• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já se nezlobím, jen jsem řekla jak mě se vždy uleví, když to tu rozeberem.

ewul a poslalay ti ten počet testíků, jaký sis objednala?
Kdy zkusíš testovat? já asi dle výpočtů cyklu zkusit testnout v pondělí. ale písou tam ze je nejlepsí od 10 do 20 hodin, tak asi budu muset testovat v práci.
26. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
JJ VIM ZE SE ULEVI
26. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Holky nevíte žádná? :confused:
26. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
jaspina ja bohuzel nevim
26. srp 2009 v 08:08  • Odpověz
Taky netuším - nám tohle dělá firemní IT technik.
26. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
26. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
jaspi:a zkusila jsi to uložit na plochu ze souboru...takhle jedině můžu otvírat soubory v práci já...

Cher:ta paní mi napsla,že jich má 11,ale že je zájemce předemnou a neví kolik jich zůstane:slight_smile:
26. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
aha, no tak to jsem asi já :grinning: já si řekla o 6, tak zbytek je pro tebe, když budeš mít zájem :sweat_smile:
26. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Čauky holčiny...

jaspi, co tam máš za zkratku u té přílohy? Např. kuchyně1.jpeg ..... ????

Chersi, s těma ovu testama, já si je dělal aá tak v sedm večer a bylo to lepší než přes den, páč já přes den moc piju, no podstatou je, že nesmíš tak dvě hodiny pít, já nepila tři...
26. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
Koukám že jste včea nedělali tabulku - tak snad se trefím s pořty správně. kdyžtak si to prosím opravte

copa: //25.7. - 8tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 8tt+1d
anoli: // 14.8.
eliska_v: // 18.8. - 5tt
chersi: 7DC
smudlinka10: 52DC
jaspina: 20DC
ewulin: 5DC
26. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
chersi, teď ji tam zrovna dávám a jelikož je náš prcek o týdem mladší, tak si zdovolením upravím svůj údaj ať už je to v pořádku.

copa: //25.7. - 8tt+5d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 7tt+2d
anoli: // 14.8.
eliska_v: // 18.8. - 5tt
chersi: 7DC
smudlinka10: 52DC
jaspina: 20DC
ewulin: 5DC
26. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Je to v jpg - ale zkoušela jsem stáhnout nějaký program na to otevírání a nic :angry:
Na tu plochu to ještě zkusím!
Jo a já když jsem si dělala ovutest, tak jsem se prolévala čajem a čárka byla silnější než testovací.
26. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
ahoj holky,
dneska ráno u mě celkem dobrý, dokonce jsme snídala chleba s marmeládou, to už jsem do sebe ke snídani dávno nedostala :slight_smile:

jaspi - tam těmhle IT věcem já moc nerozumím, takže neumím poradit
26. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
zklus to jaspi, mě taky nej¨dou otevírat soubory, který jsou"zazipovaný" normálně, ale musím si je ulož na plochu...

no a já jsem opravdu tak dvě hodin nemohla pít, vypiju tak 2 litry denně, takže jsem jak průtokáč.
26. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Zuzi já jsem pako - je to pdf :slight_smile: ale nepomáhá nic..
26. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
jaký máš windows? jsou různé typy PDF a oni můžou posílat to, které tvůj počítač neotevře
26. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mě špatně zatím není, ale jsem hrozně unavená. Včera jsem odpolko spala, pak jsem se probudila a chvíli se i učila, ale vůbec se mi nic nechce, jen se válet! :grinning:
Zuzi a doktor mi řekne přesně v kolikátým tt jsem? Já jen, že se v tom furt nějak nevyznám... :sweat_smile:
No a dneska jsem se víc nasnídala (cornflakes s mlíkem) a třes nebyl, tak musím asi víc jíst. Přijde mi, že mám pořád hlad... a nejde to nijak zahnat, jen znovu jídlem. Za chvíli budu jak koule. :angry: :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Anoli, on ti to vypočítá podle MS, ale pak až půjdeš na UTZ tak ti toho mimíse změří a ono se to tam ukáže kolik přesně jsi... mě to vychází podle ovulace, takže jako bych měla o týden posunutou MS.

Jaspi a máš nainstalovaný Abdobe Reader????
26. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Anoli. konečně jsem zkoukla tvé fotky z dovolené a musím říct jedním dechem nádhera - já nevím proč jsme měla pořád zafixováno, že je to tam jak po válce. manžel tam byl na dovolené to už je 5 let a byly někde kde byly prý normálně díry od granátů
26. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Zuzi už jo a jde to :wink:
26. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
no vidíš.... společně zvládneme vše... :wink: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
Zuzi, aha...
chersi, děkuju :slight_smile:. Tak to byl manžel asi někde v okolí Dubrovníku, ne? To nám říkali známý, že se tam byli podívat a že to tam bylo jako těsně po válce...
26. srp 2009 v 09:46  • Odpověz
To netuším - tenkrát tam byly taky autem.To jsme se ještě neznali.
Ale fakt to tam bylo pekný - dokonce jsem i popremysella ze by jsme tam mohli pristi rok na dovcu- ale do hotýku. A jak tam bylo draze jidlo a pití, suvenýry?
26. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
chersi, pro nás tam bylo draho, ale zmrzku a pivko jsme si dopřáli každý den. No a poslední den jsme si zašli i na oběd. Třeba já jsem si dala výbornou pizzu a ta stála 45 kun, ostatní jídlo bylo kolem 80 a více kun. Pro někoho je to levné, pro někoho drahé. Maminka mýho kolegy, která tam byla letos po šestnáctý tvrdí, že prý letos hodně podražili ve všem, tak nevím...
Taky byla sranda, že jak tam mají Vítkovice tour různý akce pro svý lidi, tak si zvou známý osobnosti no a ten týden, co jsme tam byli my tam byl pan Šíp. Vyprávěl různý historky, který zažili s jinými známými osobnostmi, jak jezdí hrát fotbal s Amforou apod. a bylo to super! Fakt jsme se bavili a pořád se jen smáli. Je to kolík! :grinning: Pak byla i autogramiáda a člověk se s ním mohl i vyfotit. Byl moc milej. My jsme to ale předem nevěděli a nevzali si foťák... ale podpis máme. :wink: :grinning:
Co si vzpomínám, tak rohlík tam měli za 3 kuny, pivo kolem 10 kun, malovanej obrázek na zasklení 50 kun atd.
26. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
a přepočet na Kč?
26. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Cher - kuna je 3,6 na naše tuším..
26. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Holky chtěla jsem dát kuchyň do alba, ale nejde to -takže kdo chce, můžu leda přeposlat na mail.. A budu ráda, za rady :wink:
26. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile: jak sa mate??? a co nove???
jaspi posli :nataliazajkova@centrum.sk
26. srp 2009 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz
jaspi, my měnili za 3,78... ale třeba je někde i levněji.
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
No tak v tom případě je tam tedy pěkně draho.

ahojky Nathali jak se vede?
26. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.