• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
je to na tobě- ale může to být i stresem nebo něčím jiným
24. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
ja vim ze to tim muze byt... :frowning2:
24. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
tak jeden obětuj a zkus ho za to nic nedáš
24. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
jj za chvili ho pudu skusit
24. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Ewuli ten test jsem si dělala v pátek-15DC. Ve čtvrtek mi totiž píchli Pregnyl, aby folík praskl - měl už 2,6cm. Tak myslím nějak pátek-sobota? Ale zatím se teda nijak těhotně necítím :grinning: Myslím, že to asi ještě neklapne, ale aspoň že byla ovulka :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Jaspi:ale je to super,že ovu byla!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
super že byla jaspi, my to s ewul pokusíme tento měsíc, takže se taky uvidí
24. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
tak sem ho zkusila a nic :frowning2:
24. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
tak pak jedině ještě čekat a pak k DR. to bude OK.
24. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Jani a vy jste mimčo plánovali? Vlastně jsi psala, že jste se nesnažili že? No ono i když jo, tak jsem včera četla, že pravděpodobnost těhu je jen 16%..Dost málo že? :unamused:
24. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Čájo holčiny,

předem gratuluju Jaspi k ovulce... to je radost vidět ty dvě čárky, viď?

Chersi, my s mužem taky shoppovali, ovšem utrácelo se ppředně za něho a kvůli němu se objely tři obchoďáky! Pak už měl černý svědomí, že utratil tak moc peněz, že jsem si koupila těhu rifle, kabelku a polo tričko ... :sweat_smile:

Ewulin, v Ikei, jsme byli minulý týden, mě se tam taky líbí ty blbosti, ale mě moc zařizování nebaví, takže to moc neřeším, to moje máti a sestra, to jsou jiné hvězdy! Mamka si teď sama vytváří návrh 3D na kuchyň, stáhla si program a nic jinýho nedělá, než že vymýšlí, jak by to tam šlo... což já fakt nesnáším... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím si to co chersi, postel bych si tam asi nekoupila, skříňn asi jo, ale postelím moc nevěřím...
24. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
při plánované početí jaspi - no to je dosti málo 16% - to já myslela že o dost více, když sledujeě ovulaci a trefíš se do ní
24. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
zuzi, u tech postelí, já si myslím, že to není na zátež, kdežto stenu nebo skrín tolik nezatezujes
24. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
no přesně... my máme postel jako by na trámech, z masivu a je super... dělal nám ji kamarád stolař, sice za pakatel, ale když jsem se ho ptala kolik by stála normálně, tak říkal že 20.000,-- což mi na postel z masivu o velikosti 200x220 cm nepřijde moc... teď ale musíme koupit novou matraci, protože máme jen jednu velkou a spíme uprostřed a už tam máme ďolíček a dívala jsem se na netu a vyjde tak 20-25.000,-- mazec, musíme mít matraci na míru, aby když pan manžel leží na břiše, tak aby mohl mít natažený nárty a nečouhaly mu z postele!!!! :grinning:
24. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

Nás vyšla poslel se vším všudy na asi 9000 i s nočními stolky. A je super i to dřevo není jen kližka, ale zase to není masiv. madraci máme taky vcelku jednu velkou, ale zrovna minule jsem říkala, že asi za cca rok ji budem muset vyměnit, začíná být proleželá.

Ale tu madraci pak v ikee klidně koupím :confused:
24. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Manžel by z ikei matraci nekoupil, on tvrdí, že noc je jediná doba, kdy je doma a chce si to užít a pořádně...
:grinning: :grinning: :grinning:

