• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Takže se to nějak uklidnilo?To je moc dobře?

Cher:manžel to má na kostrči?S něčím takovým byl v pátek šéf v nemocnici,ale moc jsem ho nepochopila...to tam má pořád nebo se to občas samo udělá?
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
jj na kostrči - on tam máí jizvu po tí operaci a udělalo se mu to na té jizvě - ale blbec jeden nic nerekl, az kdyz jsme leji autem, tak se kroutil, tak jsem mu na to prisla. jeste jsem mu chudáckovi vynadala, ze nic nerekl, ze mu to mohlo prasknout.

Byla jsem odhodlaná jet okamzite do nemocnice, nemohl ani chodit ani sedet.

Ukecal mě že počkáme do neděle - OK, s sobotu se sel vykoupak a nechal si na to tect varíci vodu a díky tomu horku to prasklo - nastestí ven,takže padl celý balík kapesnícků na hnis(mě se u toho dělalo normálně špatně) malem jsem letela na WC ale ustála jsem to.

A tedka to hlídame, holím mu kolem toho chlupy, aby se mu tam něco nedostalo - ale i tedka mu z toho tece taková ta vodička, ale to je OK.
No není to nic příjemného
26. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ewul - já když jsem je začala zhruba v 18ti dostávat, tak napřed jen bolela hlava a postupně se časem přidávaly další věci. Někdy to bylo lepší, jindy horší - měla jsem třeba období, kdy jsem alespoň 1 den v týdnu prozvracela od migrény, vůbec nespala a druhý den nebyla schopná ničeho. Ten lék zabíral v tom, že i když občas migréna přišla, tak mě nikdy nevyřadila úplně z provozu a za celou dobu braní (asi 4 roky) jsem ani 1x nezvracela- bylo to o moc mírnější. Pak jak se rýplo do dávkování a začalo se snižovat, tak ta hlava bolela furt. No a teď mám období, kdy třeba týden bolí (hlavně z hormonů), některý den se to vygraduje, že fakt cpu celý den prášky, ale zatím se mi nevrátily ty blicí - nejhorší. To prostě zvracíš a je ti zle - ale ne jak od žaludku, ale prostě to tělo už od bolestí neví co dělat, tak zvracíš.. Ono to tam asi postupem času zas dojde, ale dokud to není, jsem ráda! Nejhorší bude až si v těhu nebudu moct brát léky na bolest - zatím si to neumím představit a radší nad tím nepřemýšlím..
26. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
tak to je asi to stejné....říkal šéf,že měl chuť skočit proti zdi...dostal antibiotika a pak seděl v horké vodě a pak dělal dřepy a prasklo to:frowning2:...pry ale hnus z toho šel...jej to jsou teda problémy:frowning2:
26. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
No co mi řekla jeho mamina, tak tenkrát přišel do nemocnice za 5 minut 12, že to akorát řízli a pomalu to zacinalo tect do tela )ale chytli to. Mohl umřít
26. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
To je strašné,takové věci!tak hlavně,že to dobře dopadlo...
26. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz
Chersi to je hrozné - člověka by vůbec nenapadlo, že to může být tak nebezpečné že?
26. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
jj to je, já jsem tomu moc nevěřila, dokud jsme na u něj opravdu neviděla, a on blbec radši trpí :angry: jen aby byl za hrdinu
26. srp 2009 ve 13:37  • Odpověz
Chlap!
26. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
no ale jen když má třísku v prstu - to je řevu.......nepochopim je :rolling_eyes:
26. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Teda holky, nasaďte nějaký veselejší téma. :frowning2: Já vím, to je život... :pensive:
26. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
no už jsme s ewul najela- téma chlapi, to nikdy nezklame :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale máš pravdu je to život, někdo ho má snažší, někdo složitější
26. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak holky je za deset dvě....a víte co to znaméná???že Ewik má padla a padí domůůů:slight_smile:-teda na poštu a pak domu...no a pádí taky není nejlepší výraz-prostě se tam nějak doplazím :grinning:

