• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
letím na obídek, pan manžel jde se mnou a s kolegyní, protože já vůbec nemám na nic chuť, tak aby to za mě mohl dojíst, protože já se v rom jenom porejpu... :unamused: Dneska je mi teda obzvlášť špatně, být doma, tak mám hlavu v záchodě, už jsem to dnes v práci třikrát rozdejchávala a ráno samozřejmě zvracela, ale ráno mi to tak nevadí, páč v žaluýdku stejně nic není, tak není co zvracet... omlouvám se za nechutnosti, ale tak to prostě je a vás to taky čeká... :sweat_smile:
21. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jí jsem měla dneska francouské brambůrky - tchýně je dělá sice dobrý, ale já ej dělám lepší :grinning:
21. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
já zrovna tlačím nanuk...:slight_smile:...tak už mě nebolí břicho,ale prsa... :unamused: ...fakt ať žije MS :confounded:
21. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
ewul, tak to te uklidním - mě bolí cca od půlky cyklu pres MS a pak jeste chvilku, takze jsem si vcelku zvykla
21. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ty jo,tak to ti nezávidím :unamused: ...stejně je to maras co se s těma tělama děje...hlavn, že pánové jsou v klidu :angry: l
21. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tak ted jsem se musela zasmát :grinning:
To je jasný že jsou v klidu, oni si nehuntovali telo HA, my jo a ted se stím telo musí vyrovnat. Já jsme manželovi už dávno řekla, že pak si bude brát ochranu on , prej že ne, at je radsi blbe me. no pak mi reknete, mlzou mi stacit jen jedny nervy??? :frowning2:
21. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
:grinning: ono je úžasné jak jsou všichni fakt stejní...
21. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak jsem zpět z oívídku, pan manžel snědl polívku, guláš a 2 chleby a potom dojedl (no já jsem si 3x kousla) moje zapečené palačinky, k tomu jsme dostali frapé - to taky vypil a pak si chtěl ještě studentskou pečeť!!! :sunglasses:
Mě je blbě, takže se těším na večer, to jsem schopná něco sníst... konečně... :sweat_smile:
21. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
chersi,něco jsem našla...

Špinění před menstruací

Je považováno za normální, pokud trvá jeden až dva dny a pokud nezačne dříve než desátý den luteální fáze. Pokud trvá déle než pár dní, může to indikovat: problém se štítnou žlázou, fibroidy, endometriózu nebo polypy na děložní sliznici. Pokud začne dříve než desátý den luteální fáze, může to znamenat nedostatečnou funkci žlutého tělíska a tedy i sníženou plodnost.

Poznámka: Špinění je součástí předchozího cyklu, nový cyklus začíná až jasně červeným krvácením
21. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Oh zajímavá informace, v tom případě jsem normální mám to vždy jeden až 2 dny před MS
21. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
já už jsem si chersi říkala, jestli špiníš takhle dlouho, páč jsi nic neříkala... :confused: já taky špinila tak 2 dny před MS..
21. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
nene, minulý cyklus 2 dny pčed ms, tento cyklus 1 den a pak MS, takže je to vše OK :zipper_mouth:
21. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Tak ewulin už asi prchla domů, co?

Nám už konečně dodali chybějící dlažbu a obkladači můžou vesele pracovat.... zkusím to o víkendu nafotit abyste se koukly...

no jinak teď do sebe tlačím uzenou parenicu, takový ten zatočený sýr, a normálně mi to chutná jak perník... :astonished: asi jsem divná... :confounded:
21. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Nejsi divná zuzi, jen těhotná :grinning:
21. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
:grinning: no už je každopádně v koši.... :sweat_smile:

a tvoje mamka nebydlí někde poblíž vás, že přijede na víkend?
21. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
60 km od nás (odkud já jsme se odstehovala) jednou jedu domu já tak 1 mesicne na víkend a obcas zajede na víkend ona za mnou.
21. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
jinak si skoro denně nachviličku zavoláme, ona to neměla nikdy jednoduchý a já ji mám spíš jako mou kamarádku než jako maminu (důvěřuju jí), nebojim se jí něco říct i když to není zrovna OK
21. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak to je jako u nás... ale já ji mám pod kopcem.... teď pro ni mám jet k babičce, jela si s ní pokecat, babička to občas potřebuje... :dizzy_face: si postěžovat a tak, no je to vlasně normální ženská, ne?

