• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoooj:slight_smile:,tak jak je po víkendu?
24. srp 2009 v 06:22  • Odpověz
Ahojky , dneska bude den nic moc přijede nám šef nejvyšššší kterému patří všechny pobořky ve světě, tak je tu naklizeno, všichni budem vyfiklá a hlavně nám určitě nesleze usměr ze rtů, co kdyby náhodou.

Jinak víkend OK, mamina přijela byly jsme něco nakoupit, tak mám konečně po 3 měsících nové kalhoty :grinning: a za dalších půl roku si puldu pro boty :grinning:

A co u tebe?Koukala jsme že teta dorazila.
Psali mi z levných testů, že balíšek byl v pátek odeslán, tak uvidíme kdy dorazí
24. srp 2009 v 06:29  • Odpověz
Ahoj,my jsme v pátek slavili narozky od šváry,tak to byla pohoda a v sobotu jsem byla s mamkou v Ikea,tak jsem si vybrala nový nábytek do ložnice-ještě ho koupit :slight_smile: .

jj,MS dorazila v sobotu hned ráno,tak mě už konečně nic nebolí:slight_smile:

taky mi psali z levných testů,že je balíček na cestě-myslím si,že dorazí v úterý:slight_smile:
24. srp 2009 v 06:35  • Odpověz
No všichni jistě známe českou poštu - dnes podáte zítra dodáme :grinning:

Tento mesíc zjistíme, zda ovu vůbec máme :sweat_smile:
24. srp 2009 v 06:38  • Odpověz
Vybrala jsi i postel - nebo skříně?
24. srp 2009 v 06:51  • Odpověz
Chersi:díky tobě výpadám jako úplný cvok...hihňám se tu jak puboš:slight_smile:...rým s poštou znám,ale tvůj rým s ovu k tomu no peeecka :grinning:

Vybrala jsem komodu a skříň,ale ještě chci nové rošty do postele+matrace...naše jsou sice jen rok staré,ale já bych chtěla něco polohovacího...pořád mě bolí páteř:frowning2:.Jaké sis koupila ty kalhoty?
24. srp 2009 v 06:57  • Odpověz
No mě každý říkám že mám básnické střevo :grinning: jsem ráda, že jsem ti udělala krásný začátek dne :grinning:

Mě pčišel minulý týden katalog z ikei, mám tu jejich kartu, ale postel bych tam asi nekoupila, mě to přijde že je to tak na rok dva apak vyměnit, hrozně ráda tam chodím tam dolům, kupovat takové ty sarapatičky.

A koupila jsem si ryflové tříčtvrťáky, ty moje jediné už byly tak trochu zničené, ale manžel poád neměl čas tak semnou dojít tak jsem si počkala na maminu. A ještě jsem si koupila jednu společenskou halenku, na dnešní akci a kričko (o kterém se mnou začala tchýně smlouvat, jestli jí ho neprodám) :grinning:
24. srp 2009 v 07:04  • Odpověz
My jsme postel v Ikea koupili,ale rošty a matraci ne...s postelí jsem,ale maximálně spokojená:slight_smile:

jj,já jsem si tam v sobotu koupila asi milion svíček :grinning:

Vy to tam v té práci asi budete mít velké co???
24. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
tabulka:

copa: //25.7. - 8tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 7tt+6d
anoli: // 14.8.
eliska_v: // 18.8. - 5tt
chersi: 5DC
smudlinka10: 50DC
jaspina: 18DC
ewulin: 3DC

Anoli si musí tt dopsat do tabulky sama-já nevím :sweat_smile:
24. srp 2009 v 07:12  • Odpověz
Tak to pak jo. My jsme koupili český nábytek před 3 roky a v sobotu když jsemmamině stlala, tak jsem vyšoupla šuplíky a zjïstila jsem že nám vypadlo jednou dřávko, zřejmě držák desek pod madracá, takže má manžílek o práci postaráno.

