• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Čauky Anoli, už nám bylo smutno! :dizzy_face:
My tě neignorujeme, já chtěl aodepsat až tu budeš!!! Takový odpovídání bez reakce já moc nemám ráda!

Tak co v chorvatsku? Co baško Polje?

a tady ty vyžadované odkazy, mě se víc líbí ten druhý páč je to podle ovulace:

http://www.tehotenskakalkulacka.cz/
http://merenibt.xf.cz/form.html#c
24. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
no to je pravda, holky vy vůbec neprskáte těhu bacili :confounded:
24. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Zuzi, díky za odkazy, hned na to mrknu. :wink: Baško Polje super! Moc se nám tam líbilo a ani v tom stanu to nebylo tak hrozný, já to čekala horší a byla jsem příjemně překvapená. :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:07  • Odpověz
Zuzi, jak si můžu stáhnout to počítadlo, co máš v albu? Mně to nějak nejde. :frowning2:
24. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
najeď si na www.baby-gaga.com
v levo v rohu máš napsáno pregnanci, na to klikni a pak už uvídíš pod tím ten metřík s nápisem pregnanci ticker, na to klikni, v pravo jaklo by nad metříkem tam zadáš datum porodu a klikneš na GET MY TICKER, potom na cosi jako YES, i KNOW... A pak si okopíruješ tu tabulku nad kterou je napsáno
HTML use in email, webpages, MSN, & our forum... a okopíruješ ji do si ji do alba!!!
24. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Aha, děkuju, no tak snad to zvládnu podle tvýho návodu, protože jinak bych na to teda nepřišla. :sweat_smile: Jdu to zkusit. :wink:
24. srp 2009 v 15:45  • Odpověz
Zuzi, děkuju, už se mi to podařilo! :grinning: Akorát to mám trošku namatlaný s tím textem... nevíš náhodou, jak čím se dělá v albu enter? Protože, když udělám enter, tak se mi mezera neudělá...
24. srp 2009 v 15:51  • Odpověz
tak to teda fat netuším...
24. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem se v pátek dokopala k dr. Ještěže jsem šla, ode dneška má dovolenou. Bylo mi řečeno, jako tu psala tuším jaspi. Že mi nedorůstá pořádně děložní sliznice, tudíž to špinění MS sice byla, ale slaboučká. Takže nejspíš ani neovuluju, a i kdyby a náhodou se podařilo, tak se vajíčko nemá kde uchytit. Dostala jsem proveru a budu zobat. No a uvidíme. :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:55  • Odpověz
ladi, tak to mě mrzí, ale zase podívej se na jaspi, jak se jí ovulka krásně objevila. :wink: Buď trpělivá a určitě se u tebe ovulka taky brzo objeví a bude vše o.k. Držím ti pěsti! :wink: :dizzy_face:

Zuzi, to nevadí, tak kdyby někdo náhodou věděl, prosím prosím, poraďte.
24. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
ahojky ladenko - jsem ráda že jsi se ukázala.

anoli má pravdu - to bude ok. jaspi vydržela a ovulka byla. třeba se i zadaří.
24. srp 2009 v 16:04  • Odpověz
Holky dnes se s Vámi loučím, zítra jdu trpět k zubaří, takže Vám snad dočtu ve středu. papa a zítra ať Vám to v práci rychle utíká
24. srp 2009 v 16:18  • Odpověz
chersi, tak ať tě to u zubaře moc nebolí. :pensive: Já jdu v pátek na rovnátka a nevím, zda to mám už nahlásit, že jsem těhu nebo to mám nechat na příští měsíc...
24. srp 2009 v 17:25  • Odpověz
Tak jsem zpět, letěla jssem na nehty a ani se nestačila rozloučit.... :unamused:

Anoli, napiš Elisce_v, ta to tak v albu má odentrovaný a určitě ti pomůže! :dizzy_face:

Jinak já jdu zítra na kontrolní ultrazvuk, tak na mě mooooooc myslete, páč mám strach už teď, aby vše dobře dopadlo, jak přijdu domů tak hned písnu a doufám, že jen samé dobré zprávy. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ladi, alespoň víš, že je nějaký problém a neprobrečíš rok u negativních těhu testů... takže vzhůru do léčení a pak do těhu!!! :dizzy_face:
24. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
anoli, krásný fotky, je to tam pořád stejný, hned bych jela taky!!!!! Hlavně ty vodopády, to by bylo něco pro muže on takový výlety má hrozně rád! Hlavně už jste na těch fotkách TŘI!!! :dizzy_face:

No nic, právě jsem do sebe natlačila výborný pečený bůček s chlebem a hořčicí :dizzy_face: a jedu na stavbu zkontrolovat ty blbečky to tam zase dnes vyvedly. :angry:

páááááá, zítra tu nebudu, páč mám dovošku a sestra si zase vymyslela výlet do bazaru s nábytkem, ale určitě Vám písnu jak jssem dopadla...
24. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Zuzi, tak moc držím pěsti, ať zítra vše dobře dopadne! :wink: :dizzy_face: A hnedka nám sem písni.
Já jdu zítra po 3 nedělích do práce a vůbec se mi nechce. :frowning2:
24. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska po ránu mi nebylo nejlíp... Ve 4 hod opět na záchod, aby se asi maminka nenudila :grinning: :grinning: a nebo asi abych si zvykala :grinning: :grinning: Do toho všeho šílený hlad, tak jsem si snědlá pár piškotů a to pomohlo :sweat_smile: :dizzy_face:
Teď mám opět hlad, takže jsem si udělala kakao, čajíček a mám piškotky a možná manžel zachvilinku vstane a půjde nakoupit čerstvé rohlíčky.... :sunglasses: Takže bych si dala!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co jinak tady?? :dizzy_face:
25. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem tu včera měla šéfa, tak jsem dočítala až teď a z toho lešení jsem málem odpadla :grinning: Teda jako né doslova zas.. :wink: On dělal z lešení podbití na střeše, takže mi tam utíkal, protože já se tam bojím :sweat_smile:

Anoli - fotky naprosto úžasné! Úplně mě to nabrnkalo - když za rok prcek nebude, tak musíme jet taky! I to místo fakt nádhera.. Jak dlouho jste tam jeli?