No nic já letím, mějte krásný víkend a já doufám, že ho nějak zvládnu.... papa :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
papa hezký víkend
21. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahoj holky,
včera jsem se mezi vás nedostala, měla jsem dovču a doháněla domácí práce... tak jsem pro jistotu ani nezapínala PC, pak bych se od něho neodtrhla :wink:
jinak my už včera začali 3.měsíc :dizzy_face:

copa - // 25.7. - 8tt+1d
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. -7tt+3d
anoli - // 14.8.
eliska_v - // 18.8. - 4tt+6d
chersi - 3 DC
jaspina - 16 DC
smudlinka10 - 48 DC
ewulin - 30 DC
22. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky copa: toto letí!!! Už máte fotečku z utz?? :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
copa - // 25.7. - 8tt+1d
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. -7tt+4d
anoli - // 14.8.
eliska_v - // 18.8. - 4tt+6d
chersi - 3 DC
jaspina - 16 DC
smudlinka10 - 48 DC
ewulin - 30 DC

opravila jsem jen sebe.... :sweat_smile:

copi, no to je super, náš pupík půjde o třetího až v úterý... :dizzy_face:
22. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
evzenie: A co ty a kontrola u Dr?? Já se bojím aby tam píďalka byl :sweat_smile:
22. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Eli - fotku nemáme, sice jsme už mimíse viděli, ale já si o ní zapomněla v návalu radosti říct... :cry: :sunglasses: ale 10.9. si o ní řeknu :dizzy_face: a neboj, píďalka bude tam, kde má být :wink: kdy jdeš k dr?

Zuzi - jsem tě o jeden den okradla? :fearful: já to brala podle té včerejší tabulky...
22. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
copa: Jdu 8.9., tak snad ho uvidíme... :o) Holky já bych pořád spala :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
copa -// 25.7. -8tt+2d
dlouhovlasa.evzenie -//29.7. -7tt+5d
anoli - // 14.8.
eliska_v - // 18.8. - 5tt
chersi - 4DC
jaspina - 17 DC
smudlinka10 - 49 DC
ewulin - 2 DC
23. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po dovolené! :wink: :slight_smile:

Hned na úvod musím nejdříve moc moc pogratulovat Elišce a doufám, že bude tentokrát už vše O.K. a mimísek u ní zůstane. Jsem moc ráda, že se vám to podařilo! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dovolená byla super! Krásně jsem si odpočala, načerpala novou energii, ale strááášně rychle ten týden utekl - jako voda. :frowning2: Klidně bych tam byla i 14 dní a déle. :grinning: Celý týden bylo krásně, teploty kolem 35 stupňů, moře teploučký, čisťoučký - prostě nádhera. :slight_smile: No a teď se zase vrátit zpět do práce. Fuj!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když musím přiznat, že se mi vrací líp, když vím, že je mimísek se mnou. Nevím, ale pořád si to ještě nějak neuvědomuju... :sweat_smile:

Zatím mi není špatně, tak jsem ráda. Jen mi přijde, že mám častěji hlad. Bříško mě občas trochu pobolívá, tak se asi mimi zahnízďuje. No a bradu mám pořád jako puberťák. Ve středu nesu k Dr. zase moč, tak doufám, že už bude vše o.k. a zánět pryč, protože už se cítím vyléčená.

Zuzi, když si zadám do MK datum poslední ms, tak mi to vychází, že jsem 7tt. Myslíš, že tam mám zadat spíš datum ovulace, aby to bylo přesnější? Asi jo, viď? Tak já jdu na to. :wink:

Do alba vložím sérii testíků, který jsem musela dělat na dovolené, ale dělala jsem je s radostí. :wink:

chersi, nevěš hlavu, teď když už máš ovu testíky se to určitě podaří! Podívej se na mě, já tomu nevěřila a hned při první oficiální ovu jsem otěhotněla. :wink: Tobě se to taky určitě podaří - držím pěsti! :dizzy_face:

Snažila jsem se vás dočíst, ale napsali jste toho moc, takže jsem určitě na něco zapomněla reagovat, ale to neva, snad mi to prominete.

copa, jsem ráda, že jsi v pořádku :wink: :dizzy_face: a chtěla jsem tě poprosit o tu www adresu, kterou jsi tu uváděla pro Zuzku, kde se zaregistruješ a každý den ti chodí něco o mimi... nebo to sem dávala Zuzka? Ach ta moje skleróza! :grinning:

Zítra mám ještě dovču, abych se aklimatizovala, cesta byla fakt náročná, ale v úterý už jdu zase do práce - po 3 týdnech (14 dní nemoci, 1 týden dovolené). Mám z toho úplně hrůzu, co mě tam zase čeká. :frowning2: No ale to je normální, snad to bude o.k. :wink:
23. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
Zuzi, když bych si chtěla do naší tabulky napsat týdny těhu s dny, jak to máte vy, jak to mám vypočítat? Já jsem v tomhle pozadu. :sweat_smile:
23. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
Jo a když zadám do MK datum ovulace 22.7., tak mi skočí do profilu 5tt. Je to správně?
23. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Dobré ránko všem
24. srp 2009 v 05:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.