• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi, mě se ta kuchyň líbí, je dokonce i trochu podobná té naší, akorát, že ji máte jinak uspořádanou a větší. :wink: No, já bych akorát volila barevně ty 3 šuplíky ne modrý, ale stejně barevný s kuchyní. Ale jestli se ti to líbí, tak proč ne? :wink:
26. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Holky asi umřu:frowning2:....
26. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
zuzi - to já to v práci chci říct až po 1.trimestru, ale to asi neprojde; za prvý 2 kolegyně už se mě ptaly, jeslti nejsme těhotná, že jsem nějaká "jiná" :confused: :sweat_smile: a za druhý šéf se zná hodně dobře se sousedama a jelikož vesnice je jedna velká drbárna, tak jak to jednou bude vědět naše ves, tak už se to k šéfovi donese kosmickou rychlostí...
26. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Copa - jestli chceš, tak ti to pošlu na mail (jak holkám) - vložit to právě nikam nejde..
Zuzi - ty skříňky aby byly až po okno? Taky mě to napadlo - právě jsem si říkala, jestli tam nezkusit nacpat ty trouby..
Anoli - no já jsem mu říkala, ať něco zkusí doladit ke dřezu - ten je i s baterií s modrého granitu - ale taky jsem přemýšlela, že bych ten prostřední vynechala a byly by jen 2.
26. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Zuzi, teď jsem si teprve všimla, že máš v pasu, že nechcete vědět pohlaví miminka, jo? Tak to tě obdivuju, protože já bych to nevydržela. :wink: Jsi dobrá. :dizzy_face:

A já si jdu přepsat datum podle ovulky, protože mě vadí, že mám stejný počet tt jako ty. Ty to máš správně, ale já to mám špatně. Jako hezky se na to kouká, ale když to není pradivý, tak mi to vadí. :wink:
26. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
A jsem magor...páč jsem to chtěla napsat celé a odeslala to...

včera se mi sekla páteř,tak jsem se nehýbala a dneska mi natekly kotníky...pro změnu kulhám jak Geoffrey(čti Žofré) :grinning: :grinning: :grinning: ...auauauaua
26. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
ewul proč umřeš?

Anoli, já jím po hodině a půl, pokud něco do sebe nedostanu, tak umírám...
jaspi, letím na oběd a mezitím popřemýšlím...
26. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Ewul a co někam skočit (čti dobelhat se :grinning: ) aby to to napravili? Na neurologii nebo rehabku?
26. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Ale já vím co mi je...:frowning2:...jen musím počkat jestli to za 3 dny přejde nebo ne...pak když tak ulehnu.
26. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Zuzi, fakt? Tak třeba to ke mě taky ještě dorazí. :grinning: A že je 6tt pravdivější (podle ovulky), než 8tt (podle ms)? :wink:
26. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Ewul a ty s tím míváš problémy? Ploténky nebo nerv?
26. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
jaspi:mě se to líbí tak jak to je...dokonce bych řekla,že jsem z toho nadšená!!!Fakt super a ty šuplíky jsou super v té barvě!
26. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Jaspi:mám dnu:frowning2:
26. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Zuzi - já bych to taky nevydržela, nevědět pohlaví miminka
já bych to chtěla vědět hned, jak to půjde poznat, ale manžel včera přišel s tím, že je lepší, když je to překvápko až při porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem mu řekla, že já si to říct nechám a jemu to neřeknu... ale prý že když to budu vědět já, tak to chce vědět taky, ale nikomu jinému už to neřeknem - no jsem na nás zvědavá :grinning:
26. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
ewul - fakt máš dnu? dá se to vůbec vyléčit?
26. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Ewul, tak to je mi líto! :frowning2: Jak to budeš mít v těhotenství? Můžeš pak brát léky? Já jsem vždy myslela, že to hlavně souvisí se zadržováním vody v těle a s kloubama - od toho se blokuje i páteř? :confused: Hlavně ať je brzo líp! :wink:
Copa a všechny ostatní, kdo jste chtěly - poslala jsem to, ale kdyby to k někomu nedorazilo, tak prosím dejte vědět..
Ewul - to mám radost, že se ti líbí :dizzy_face:
26. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
jaspi:jj,dna je přesně tak jak jsi napsala,kyselina močová se usazuje v kloubech a z toho jsou záchvaty dny...páteř mám z průvanu v kanclu...to jsou mi 2 velmi tolerantní kolegové,kteří v průvanu sedět nemusí,tak větrají:frowning2:.já na dnu neberu prášky-měla bych,ale mě po nich bylo ještě hůř:frowning2:

Copa:dna je asi bych řekla nevýlečitelna,ale dá se utllumit,což je pozitivní...záchvaty jsou totiž dost bolestivé..

