• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
20. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ovulační proužek

Jednorázový test.
Kvalitní test za rozumnou cenu. Provedení testu spočívá v tom, že se ovulační proužek vnoří na 5 sekund do vzorku moči.
Výsledek je znám již za 5 minut s přesností 99%.
Lehké balení snižující náklady na poštovné.
Navrženo pro domácí i profesionální uživatele.
Uzavřen ve vlhkotěsném obalu pro dlouhodobé skladování (až 24 měsíců).

6 kusů jsem zatím zkusila
20. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
ty jsem si tam objednávala taky...uvidíš, jestli ti budou stačit, když tak zajdeš do lékárny. Ty prožky úplně stačí, ty kazetky jsou takový neskladný a zbytečně předražený....
20. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Taky si myslím ře stačí. A jak že jsi to psala zkoušet cca týden po MS? všude na netu pásou že plodné dny jsou 12 - 16 DC
20. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
jestli se dneska neozve ta paní z MMB tak si je taky objednám...ale asi rovnou těch 12...cher, týden po MS to je tak přibližně 12 DC, ne?takže by to odpovídalo...
20. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět. V podstatě to ani nebyla dovolená,ale spíš 2denní výlet, ale moc hezký. Skončili jsme v Trenčianských teplicích a spali jsme v hotelu Kristoff Plaza. Napřed jsme chtěli nějaký penzion, ale pak jsme si řekli, že když tak na krátko, tak si to užijem. Měli jsme obrovský nádherný apartmán se dvěma balkonama a dvěma koupelnama a postel jak pro princeznu na hrášku :wink: Matrace měla asi 60 cm na výšku..A v podstatě jen pro sebe jsem měli bazén a whirpool - obojí vyhřívané, tak jsme si tam lebedili i v noci po tmě - nad hlavou hvězdy,no krása!
Dala jsem pár fotek do alba, tak kdo chcete mrkněte. Jinak dnes měl folík na UTZ už 2,6cm, tak mi píchli Pregnyl a po něm by měl prasknout. Tak uvidíme. Jo a cestou jsme narazili na čápa :wink:
20. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
taky si myslím, já tak teda začínala... ale první měsíc to chce fakt vyzkoušet.

já měla MS vždy na začátku, třeba začala 1.4. a ovulaci jsem měla 15DC (15.4.) nebo 16 DC (16.4).

Jo a Eliška už je v dubňátkách 2010...
20. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
cca to odpovídá,

já mám MS 4 dny, takže budu testovat hmmmm...moment vypočítávám 31.8.09 - 1.9.2009
20. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahojky jaspi, takže to znamená, že už by u tebe mělo dojít k ovulaci?
20. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
jaspi pane jo,to je kraaasa:slight_smile:

