• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já byla taky vteklá, volal mi hned jak ho draply. Já byla tak vytočená, všechno co jsem dokázala našetčit - bylo najednou pryč - šetřilajsem na dovolenou, a všechno bylo pryč, ted začínám odznova.

A pak když jsem se uklidnila tak jsm esi říkala, jeste ze to byly jenom penize, ýe se mi nekde v tom kamionu napřiklad nezabil
24. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Zuzi - nj, kocovině je to i u mě docela podobné :sunglasses:
já do sebe ráno dostala jen broskev a pak při čistění zubů fakt už ten dávivý reflex, ale broskev se naštěstí udržela :wink:
já byla před těhu strašný žravec, teď mám problém do sebe něco dostat :pensive: od rána jen ta broskev a 1 copánek korbáčiků... teď tu mám načnutý čokoládový dezert se šlehačkou navrchu, ale zatím čeká, až přijde jeho čas :wink:

chersi - takové peníze naštvou, ale je pravda, že se stanou i horší věci...
24. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Holky hodte nám sem jejaky fotecky jak rostete :sweat_smile:
24. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Holčiny našla jsme docela hezký odkaz , spíš pro netěhule.Kdo chce a´t mrkne

http://merenibt.xf.cz/index2.html
24. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
no chersi, zrovna včera manžel říkal, jestli si budu fotit břicho, jsem mu řekla, že ani náhodou, by všichni viděli můj špek.... :sweat_smile: ale třebas to ještě přehodnotím.

já dnes měla smažený kuře s brambory, výborný! sice jím tak poloviční, někdy i třetinové porce, než jak jsem byla zvyklá, ale přežraná jsem jak z bigmaca, velkých hranolků, taštičky a zmrzliny od mekáče! :sunglasses:
24. srp 2009 ve 12:54  • Odpověz
já měla zbytek francouským brambor a ted jsme odnesli nemcům chlebícky a nejaké jsme jim uzmuly
24. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
taky bych si dala chlebíček, ale vlašák asi nesmím.... :angry:
24. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
já se fotit chtěla, ale foťák stávkuje a mobilem to není ono, snad bude co nejdřív foťák opravený

mě před obědem stávkoval žaludek, ještě nad talířem jsem přemýšlela, jestli utíkat na WC hned nebo ještě chvilku vydržím, pak jsem se do toho s velkou nechutí pustila a vypadá to, že zatím žaludek OK...
24. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
při představě chlebíčku se mi sbíhají sliny a je jedno, jestli by byl klasika šunkový s vlašákem nebo zdravější se sýrovou pěnou :dizzy_face: miluju všechny kromě hermelínových :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi - proč se nesmí vlašák? :fearful: kvůli majonéze a potenciálnímu riziku salmonely?
24. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
jojo, a taky zmrzliny by se neměly opět kvůli salmonele! :angry:
24. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
aha :frowning2: u zmrzky je riziko jen u těch točených a venku prodávaných nebo může uškodit i klasika zmražená na klacku? :fearful: já už točenou neměla hooooodně dlouho, ale zmrzlin na klacku máme doma pořád zásobu

no takže nesmíme nic s majonézou, tatarák, plísňové sýry, játra kvůli vysokému obsahu vitamínu A - ještě něco zásadního jsem zapomněla?
24. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
asi ne, taky by se měly omezit smažený jídla... :angry: ¨

Ovšem ten tatarák, tak ten bych si dala teda taky, bože Copi, my máme ale chutě.

