňové přiznání a hurá pro úvěr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
tdlouhovlasa.evzenie: tak to je presne u nás :slight_smile: sice ten muj neni nijak moc výřečnej. To o te pulhodince na vstřebání je u nás taky. Né každý den ale je. většinou ho nechám až začne sám :slight_smile: To je nejlepší. I ráno je to tak, já vstanu a hned můžu funovat-jak říká ten muj "hyperaktivní už od rána" zato on potřebuje zase tak tu pul hodinku-hodinku na probrání. Ale člověk se to naučí všechno tolerovat a poznat co jak a kdy :slight_smile: My jsme spolu 8 let a 3 roky spolu bydlíme. Už mě toho moc překvapit nemůže :wink:
20. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
chersi, prostě pipina, nechá si všechno líbit - to já teda taky nejsem, všem řeknu co si myslím a tchán s tím má docela problém, ale mě je to jedno, já si řeknu co si myslím.)

Copi, já taky nic nenakupuju, zatím si netroufám, jen od ségry jsem doslata Avenťácký dudlík... :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Teda holky tak jak popisujete svoje manžely,tak tohle jsem přesně já...jak příjdu z práce tak minimálně 30 minut ani slovo...ještě se dopracovávám:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
U nás se to tchánovi taky nelíbí, protýe tam jsou zvyklá, že ženská poslouchá, u druhého syna se mu to povedlo.
20. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
20. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Co Eliška, ještě tu dnes nebyla, že?

Na jak dlouho je Anoli, na týden nebo 10 dní??? Jsme zvědavá, jak to bude prožívat... :dizzy_face:
20. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
ewul - já jsem taky jako všichni ti popisovaní manželé :grinning: občas při cestě z práce jen sedím v busu u okýnka, civím do prázdna, v hlavě v tu chvíli totálně vygumováno a divím se, že se mozek probere vždycky tak nějak před mojí cílovou stanicí :grinning: to mi většinou na regeneraci stačí, ale manžel ten přijde z práce a pusu nezavře :grinning:
20. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
jj dnes tu ještě nebyla, ale určo se ukáže.

Anoli - to vůbec netuším, psala jsem jí sms s gratulací ale neodepísala mi. Ale až tu bude musíme ji vyzpovídat :grinning:
20. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Měla fakt radost, hlavně tomu nemohla věřit... :dizzy_face:

Copi, to já taky musím mít svůj klid, ale chodím domů tak o čtyři až pět hodin dřív než pan manžel, takže já mám času dost... :grinning: :sunglasses:
20. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Anoli by se měla vrátit v neděli...teda myslím si to...někde to psala:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ty jo to já vnímám hned jak rozlepim ráno oko, ale manžela nechávám tak půj hodky, jinak bych taky mohla jednu chytit - ne to si delam reklamaci, ale on je jinak strasne neprijemnej :sweat_smile:

Jojo jsme tu s ewul jedny z posledních mohikánů :grinning:
20. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
chersi a ewul, to nevadí, ale my Vás tu budeme stejně podporovat... však vy se brzo dočkáte... nakoupíte ovu testy a budete sexovat jak o život... :grinning:

Tak to my jsme oba fuknční po ránu hned.... večer je to horší... my jsme schopní fungovat od pěti od rána, ale v osm ať už po nás nikdo nic nechce, to už jsme vykoupaní a ležíme v posteli, moje mamka říká, že jsme jak důchodci, jen ty fronty v Lídlu zatím nestojíme. :grinning:
20. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
20. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Zuzi,díky:slight_smile:

Ale stejně já to beru tak nějak sportovně...asi když máme sex 4x za měsíc,tak bude dost problém otěhotnět,že? Je to tím,že jsme se s manžou nějak nevetnuli do toho snažení,že jsme ještě pořád řešili jiné věci...ale teď už je snad všechno vyřešené a můžeme začít naostro...vlastně musím počkat až dorazí MS a teprve potom:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
A joko,že to myslím fakt vážně, tak beru i Femibion 800:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
No já jsem ho honila do snažení hned ze začátku, ted už to takový není, dnes jsem mu řákala že tátou opět není, nadšenej nebyl ale nechám tona něm jestli se do toho pustí s vervou nebo ne. ještě že už nejdí s tím kamionem, to bychom se v postely videli 2 x v mesíci
20. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
tak to já musím říct, že pan manžl opravdu řekl, že v červenci "udělá" toho malýho mucína a tak se taky stalo, sexoval jak ďábel :grinning: teda v půlce měl dny kdy si chtěl odpočinout, ale to byla zrovna ovu, tak jsem řekla, že žádný takový... a vydržel ještě další tři dny.... :grinning: No a teď je rád, že se může soustředit na práci a na domek... a sexovat ani moc nechce, teda teď spíš nechci já, to bych ho totiž možná pozvr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Noooa my zase pořád něco řešili a když to není přes den v pohodě,tak já pak nemůžu večer dělat,že se nic neděje...ale tento měsíc bude myslím fajn-za týden jedeme na chatu,já teda budu rovnou z chaty jezdit do práce a koncem měsíce jedeme do Lednice,takže takový milý měsíc:slight_smile:...snad i úspěšný:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
my už nikam nejedem, takže nám musí stačit naše už vrzavá postýlka. :grinning:
20. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
:slight_smile::slight_smile::slight_smile:...my právě chceme odjet pryč z města z toho spěchu a tak...na chatě je super...už se vidím jak sedím na terasce a piju kávu...jeee:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Já se těším do toho našeho domečku, udělám si kafe v novém kávovaru a sednu na terasu, teda dofám, že vedle mě už bude stát kočárek... :dizzy_face:

Letím na oběd, máme mindu, tak se docela těším..
20. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
ewul - vypadnout někam pryč je super :wink:
Zuzi - jakou mindu, co to je? :confused: :sweat_smile: já ti nechci kazit radost, ale vždyť podle toho, jak už jste s domečkem daleko, tak na terásce s kafíčkem budeš sedět už tak za měsíc a to je ještě na kočárek brzy, ne? :wink: :sunglasses:
20. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
Minda je králík... byl výbornej na zelenině s rýží... :dizzy_face: a docela jsem toho snědla dost... jo a taky mamka dělala výbornej salát ze zelí a z červené řepy... no ten byl fakt luxusní!

Co vy jste baštily?

No, budeme se stěhovat tak v říjnu, v listopadu, ale to už bude asi kosa tak na terase sedět asi nebudu... :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Zuzi - třeba bude v říjnu babí léto a ještě tu terásku využiješ :wink: minda - to fakt slyším poprvé
20. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
minda - to jsem taky ještě neslyšela, to je jako s tím mým koutem :grinning:

Jinak já jsme měla flíčky s uzeným masem, namka
20. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
alespoň něco neznáte... :sweat_smile: ale moje sestřenice teď byla v anglii s pražskejma dětma a oni jí vůbec nerozuměly co říká, a to mluví hodně česky, no teda jako že nemluví po moravsky...

dnes jdu na tu endokrinologii, moc se mi tam nechce ale snad to bude OK, hlavně ta Dr. co jsem tam byla minule je na mateřské a je tam za ní zástup, tak jsme zvědavá...
20. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
To bude ok zuzi
20. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Holky musím se pochválit, právě jsem si objednala ovu testíky

http://www.levnetesty.cz/
20. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.