• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Čauky holky,
hlásím se z kontroly. Takže, náš mimís má 10,5 mm a má i srdíčko!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vyremcala jsem si fotku a zítra ji pokusím v práci nějak natajňačku naskenovat... No vzal mi krev a za tři týdny si mám naklusat pro průkazku!!! Juchůůůů... Spadl mi kámen ze srdce, že je vše ok, tak doufám, že to tak bude pokračovat...
No nic, já si jdu s Laduškou lehnout a doufám, že usne brzo a pak to pojedeme oznámit mé babičce, která už to asi stejně tuší...
25. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Zuzi - gratuluju :dizzy_face: super zprávy :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Zuzi, tak to je super zpráva! :dizzy_face: Gratuluju :slight_smile:
Já zítra nesu Dr. moč, tak doufám, že už bude v pořádku.
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Teda teda, dneska pěkně lajdáte! :grinning:
25. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Všimla jsem si, že Olča (dablikolik) našla //!!!!!!!!!!!!! Takže gratulace veliká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
25. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
anoli - já dneska vůbec nestíhám, v práci blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dablikolik našla //? tak to taky gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Holky, já jsem tak strašně unavená a ospalá!!! Já bych prospala celej den! Když jsem přišla o půl 5 z práce, tak jsem se najedla a že si na hoďku z dřímnu, abych se pak mohla učit. A teď? Sedím tu a pořád zívu a nejradši bych to zalomila zas, jenže nemůžu, musím se jít učit. Teda nevím, jak to zvládnu naučit se makro do příští středy tímto způsobem... :sweat_smile:
25. srp 2009 v 18:43  • Odpověz
Čauky Anoli, tak nevím jestli jsi ještě on-line, a nebo spíš na klávesnici...????

Já konečně dorazila domů... vyřízená, oznámila jsem to prarodičům a bylo to super,byli moc nadšení a děda to hned musí napsat do rodinné kroniky. pak jsme se ještě stavovali za tetou a strejdou a ti byli teda úplně v šoku, první reakce byla "no to je teda skvělý, že se Řízek rozhoupal.." a měli fakt radost... takže moje rodina má radost a druhá strana ať si hukne... :sunglasses:
25. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky ano dnes jsem nevydržela a udělala testík. Jsou tam dvě čárky, mám je v albumu. Manža to neví. Zítra jdu na gyndu. Mám hroznej strach, aby to tentokrát došlo až k porodu
25. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
Čauky dablikolik,
mooooooc gratuluju, po těch trápeních a trnité cestě za miminkem, doufám a moc přeju, aby bylo vše tak jak má být a narodilo se Vámkrásné a zdravé miminko....!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 19:15  • Odpověz
evzenie moc děkuji už také doufám a hrozně se bojím
25. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
já měla dnes strach taky a prožít z poloviny to co ty, tak už ani nedýchám... ale ty jsi určitě mooooc silná a hlavně teď musíš být silná a pozitivně myslet, aby vše klaplo, tak jak má!!! :dizzy_face:
25. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Dobré ránko,

gratuluji dablikolik k // - ted už určitě všechno dobře dopadne.

Zuzi - tak vidíš prcek má srdíčko a za cca 8 měsíců už ho budeš mít v náručí.

Ale jak tak koukám, nevolnosti Vás postihli všechny , jezis doufám že je to rodový - moje mamina prý ani pomalu nevěl¨děla že je těhotná
:grinning:

Jinak mi včera vyvrtala 2 zoubky až u dásně - auaua a v listopadu tam jdu znova. Já mám zuby uplně v ha...zlu :frowning2:
26. srp 2009 v 06:22  • Odpověz
dobre ranko
26. srp 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahoooj, dalikolik gratulujuuu:slight_smile:

Chersi,už ti přišly ovu testy?Mě včera:slight_smile:
26. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
ewulin ahoj jak se mas?
26. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoj Jani:dneska už dobře,ale včera se mi blokla páteř tak jsem se nemohla pohnout:frowning2:...a co ty?Už jsi byla u mudr...?
26. srp 2009 v 07:16  • Odpověz
ewulin tak to je neprijemne :frowning2: ja se mam na pytel pritel zlobi ... jinak u dr sem jeste nebyla pockam jeste par dni
26. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
aholky ewul - to bude Ok ty záda, mě poslední dobou taky zlobí, a rozhodla jsem se že si koupím ten gymnastický míč, alespon na doma.

Mě včera taky dorazili - ale pán se asi přepočítal, objednala jsem si jich 6 a přišlo mi 7.
A dneska mi psala paní z mimibazaru že má ještě 11 ovu testíků, tak jsem jí řekla at mi jich jeěte 6 prodá- přeci jenom jsou za polovicní cenu.
26. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
jakto,že zlobí?Co provedl?
26. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
ewulin to je na dlouho
26. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
to nevadí - od toho tu jsme
26. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
chersi vim ze jo,ale to musim vyresit sama promin muzeme tu probirat neco jineho?
26. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
OK, omlouvám se
26. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
chersi neomlouvej se... to vis kdyz by mi nekdo mohl poradit jak na nej tak bych to uvitala,ale v tomto musim sama prijit jak na to
26. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Já když mám doma problém, s holkama to tu vždy rozeberem a hned je mi líp, ono se ti uleví, že na to nejsi sama
26. srp 2009 v 07:45  • Odpověz
ja vim ze je to lepsi,ale to byste musela od zacatku vedet co a jak a ja uz na to nak nemam naladu resit jinde nez s nim...promin
26. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
Jo mě psala ta paní dneska taky...asi si ten zájemce předemnou:slight_smile:..že mi dá ještě vědět...ale zatím jich mám 12,tak snad to bude tento měsíc stačit:slight_smile:
26. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ránko holky!
Olik - gratulace velikááááánská!
Holky nevíte někdo, jak se dá v PC nastavit, abych mohla otevírat přílohy k mailu? Mě se to dá vždy do správce stahování a pak se jen objeví - neznámý formát a hotovo :angry: Přišel mi tam dnes návrh kuchyně a já se na něj nemůžu dostat!
26. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
jinak hlasim 11 dni zpozdeni
26. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.