Jaspi,poslala ti ta pí.z MMB ty ovu testy?
20. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jaspi, tam muselo být parádně, jela bych hned taky... tiše závidím... :dizzy_face:
tak to znamená,že nás Eli vyměnila :cry: :cry: :cry:
takže nás opustila :sweat_smile:
Jeee,co já tady ještě dělám,holky paaa zítra,jsem se zakecala a ni mě nenapadlo,že jdu už domů :sunglasses:
20. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
hezké slunné odpoledne
20. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
to bych taky chtěla zažít Ewul, měj se krásně!!! :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zuzi jo jo - po tom pregnylu by se do 3 až 5ti dnů mělo vajíčko uvolnit. A ten hotel fakt můžu jen doporučit! Mají tam i pobyty na 6 nocí a k tomu je balíček procedur. Moc příjemná paní majitelka - ještě nás ukecávala, ať tam zůstanem i v den odjezdu až do poledne a užijem si bazén. Whirpool jsme si mohli zapínat jak jsme chtěli dlouho - jinde se většinou platí zvlášť na 20 minut třeba a tady to bylo v ceně i s bazénem a fitkem. Fakt relax :wink:
20. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
a co ceny? Na noc? A měli jste to s jídlem?
20. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
holky letí, pa, pak písnu až dojdu domů
20. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
jaspi, tak to jste to měli moc pěkný, závidím
20. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Zuzi noc nás tam stála na české 2500,- Byla v tom snídaně, jinak jídlo ne.. Cena nic moc, ale na druhou stranu když člověk jede jednou za čas... Jo a ještě je tam ten balíček a ten byl na 6 nocí pro 2 lidi ještě s nějakýma masážema atd - tak to stálo 10 tis. (200 eur na osobu) Je to se snídaní. Ale ono by stačilo tam být 3 noci a zrelaxuješ se parádně :wink:
20. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky potřebuju radu. Objednáváme ty okna a pořád nevím, jestli to v obýváku zrušit nebo ne.. Dala jsem fotky do alba - poraďte.. To okno úplně vlevo, vedle terasy je z obýváku. teď tam budou navíc franc. dveře hned za rohem - na tu terasu. Vchodové dveře do místnosti jsou jakoby na protější zdi jak budou ty francouzské.. A my furt nevíme, jestli tam to okno nechat, zmenšit ho a nebo zazdít.. Nevím kolik od těch dveří půjde světla kvůli tomu, že je tam ta terasa a chtěla jsem mít na parapetu od okna kytičky.. ale pořád nevím. Jak by jste to udělaly vy? Jo a sorry za tu fotku, že je tam bordel - ale přítel dělá podbití, tak je tam lešení, materiál atd..
20. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz
jaspi já bych ho tam nechala - to okno, protože, nechvi urazit, ale pak by to asi vypadalo divne, kdybyste na jedné straně měli 2 a na druhé jedno, a alespon tam budes mít více světla
20. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
jaspi - já bych ho tam taky nechala, tím, že terasa má ten přesah střechy, tam to světlo z fr. dveří bude trochu tlumené a podle mě to chce ještě další zdroj sluníčka :wink:
20. srp 2009 v 15:23  • Odpověz
Žena zavolala sanitku kvůli bolesti břicha, načež překvapeně porodila
Záchranáři ve čtvrtek u Hořovic na Berounsku pomohli 34leté ženě přivést na svět zdravou holčičku. Žena je přivolala kvůli bolestem břicha. "Budoucí matka se o svém těhotenství dozvěděla až od přivolaných lékařů,"

Tot je u nás děvčata - ale tuto situaci nepochopim, jakto že to na sobě nepozná???
20. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Tak jsem zpět a už i doma v posteli... :grinning: :sunglasses: muž jede na golf, tak můžu vesele relaxovat... No a štítná žláza naprosto v pořádku, prý ani náznak, že s ní někdy něco bylo... :dizzy_face: mám fak radost... za tři měsíce kontrola znovu...

Jaspi, já bych ho tam nechala, protože mám ráda světlo, my to měli taky tak podobně s tím, že architekt nám ho tam nedal a v podstatě jsme měli nudli s okny naproti sobě... tak jsem si do stěny co je do boční uliced vyřvala ještě jedno okno a je to tam parádní... ale taky musíš uvažovat kam dáš TV a sedačku, a takový ty nesmysly...
20. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
No já bych ho tam právě taky spíš nechala - akorát nevím, když na kraji jedné zdi jsou dveře - vchod. Naproti nich budou franc. dveře a na boční zdi to okno. Tak zbude jen 1 zeď kde nebude nic.. Nevím jestli tam vměstnám tu sedačku a všechno.. :confused:
20. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Je to na tobě jaspi - za mě bych ho tam nechala a nabytek nějak přizpůsobila - kvůli světlu
20. srp 2009 v 15:41  • Odpověz
Asi to tak uděláme.. Normálně po tom pregnylu mě teda pěkně bolí břicho. Ani od žaludku mi není zrovna nejlíp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
a takový ty jiný prášky už nebereš??? ty jak byly na tři cykly?
20. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.