Jaspi k té kuchyni,je fakt super,poslala jsem jí manželovi,snad ti to nevadí,přišlo mi : kdy se stěhujeme:slight_smile:? A to on je dost vybíravý...fakt je božííí!
26. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
jaspi - moc hezká kuchyň :slight_smile: a pěkně velká :wink:
mě se tam ty modré šuplíky moc líbí, ty bych určitě nechala, jen bych asi ty horní skříńky protahla i nějak kolem toho okna, třeba alespoň nějaké otevřené poličky a nad oknem bych to spojila třeba tou světelnou rampu
26. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ewul :grinning: Klidně se s manželem nastěhujte :grinning: Ale bude to až koncem roku - dnes jsem podepsala smlouvu na okna a dveře, pak se tam musí udělat nová podlaha, elektřina a vymalovat..
Je mi fakt líto, že musíš tohle prožívat! Škoda, že léky nezabírají.. Ale zas je aspoň nemusíš složitě vysazovat.. Já měla jen blbé antiepileptika na migrény a při vysazování jsem fakt myslela, že zdechnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a prosila doktorku, jestli je opravdu nemůžu brát i při snažení o mimi... Ale pak se to naštěstí ustálilo..
A když přijde ten záchvat - tak to se projevuje velkou bolestí kloubů nebo čím? Jsou to fakt hnusné nemoci - mám tady známou a ta má 2 holčičky - 4leté dvojčátka a sama má roz.sklerozu :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jaspi:takže nás v lednu čekejte :grinning: ...záchvat se projevuje tak(teda alespon u me), ze mi otecou palce u nohou,bolí mě nohy,pak mi otečou kotníky a pak už nemůžu chodit...uvidíme zítra jestli se zvednu z postele...někteří to mívají tak vážné,že musí při záchvatu do nemocnice,já musím hodit jen klidový režim,v nemocnici jsem byla jen 1x...ale paradox je, že dnu mají vesměs chlapi po 40 s nádvahou...já jsem ženská,mám jí od 18 a vážím 50 kg na 165 cm...a genetika v tom taky není.

Náš nej kamarád má taky roz.sklérózu-je mu 26 let má 3 letou a 6-ti měsiční dceru-hnus,ten osud!Včera,ale ve zprávách říkali,že by na to měl být do 10ti let lék!
26. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
ewul - já doteď měla dnu taky spojenou s lidma s nadváhou, co baští jen samé bůčky apod.
jo tyhle nemoci, to je hrůza :frowning2: třeba brzy vymyslí lék i na dnu :wink:
26. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahojky holky tak jsem tu, musela jsem Vás dočíst
26. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Dna se dá vydržet,Copi, s tím se člověk naučí žít rychle...ale ta RS to je hrůza :unamused:
26. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
Mělo by se to zakázat, tyhle nemoci! :wink:
26. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
teda já tu chvíli nejsem a vy popíšete celou stranu... :sweat_smile:

no, k té kuchyni, u toho okna bych to taky vyřešila nějakými otevřenými nebo i zavřenými skříňkami a spojit nějakou rampou, přesně jak říkala Copa, mě to přijde takový neukončený... ale jinka je krásná a ty šuplíky bych modré nechala, páč jen modrý dřez, to by bylo jak pěst na oko...

Holky, já bych to chtěla vydržet, sice pan manžel remcá, že to chce vědět, ale je v tomto bez šance. Nechci aby všichni věděli co to bude a jak se to bude jmenovat a pak jen čekali až vyleze... :unamused: spíš mám jen strach, že když to bude kluk, že budu kapánek zklamaná... ale co už pan manžel by měl zase velkou radost...

Ewul, to je mi líto s tou dnou... po pravdě vůbec nevím "vo co gou" ale vím že to měl děda a taky s tím nějajk drsně zápasil...
26. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
To teda...ani ty tvoje migrény nejsou žádná legrace,Jaspi.A jak jsi na tom vlastně teď?
26. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz
Zuzi:a už máte jména nebo?
26. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Bohužel to neovlivníme,

můj manžel má zase - no říká se tomu dvojče, mezi půlkami má takovou bulku a tu musíme hlídat, protože s tím byl už 2 x na operaci a pred cca 3 mesici se mus to udelala zase, nalije se mu to hnisem a kdyz by to prasklo dovnitr tak otrava krve - a konec. Nejlepší na tom je že je to dedičný, má to po mámě, a můžou to mít naše děti
26. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
Cher - tak o tom jsem ani ještě neslyšela..
Ewul - řekla bych, že nejhorší to bylo při vysazování léků - to mě bolela furt a já jedla léky denně až jsem byla oblblá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď mě občas bolí, ale takové ty šílené migrény, kdy jsem zvracela, skoro neviděla a myslela jsem, že si bolestí snad něco udělám, tak ty zatím nejsou. Někdy se mi i houpe žaludek ,ale zatím je to v normě..
26. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
no to je teda něco to "dvojče", modli se aby byly děti po tobě!

Jména nemáme, já chci tu Matyldu, ale to asi neprojde, takže jsme tam kde jsme byli.. :angry:
26. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.