No jinak za týden odjíždí pan manžel do Rumunska na pět dní, budou jezdit v džípech po horách, kde není absolutně žádná civilizace a budou si hrát na přežití!!! :grinning: deset inženýrů a kancelářských krys... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: tak doufám, že přežije! Ale jediný potěšující je, že mu minulý týden ukradli peněženku i s doklady a má náhradní řidičák, který neplatí v zahraničí, takže nebude moct řídit, ale po druhé stránce, kdo by ho v takové prd... kontroloval... :sweat_smile:
24. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
ale ta peněženka je nepříjemná
24. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
jj to je dost malo :frowning2:
24. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
tak dámy - asi se na chcilku odmlcím pan nejvyssí právě dorazil drzte palecky
24. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky, teda já než dorazím do práce, tak vy už popíšete několik stránek :sunglasses:
anoli - to je dobře, že jste si dovolenou užili :slight_smile: ty stránky jsou www.rodina.cz
tady na koníkovi bych zadala datum MS, tak jak píšou, podle ovulky to asi přesnější nebude

já se dneska ráno málem pozvracela při čistění zubů :pensive:
a postel by jsme taky potřebovali novou, ale do Ikei bych pro ní asi nešla, taky jí moc nevěřím, přeci jen postel musí být bytelná a mě Ikea přijde takové udělané horkou jehlou...
i když brácha má ze Sconta nebo z Aska a nemůže si jí vynachválit :slight_smile:
24. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
My máme postel z Aska, kde matrace - pružinové jsou součástí postele - na pevno a jsme spokojení. Máme ji už asi 5 let a říkali jsme si, že prostě pak místo matrace vyměníme celou postel - za ty prachy je to v pohodě. Koupili jsme ji když tady asko otevírali za zaváděčku - 4000 i s čelem a polštářema.
24. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
mmch, už můžu vysadit ten Ascorutin, dr říkala, že 2 dny bez špinění a mám s ním přestat :dizzy_face:
24. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
jsme tu -

copa ahojky , já brala taky ascorutin, já ho dobírala úplně, asi něco jako prevence, když jsem zašla špinit a krvacet 9 dní po normalní MS.
24. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
chersi s tou peněženkou, bylo v ní 10.000,-- idiot, nevím co tahá takový peníze v peněžence!!!! No ale naštěstí kartu jsem měla já, to už by mě trefilo tuplem! No a le pak byl problém ho dostat na úřad aby si vyřídil nový doklady! Šel tam v pondělí v za pět pět... paní mu dala formulář a řekla, že ona odchází, ať si to vyplní doma a přijde ve středu!!! Mazec, my se takhle chovat v práci, tak nás lidi sežerou!
24. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
chersi - mě docela vyděsilo, že v příbal. letáku Ascorutinu píšou, že se v těhu nesmí užívat, ale dr říkala, že by mi nepředepsala nic, co by mi uškodilo, je to prý jen kombinace vitamínu C a rutinu (nějaký minerál ?) a píšou to tam hlavně proto, že je to volně prodejný lék
24. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
na tech uradech je to celkem normální - tohle chování.

Ty jo 10 000,- to už je fakt hodne, treba ti chtel neco koupit, to já u sebe nosim tam 1-2 tisice. A manželovi nedávám ani to¨, protze by bych schopnej to nekde stratit
24. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Zuzi - tak to měl teda manžel v peněžence pěkný balík :frowning2: my tolik peněz v hotovosti málokdy máme
to jen když třeba má přijet PPL s nějakým balíkem apod. jinak mám v peněžence max. pár stovek a používám hlavně kartu
24. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
jj copa, to bylo první z čeho jsem šílela - manžel mi taky řekl, že jinakby mi to dr asi nenapsala. Já pořád a co když tehu jsem a ona mi dá tohle.
Začla jsem pátrt na netu a v diskuzis a vsude různě píšou že ten leták je neaktualizovaný a nijak to neškodí, ba naopak ho dávají i v pokrocilém stadiu tehotenstvi.

Penize vetsi obnos - máme doma místecko kam jej dáváme. protoze na konci mesice co zbyde na ucte tak vyberu a dám to na to místecko. No jo no, ale jeste ze to byly jen ty peníze.
U nás dostal manzel pokutu c belgii a to jsme se protocili o 36 000, to co jsme meli nasetrené (všecicko)
24. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
chersi, no to už by se nemusel ani vracet domů, bych ho zabila hned ve dveřích!
24. srp 2009 v 10:39  • Odpověz
copi, já pravidelně každé ráno zvacím, a to jen proto, že mi vadí prázdný žaludek, a po hodině a půl musím něco sníst. Svůj stav jsem nazvala permanentní kocovinou, protože to je přesně jak se cítím! :sweat_smile:
24. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.