My jsme tu stavěli ke staré hale ještě novou, za hodně milionků tak se to musí zkoulaudovat no a pak se bude rozebírat jak jdou kšefty a co máme a nemáme dělat a kolik nám seberou peněz (ježíš to radší ne) no a pak poletí Neměc domu a doufám, že se zas tak 2 - 3 roky neobjeví, prptýe už se snad nic stavět nebude.

Já jsem taky na svíčky - mám jich jednu plnou polici ve stěně, fanda je ze mě kolikrát hotovej, že to tam pořád v tom obýváku "smrdí" a nejradši mám vonné tyčinky - to je teprva řev :grinning:
24. srp 2009 v 07:14  • Odpověz
šmudlinka už se tu taky dlouho neobjevila, copak s ní asi je
24. srp 2009 v 07:19  • Odpověz
A jakým jazykem s nejvyšším mluvíte?

JJ,vonné tyčinky mám taky ráda,ale musí to být nějaká přijemná vůně...jednou jsme byli na návštěvě u znamých a ta známa si v tom taky libuje,ale u nich doma to vonělo jako po osvěžovači záchodů :grinning: :grinning: :grinning: ...můj celou dobu smrkal a kýchal,nedalo se to vydržet:slight_smile:
24. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
ahojky holky mohu se pridat k vam na pokec? :slight_smile:
24. srp 2009 v 07:21  • Odpověz
ahlojky janičko, budeme rádi, že se k nám přidáš.

ewul, mluvéme s ním nemecky a já mám šefa, s tím taky mluvím po neměcky
24. srp 2009 v 07:26  • Odpověz
chersi i ja budu rada kdyz tu muzu byt s vami :slight_smile:
24. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile:

Cher:tak to jsi teda fakt dobrá, já každý den používám angl a polštinu a jsem ráda,že nemusím i němčinu...to bych nedala,němčina mi nikdy nepřirostla k srdci :frowning2:...umím si německy objednat jen řízek,brambory a vodu :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
ewulin ahojky
24. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Jani,tak nám něco o sobě napiš:slight_smile:
24. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
copa vas zajima...
24. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
Mě nemčina vždycky hrozně bavila, neříkám že jsme profesionál, ale domluvím se, no a když nerozumím stačí koukal jako imbecil, a oni se ti to snaží říct jinak.

Angličtinu jsem měla na škole 4 roky, ale ucitelka měla jenom kurs a byla jednu lekci před náma, takže nás to nebavilo a prot mi k srdci nepřirostla, ale tedka nam možná firma bude platit kurs.

Anglicky jsme se trošku bavila v tunisu ale pak jsme zjitila, že oni umí taky lip nemecky, takze bylo jasno, manžel se mě vzdy jen ptal "co rikal?" . nechápu jak mohl jezdit do ciziny kamionem, kdyz se nedorozumi zadnym jazykem
24. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
Jak dlouho se snažíte?
24. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
ewulin my se vubec nesnasime,ale tedka uz mam 9dni spozdeni
24. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahaaa...a testila jsi?

Cher:tak to já bych koukala jako imbecil pořád :grinning: ...já když jdu u nás v práci za holkama,které nakládají kamiony,tak se taky kolikrát nasmějeme...minule přijel Rus a vůbec nám nerozuměl..tak jsem to zkusila polsky a šlo to,ale řvala jsem u toho smíchy:slight_smile:
24. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak po týdnu opět z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě se tak nechtělo vstávat.. :unamused:
24. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
ewulin ne-e ale premyslim ze testnu nez pujdu do prace
24. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Jaspiiii ahoooj:slight_smile:,supeeer fotky v albíku :slight_smile: ...kdy byla ovu?
24. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Taky se kolikrát smějeme, jojo s jazykama je kříž :grinning:

Ahojky Jaspi, jak je? Koukala jsem že máš už albičko, mocinky chválím

Janičko, takže se nechráníte? Já bych zkusila test, pak si budeš alespoň malinko jistějí
24. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
chersi a co kdyz je jeste brzy?
24. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
9 dní spozdění - to není brzy, test můžeš udělat v den očekávané menstruace.
24. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
chersi to ja vim
24. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.