• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Nat - už to to fičí :slight_smile:
Anili já si to pamatuju z minulého roku.. tak asi proto.
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
chersi, jo jo, i pro nás bylo. :wink:
26. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Sem chtěla napsat Anoli.. :wink:
26. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
vam to dnes ale ide :slight_smile:
chersi je mi spatne :( na gynde som uz ako doma a nasli mi same cysticky na vajecnikoch tak zajtra idem na gyndu zas na vyvolavacku a taak ale iank je to vsetko ok :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
oh, to je mi líto, ale oni te dají do kupy a pak ti bude hej. Pak bude snažilkovat o 100 6.

Nat mě tak napadlo - manžel má v pátek nějakou oslavu v práci a já tam potom pro něj pojedu, že bychom mohli dát tu schůzku jak jsme psali a pak bych pro nej jen zajela.

Co ty na to, jetli se ti chce a máš čas
26. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
chersi jasnacka to je dobry :slight_smile: aspon pokecame troska
26. srp 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz
ale daj mi vediet ze o kolkej a hlavne kde?
26. srp 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz
Nat s těma cystama mě to mrzí, ale třeba se rozpustí.. Dávají ti na to něco? Mě jich kdysi zbavila HA..
Jo mrklas na kuchyň?
26. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
No já to tam moc neznám, kam se dá zajít na kafe nebo tak- já budu v práci koncit v půl 5. v Beroune jsem za cca 20 minut.

Já cas mám spíš to navrhni ty čas a kde, ty jsi domácí :grinning:
26. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Anoli, když si to tak přepočítám, tak za pivo např. chtěli skoro 30 kacek, u nás chtějí 18 - 20 kč. To je sakra rozdíl
26. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Anoli - to jsme si teda myslela, že je v Chorvatsku levněji
ale tou pizzou mi děláš chutě, hned bych si dala :dizzy_face:

Nat - taky mě to rmzí s těma cystama, ale alespoň to dr už řeší

Zuzi - co fotečka mimíse? podělíš se s náma? :wink:
26. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
no zatial mi na to nedavaju nic ale asi budu muset no mali by prasknut tak som zvedava :(
ta kuchyn je faaaaaakt super dobre to mas vymyslene :slight_smile: a bude hneda ako na obrazku?
26. srp 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Taky si pamatuju, že jídlo tam bylo hrozně drahé a pakl čisté vody bez bublin jsme kupovali skoro za 200 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mapá plechovka Coly za 60.
Chersi když chceš levněj, tak leda do Bulharska..
26. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
chersi, počítáš sakra dobře! :grinning: :wink:

copa, to já taky a taky bylo, když jsme tam byli před 7 lety. No jo, časy se mění a oni zdražujou...

nat, taky mě mrzí, že máš cysty, ale věřím tomu, že tě dají do kupy a bude to zase o.k. :wink:

jaspi, tak to jsi dobrá, že si to pamatuješ, já to za půl roku nebudu vědět. :sweat_smile: :grinning:
26. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Jaspi, já to chtěla pro srovnání, protože moře je tam fakt čisťoučký a krajina krásná.

Já jsem toho ražení, že se celý rok dřeme, tak alespon o dovolené si dopřejeme. M jsme třeba byly jen na víkend na Orlíku a padli tam 2 500,-
26. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
copa no to jo aspon uz vedia ze co dalej
chersi noo mozme sa stretnut o tej patej ale ked to tam nepoznas tak ti dam cislo a zavolas kde si :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz
No já ti povím, kde to znám, u hypernovy, u kauflandu ( jak je billa) ale beroun jako takovej neznám, vždy jim jen projíždíme.
26. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Cher my na tom Slovensku taky - byla to jen 1 noc, ale za 2500+útrata a jídlo. Ale je fakt, že 1x za rok si člověk může orazit, když celý rok na něco šetří..
26. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
tak si dame stretko niekde na namesti?kaufland je dost daleko od nejakej kaviarni
26. srp 2009 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz
přesně jaspi, od toho ta dovoelná je :wink:

Nathali - ale tam je to ale zavřený, přes Beroun ne?
26. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Nathali - děkuji za IP - jdu si to ulozit
26. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Nat - já si až teď všimla, že už si na to mrkla - ta kuchyň bude tuším višeň? Prostě taková ta hnědá s nádechem červené. A dřez a baterie bude s modrého granitu - proto ty šuplíky. No a ještě chci asi tenkou modrou dřevěnou lištu za linku a do ní pak navrtat tu stříbrnou lištu na zavěšování.. Ale nedal mi tam digestoř - má být asi komínová. Jenže je problém s rohovou.. Tak buď bude výsuvná a nebo bude sporák posunuty, že nebude rohový, ale hned vedle toho rohu na levé straně.
26. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
copi, no dyť celý dopoledne si tady nad tím lámu hlavu jak to udělat a naskenovat??? Jsem docela v pasti, ale každopádně ji tam dám, ale možná to bude dýl trvat... :unamused:
26. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
jaspi, pošli mi taky ten návrh kuhyně. :wink: Ale e-mail ti hodím do IP.
26. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Anoli a Zuzi - už to letí :slight_smile:
26. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Že vy jste zas na obědě.. To já tady dlabu u PC activii s musli..
26. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
jaspi, rozhodně bych nechala tři modré šuplíky, já má totiž ráda symetričnost a když bys ale chtěla dva, tak bych vynechala ten prostřední.
No a co se týče těch prosklených skříněk, já nevím, když bys tam měla jen jednu prosklenou, tak by mi to přišlo asi moc tmavý, ale po druhé stránce nevím, jestli už ta skříňka není moc velká na otvírání s posuvem na horu, víš aby to nebylo moc těžké.... :unamused: no a ještě dotaz proč ti nedal skříňku jestě vedle té rohové?
26. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
jaspi - ty máš te nnávrh kuchyně tady na střeše? nebo kde na ní holky koukají? že bych se taky pokochala :slight_smile:

zuzi - ty si s tou fotečkou určitě poradíš :wink:
26. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
jaspi, já ještě na obědě nejsem, ale už mám hlad... normálně jsem vždycky v 9 hodin svačila a do oběda normálně vydržela... no a teď ráno o půl 7 snídám, pak svačím v 9 hodin a teď jsem zavedla i svačinku o 11. hodině! :grinning:
26. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
copi, to doufám, že si poradím, ale jsou tu kolem mě kolegyně, které nic ještě nevědí, tak je to takové náročné...
Zítra to musím oznámit v práci, páč večer jdu na "pivko" s nej... kamarádkou a to je dcera mé šéfové, tak to šéfové musím říct dřív než jí, páč kámoška by asi nevydržela jí to neříct..
26. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.