• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Haloo, nevím, jestli už jsi to někde nepsala, ale co je příčinou tvých anovulačních cyklů někdo zjišťoval?
18. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po víkendu, ani jsme toho nemusela moc dočítat :wink:
zdravím nově příchozí :wink:
já ovulku poznám jen podle teplot, teď od ovulky špiním :frowning2:
18. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Eirin,
nepsala. Vlastně to ani nevím. Snažíme se o mimi od května 2008. Zhruba v lednu 2009 nás gynekoložka poslala do Motola na spermiogram. Ne že by to udělala sama od sebe, spíše jsem ji k tomu donutila. Manžel už měl s předchozí partnerkou problémy s otěhotněním, přesto má nyní pětiletého syna. Tehdy se příčina neodhalila, ale jeho výsledky tehdy nebyly rzrovna ukázkové. No a teď po šesti letech obrat o 100% k lepšímu. Což je divný, protože průměr se spíše snižuje. Tak v manželovy to tedy nebude. Dostali jsme doporučení na genetiku do Motola, kde chtěli ale vidět nějaké výsledky od mé gynekoložky. Začala jsem tedy chodit na folikulometrii, následovaly odběry krve a další vyšetření. Štítná žláza to také není, ale folíci nerostou tak jak by měli. Vždy se jeden jakoby dominantní ukáže ale nedoroste do takové velikosti, aby se uvolnil a byla z něho ovulace. 'Jen dodám, že užívám Duphaston a Clostilbegyt.
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky,jak se dari pri pondelku?ja ma volat pro vysledky hormonalniho profilu a tak se nejak nemuzu donutit...
18. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
halooooo, kam ke které doktorce chodíš?
18. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
Verčo,

chodím do Hořovic k dr.Chudáčkové a ty? Do Komárova?
18. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
holky, koukám, že vám doktorka dělá různá vyšetření - to kvůli nepravidelnému cyklu, nebo už k otěhotnění?
to já jsem zvědavá na mojí dr, jestli vůbec a jak to začne řešit, pokud to rok nepůjde :confounded:
18. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
já do komárova k Pangerlový, ale už jsem u ní narazila jenou a moc se mi to nelibilo. to jsem delala v buzuluku a mela jsem sileny vytok. tak jsem tam sla dala mi cipky. a ja se ji ptam od ceho to je (partner, voda, mydlo???) Tak rekla ze to je ruzny a ze se to spravy. To mi vadilo, to se spravi pry.
18. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Hmmm, hlavně nic neřešit, viď? Tak to já si nemůžu stěžovat. Chudáčková je skvělá, je v Hořovicích v ordinaci sice jen v pondělí dopoledne a vždy je tam spousta lidí, ale dá se to vydržet. I když se objednáš, čekáš třeba i hodinu, ale nějak jsem si už zvykla jsem tam každou chvíli.
Míša
18. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Míšo, tak to je dobrý, uvidim jestli se nám zadaří, a uvidim jak se k tomu postavi, pry dava kazdemu hned neschopenku, ale ja bych chtela pracovat dokud to pujde.
18. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj, moc ji neznám. Chodí k ní švagrová, ale když čekala mimi, byla na mateřské s prvním.
Také bych chtěla zůstat co možná nejdéle v práci, i když je to docela stresovka. Nevím, co je na tom pravdy, ale kamarádka má teď neschopenku, termín porodu v červenci, a má omezené vycházky, dvě hoďky dopoledne a dvě odpoledne. To bych se zbláznila.
18. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
jojo taky jsem to slyšela vychazky omezené. nechapu, prece jak se vsude pise tehotenství neni nemoc. :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Míšo, Kleštěnice, teď jsem koukala na mapu to je ještě jako nějaká část komárova??? já jsem taková ostuda, vlbec to tu neznám
18. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
No jasně, když se podíváš nahoru na kopec, směr Ptákov, Chaloupky, tak pod lesem uvidíš pár domků, jsme osada, málo obydlená, něco kolem 25 obyvatel. Kleštěnice je rozdělená na tři části. My bydlime v té první, nejobydlenější. Takže ty nepocházíš odtud?
18. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
Aha tak to vim kde je. Nene já pocházím ze Sedlčan, cca 60 km, je to jeste 30 km za Příbramí. taky jsem s Fandou 3 roky
18. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Aha, to jsem nevěděla. Takže svatba taky docela hupem, viď. My jsme s Markem nebyli spolu ani rok, když jsme se brali, to bylo v létě 2007. To je strašný, jak to letí :slight_smile:. Musím za chvilku odjet do práce, bohužel nemám přístup na net, večer si vše ale dočtu, ale kdyby jsi přeci jen chtěla, napsat mi můžeš na op007@lidl.cz. Pracuji v Cerhovicích v LIDLu, kde máme k dispozici bohužel jen mail, oni vědí, že by jsme na netu jinak seděli pořád.
18. kvě 2009 v 11:39  • Odpověz
Napišu ti, pokud ti to nebude vadit, jsem docela rada ze si pisu s nekym kdo je kousek od Komarova, a hlavne nejsme od sebe tak strasne daleko vekove.
18. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz
Proč by mi to prosimtě mělo vadit, budu jedině ráda :wink: . Taky jsem ráda, že jsi kousek odtud a dva roky není žádný věkový rozdíl. Dokonce i manželata :slight_smile: se dost dobře znají. Mohli by jsme se určitě někdy sejít i na kafčo.
18. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Verčo, do pošty jsem ti právě poslala mé telefonní číslo.
18. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Ok písnu ti, z mého soukromého
18. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Holky, máte někdo zkušenost s Gyncentrem v Praze? Přemýšlím, že bych tam přešla ze Strašnic! Bylo by to pro mě blíž. Máte vůbec některá zkušenost se změnou gynekologa?
18. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
kaci - já zkušenost se změnou dr nemám, zatím nemám z okolí reference na žádného super dr, takže není kam přecházet :unamused: ale ještě dám své dosavadní dr šanci, uvidíme, co se bude dít, po roce marného snažení...
18. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
Já jsem měnila,ale kvůli bydlišti.
18. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
chersi a jak to funguje? Musim k tomu starému, aby mi dal nějaké papíry a nebo se rovnou přihlásim k novému doktorovi a oni si to mezi sebou nějak doručí???
18. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já jsem si nejdriv dosla za tim novym, jestli me vubec vezme, ona ze jo, protoze jsem se stehovala a ona si vyzadala me dokumenty od stareho doktora. původni lekar ti vubec nesmi dat tvou slozku do ruky. Ale treba jsem se ted prehlasovala u ocare a tam si nova lekarka vyzadala me puvodni papiry a za vypis z karty jsem normalka zaplatila. ale u gynekologa si vse vyzadali sami
18. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
chersi, díky. Taky nejdřív zavolám do Gyncentra jestli mě příjmou a pak už mě snad navedou co a jak.
18. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
to určite, hele at chces nebo ne, doktori z nas maji pres pojistovnu korunky, takze jednoho clovicka navic zvladnou
18. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: zdravím po víkendu.

Já jsem gynekologa měnila asi před 3 roky a úplně v pohodě. Jen jsem si zavolala, jestli mě vezme, pak jsem se objednala a ona si od té předešlé doktorky papíry vyžádala. Byla jsem ráda, že k té staré už nemusím, protože tam byla stáááášně nepříjemná sestra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím si nemůžu stěžovat a jsem ráda, že jsem k ní přešla. Zdá se mi fakt lepší a nejen proto, že je mladší než ta předtím. :wink:
Přesně, jak píše chersi, mají znás peníze, takže si myslím, že tě kaci přijmou. :wink:
18. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jediného čeho se bojim, že nemam žádné doporučení na konkrétního doktora v tom Gyncentrum.-( Do Strašnic jsem chodila hrozně ráda (na doporučení),ale je to pro mě opravdu z ruky a jestli se nám zadaří, tak se mi tam nebude chtít pořád vláčet.-(
18. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
kaci1, tak to chápu, že máš obavu. Já jsem právě přešla na doporučení mé kolegyně, takže to bylo v pohodě a věděla jsem aspoň trochu do čeho jdu...
18. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.