Takže hezké odpolko a zítra snad ahoj:slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
No to nezklame! :grinning:
26. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
ewiku - závidím, já tu jsem min. do 16.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
No to znamená, že mě tu čekají ještě 2,5 hodiny pracovní doby a pak čekání, než mě manžel vyzvedne :confused:
26. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj Tak holky probojovala jsem se k doktorovi v pohodě. Na UZ se rýsují asi dva gest. váčky. Odběr krve na dvakrát. Doktorovi praskla žíla tak podruhé se sestra trefila. Hcg je 280,8 takže prý málo na dvě. Prý jsem těhotná jen asi chvilku nebo se tam něco děje. Prý se uvidí. Jsem objednaná na 9.9.2009
26. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
dablik, to jako že se vám možná přirozeně povedli dvojčata???? to by byl fičák... :grinning:
26. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
to by byl přímo hurikán......
26. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz
dablik - držím palce, ať je všechno v pořádku a ať máte to dvojnásobné štěstí :dizzy_face: fičák to teda je :wink:
26. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahojky, jaspi díky za rady. Je vidět, že už s tím máš zkušenosti. Jenže mám pocit, že doktor s tím nic moc dělat nechce. Prostě mi dal proveru a o ničem dalším nemluvil. Dokonce ani o další návštěvě. Tak fakt nevím. :frowning2:
Teda holky koukám, jak se nám to tady roztěhotnělo, asi bacily. :grinning:
Myslíte, že mám být trpělivá, nebo zkusit jiného Dr. ?
26. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz
Oli, tý jo dvojčátka??? Tak to je mazéc! :grinning:
26. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Ladi - je to přesně jak moje původní doktorka - ta řekla, že to dřív jak za půl roku řešit nehodlá - leda že mi dá tu Proveru.. Jenže já jsem nechtěla jen MS, ale i OVU.. tak jsem volala k jiné a ptala se jí, jak by postupovala a ona hned navrhla další postup a vyšetření, tak jsem k ní přešla a jsem ráda. Dělá mi pravidelně folikulometrii atd, k čemuž by se ta původní asi nikdy neodhodlala. Taky jsem se nemohla furt dokopat ke změně, ale jsem ráda, že jsem odešla. Takže fakt radím - pokud tam nejsi spokojená, jdi jinam.. Máš nárok na změnu tuším 1x za půl roku.. A když najdeš dobrou doktorku, tak budeš hledět na ten rozdíl. Já jsem si tam poprvé připadala jak protekční - fakt se mi věnovala dlouho, povídala si se mnou...
26. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
ladi, já bych to udělala stejně jako jaspi, protože na co čekat? Když se to může řešit hned, že? :wink:
26. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
jj- přesně na co čekat
26. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Asi jo, dnes odpoledne má přijít kamarádka, která si svého dr. nemůže vynachválit, tak se jí zeptám, třeba na tel. číslo, že bych si mu zkusila zavolat. Nebo jestli neví, že přijímá pacienty. A uvidíme. Mě třeba u tohodle zarazilo, že i přesto, že má v kartě napsáno, že jsem v květnu další HA nechtěla napsat, protože se budeme snažit ... a na moji otázku, že ani nevím, zda ovuluju, mi řekl, že to není důležité pokud se nechceme snažit, tak jsem mu řekla, že ale my se snažíme ....! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi fakt není na co čekat.
26. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Ladi, co to je za idiota, rychle pryč!!!!!
26. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
to už jste doma a nechaly mě tu samotnou.... :cry:
26. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Zuzi - já teď mizím z práce, díky bohu, protože je to blázinec
mám strašnou chuť na chlebíček, ale ve městě už určitě žádný nemají, všude zavřeno, tak pádím rovnou na bus :wink:
ahoj zítra
26. srp 2009 v 16:57  • Odpověz
ahooj baby ja som vas ani nestihla pozdravit ked som odisla ale nejak sa mi sekol net a musela som uz odist :(ale uz som tu :slight_smile:
26. srp 2009 v 17:48  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.