Já jím jen zmrzku na klacku... :grinning: zase tolik se omezovat teda nebudu, moje máti jedla taky všechno a žijeme!
24. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky, snazime se o mimci, ale nejak se nedari. Chtela jsem se zeptat jak casto se snazite nebo jste se snazili? My to zkousime kazdy den, tak nevim jestli to neni moc casto??? :unamused:
24. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
jj, tatarák já taky miluju :dizzy_face: je pravda, že dřív jedly naše maminy všechno a jsme OK, ale ten tatarák si nerisknu - syrové maso a syrové vajíčko... :stuck_out_tongue_closed_eyes: na ten si holt počkám
a zmrzku na klacku si dávám taky - vedou u mě tvarohové Míša a Kuba a Táboráček v kelímku, mňam :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
gen - my to poslední 2 měsíce zkoušeli ob den a stačilo :wink:
24. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
včera jsem měla cosi tvarohovýho a uprostřed jahodový! No ale na čem nej... frčím já, tak je mandlový magnum!!!

Čauky gen, my se našili ob den, při ovulce každý den a pak už jsme nesexovali vůbe, toť má zkušenost!
24. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
holky tak mám po pohovoru, a nevyhodili mě tak dobrý :grinning:
Sedím tu dál :grinning:

Jinak já ujíždímk na zmrzlině - jakékoli - ale je fakt že ta točená je nejlepší, salmonelu jsem jednou prodělala, ale bylo to v 5***** hotelu na šumavě a bylo to z párků.

Jinak takhle přes léto někupuju nic s majonézou - a manžel miluje vinnou klobásu, tu ale ted taky pres léto nedělám.

Jinak jak říkáte o tom omezování se v těhotenství -jak říká zuzi, naše mámy to taky přežili a žijí dodnes. Má švagrová ta nejedla skoro nic protože se to nemá, vodu čistě neperlivou a málo, zmrzku vůbec, smažák neviděla celé těhotenství, myslím si že to drobet přeháněla.

Vítám gen - my zatím snažilkujem, doted jak se nám chtělo, nekdy denně nejkdy 1 za týden, ted jsme si díky holkám těhulkám objednala ovu testy, tak v dobe ovu se budem snazit co to dá a pak brzda
24. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
chersi chválím tvůj sexuální plán!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Já jak jsem byla nadšená, že jsem měla ty // na ovutestu, tak přítel už pak radši chudák utíkal na lešení :grinning:
24. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
dneska jsem to i nadhodila manželovi - no zatím se nebrání, ale myslím si že jestli přijede domu, utahanej ajako včera tak ty ovu testy budu schovavat doma jeste dalsiho pul roku, protoze zadny snazení nebude :fearful:
24. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
jsi ho vyhnala na lešení chudáka?! Tak to byl sexík na lešení, ne???? :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
noo to by bylo zajímavý
24. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
ještě že mám doma takovýho cílevědomu a on si na červenec dal za cíl to dítě, sexoval jak za mlada! Teď už má zase klid...
24. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
hlavně aby bylo to lešení dobře ukotvený a soudedi nebyli doma... :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak by měli kino zadarmo :grinning: Ale to kotvení má něco do sebe :grinning:
24. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
copa, děkuju, aspoň někdo mě neignoruje a dokonce mi i odepíše... :wink: Doplnila jsem to podle prvního dne poslední ms, jak chtějí na MK...

Jinak jsem se dnes objednala na gyndu a jdu už příští týden 3.9.!!! Těším se, ale zároveň mám i trochu strach, aby bylo všechno o.k.

ewul, já sama nevím, jak se počítá to tt a dny v tabulce, takže si budu muset od někoho nechat poradit. :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
anoli - uvidíš, že na kontrole bude všechno OK :wink:
já se na naší první kontrolu strašně těšila, nakonec jsme tam museli dřív a stejně to bylo v pořádku :dizzy_face: a u vás to bude taky :slight_smile:

jaspi - na lešení? :confused: :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
copa, snad máš pravdu a všechno bude o.k. :wink: Ale asi je normální mít trochu pochybnosti, že? :slight_smile:

jaspi, dočetla jsem se, že jsi měla ovulku, takže móc ti gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
Anoli, mrkla jsem ti do albíčka, máš krásné dálnice na testu
24. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz
chersi, děkuju a přeju ti, aby jsi se ode mě nakazila a měla dálnice taky a co nejdříve! :wink: :dizzy_face:
24. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.