Ladi jsem ráda, žes za nám po dlouhé době dorazila :wink: Nic si z toho nedělej - já jsem napřed taky byla špatná, když mi to doktorka řekla, ale teď to beru spíš tak, že je dobře, že se na to přišlo a může se to řešit - než se snažit bez naděje a nevědět to.. Jen jsem se chtěla zeptat - tu Proveru máš na MS že? Být tebou tak bych zkusila doktora ukecat na horm. profil a hlavně na folikulometrii kolem 14DC - ať zjistí, jak jsou velké folíky a když tak by ti k tomu možná přidal třeba ten Clostilbegyt (přímo na růst folikulů) a pak se dá i píchat Pregnyl, aby praskly.. Já mám dojem, že Provera je na způsob Utroše - je na MS, ale OVU nenavodí. Brala jsem ji tak od 16ti do 18ti.. Ale nevím to jistě, tak tě nechci máct.. A možná si doktor myslí, že když ti upraví cyklus, že naběhneš sama - i to je možné..
25. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
No holky kde se dnes flákáte? :unamused: :confused:
25. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoooooooooooooooj ja som tuuuuuuuuuuu :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
jaspi kam si teraz zmizla??????
25. srp 2009 v 09:08  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
eli - ty se máš, že ti manžel dojde pro čerstvé rohlíčky, ty já neměla ani nepamatuju a manžel odchází z domova dřív, než u nás na vsi otevřou obchod, takže mám smůlu a pro rohlíky bych musela sama, ale to já ráno tolik času nemám :wink:
je mi sice zase divně, přemlouvám žaludek, ať nevyvádí, ale předstva čerstvého rohlíku a máslem.... mňam :slight_smile:

Zuzi - držím palce na kontrole, ať všechno dobře dopadne :slight_smile:

já jsem taky z anoliných fotek unešená :dizzy_face:
25. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Nat, už jsem tu - já jsem brouzdala jinde, když tady bylo mrtvo..
25. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
no skvele snad ste ale zas nezmizli????
25. srp 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky,
já jsem dnes po 3 nedělích znovu v práci, tak se tu rozkoukávám. No a už od rána jsem jak zpomalenej film. :grinning: Ale to je u mě vždycky po dovolený. :grinning:
Navíc jsem měla ráno takovej divnej třes, klepaly se mi ruce a vůbec celkově jsem se cítila strašně slabá... snad to takhle nebude každý den. :frowning2: No i když mohlo by být i hůř, že? :wink:
Jsem ráda, že se vám fotky líbí. :dizzy_face:
jaspi, cesta byla hodně dlouhá... jeli jsme dohromady i s přestávkami na spaní 15 hodin. Ale jeli jsme přes Maďarsko, protože to bylo levnější, za to delší a po hrozné cestě, přes vesnice - HRŮZA!!! Asi bysme už touto cestou nejeli a radši bysme si připlatili a jeli přes Slovinsko. Tam je cesta asi o 3 hodiny kratší. No jo, ale co, chybama se člověk učí, že? :wink: :grinning: :sweat_smile:
25. srp 2009 v 10:47  • Odpověz
Anoli my loni jeli přes Slovensko, Maďarsko a Slovinsko.. a celkem se to dalo - ale zpáteční cesta byla hnus - plná kolon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
No jako přes to Maďarsko fakt hnus. Samá vesnice, všude rychlost 40!!! Ve 2 hodiny v noci jsme potkali i policajti, ale naštěstí jsme jeli předpisově. A navíc byla bouřka a pršelo! Takže jsme jeli na zpáteční cestě krokem. Fakt hrůza!!! :frowning2: Ale přežili jsme to ve zdraví a to je nejdůležitější, že? :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
anoli - já se taky každé ráno cítím dost slabá a tak nějak těžko se mi dýchá, už mě to drží docela dlouho, ale určitě se to zlepší, přinejhorším za 7 měsíců :wink:
a nemám moc chuť k jídlu, a když už mám chuť tak se to žaludku stejně nelíbí :frowning2: už jsem zhubla 1kg
25. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
copa, tak to já zatím docela jím a přijde mi, že mám často hlad, ale uvidíme, jak to bude dál - vždyť jsem teprve na začátku. :wink:
Ale fakt mě to vyděsilo - úplně jsem se třásla... uvidíme zítra.
25. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
anoli - to já jím až k večeru a úplně jsem se divila, co mi dneska ta váha ukázala
včera večer přijel brácha, dovezl mi Milku s rýžovýma burizonama, tu jsem ještě neměla, je moc dobrá, je to 200g a ještě že přijel až k večeru, to už jsem měla zase apetit, takže polovina čokolády padla :sunglasses:
já jsem ráno jak zpomalený film, vážím každý pohyb a třeba broskev jsem vždycky jedla rovnou nad dřezem, protože jsem prasátko, ale dneska jsem si k tomu musela fakt sednout nebo bych sebou sekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.