• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Nat, třeba to tak nebude - kolikrát bolest břicha jako na MS ve finále znamená těhu :wink: Dokud jsi to nedostala, tak je pořád naděje. Budu ti držet palce! Já bych si tu MS klidně vzala za tebe - zatím po injekci furt nic :unamused:
7. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky pridam sa k vam taky mate hruzu z MS v noci se mi snivalo ze sem mela brisko a kdyz sem vstala bylo fuc ja uz blbnu :frowning2:
7. kvě 2009 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz
jaspina tak jo dohodnem se ja ti dam MS za sebe :slight_smile: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz
Nat, tak jo - pošly mi MS do Zlína :grinning: Ty budeš místo MS těhu a příští měsíc mě nakazíš jo? :wink:
7. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Mě to teď nebude vadit, protože vím že těhotná nejsem, tak už chci mít rychle MS za sebou, abych zas mohla doufat..
7. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
to bolo skvele len skoda ze sa to neda
7. kvě 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
a ako dlho sa snazite o mimco???
7. kvě 2009 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz
halooo hokly kam ste vsichni odesli???
7. kvě 2009 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz
Nat, já píšu občas mezi prací.. a bohužel musím sem tam něco udělat :slight_smile: My se dlouho nesnažíme - vysadila jsem antikoncepci teprv pře 2 měsíci, ale vůbec jsem pak nedostala MS - tak jsem musela na injekci. Já jsem s tím měla problémy od puberty - akorát s antinou jsem to dostávala normálně. A teď to moje doktorka nechtěla řešit, že až tak po půl roce - tak jsem se objednala k jiné, ta se zdá akčnější.. A vy se snažíte dlouho?
7. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
ty si na tom jako ja ja sem mela taky problemy s MS a pravidelne mi sla len s anti a teraz som vysadila neni tomu ani mesic ako velke nadaje si zatim nedelam ale co kdyby nahodou....?
7. kvě 2009 v 10:23  •  1 dítě  • Odpověz
Nat a co test :wink: I když já jsem taky doufala a test to jen vyvrátil.. :unamused: Dřív - před antinou jsem na MS brala Proveru, jinak by vůbec nebyla nebo možná tak 1x za rok.. Teď se dívám, že jsi z Berouna - tam jsem kdysi byla pracovně a moc se mi tam líbilo! A kolik ti je? Mě 27
7. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
22 mi bude v beroune je fakt hezky hned sem si ho zamilovala mi sme najprv byvali v prahe ale tam je to priserne a ty si odkial??
7. kvě 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz
Já jsem ze Zlína - ne přímo z centra ale z vesnice poblíž. Tak to jsi začala chtít mimčo brzo - já jsem ještě ve 22 lítala po akcích a o dítěti jsem nechtěla ani slyšet :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
vis ja sem take blazen ale kdyz mi lekar rekl ze se mi nemusi podarit mit mimco a budu potrebovat pomoc a mozna mi ani ta nepomuze tak zacnes myslet jinak
7. kvě 2009 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to chápu - já jsem zas musela dlouho čekat, než jsem měla dobré výsledky čípku. U nás to díky těm hormonům taky bude na dýl - ale snad se nám to oběma podaří :wink: Teď musím něco letět zařídit do města, tak tu nějakou dobu nebudu.
7. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
tomje ok ja budu muset jit do prace tak snad az zitra ale jedu si koupit testik ja to nevydrzim :slight_smile:
7. kvě 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
Jaspi, tak to jsi rozhodně dobře udělala, žes změnila doktorku. Kdyby to ta moje nechtěla řešit, taky bych přešla k jiné. Já mám hormony taky nějaké rozdivočené a navíc mám už léta problémy se štítnou žlázou.
Nati, tak potom určitě napiš, jak testík dopadl :slight_smile:
Já už netestuju, měřím si teplotu a podle toho vidím, zda ovu byla nebo nebyla (a tento cyklus bohužel nebyla). Ale ještě se oficiálně nesnažíme, tak z toho až tak zdrcená nejsem a doufám, že od teď to bude lepší.
7. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím Vás všechny a taky pevně věřím v to, že o letošních vánocích už budeme všichni s bříšky ať už malými nebo většími????
Blíž ke mně - jsem z okresu Frýdek - Místek, s přítelem jsme 8,5 roku, bydlíme v domečku, který jsme si během roku 2007/2008 postavili a na příští rok v létě (shodou náhod) plánujeme svatbu.....tak snad mimi vyjde ještě před tím?????Abychom tam byli už všichni 3. Já vysadila HA +- podzim 2007, v srpnu 08 jsem potratila (7tt) no a od té chvíle pořád nic. Teď jsem objednaná na červen do Olomouce na celkové vyšetření a určení problému?????Snad se nedozvím něco moc špatného.....tak uvidíme....třeba to do června ještě vyjde a nikam nepojedu.....
nati a jaspi - já se na MS moc netěším, neboť u toho strašně trpím bolestmi.....tak bych už taky ráda kdyby to skončilo........ - nemáte třeba holky nějakou radu proti bolesti?????
tak se všichni mějte a pište......
a co plánujete na prodloužený víkend?????
7. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: , tak už nechceme být v roce 2010 s manžou sami. :grinning: Zdravím eirin :wink: - známe se z diskuze Maminkou na jaře 2010, že?
certino, tak to máme stejný - taky při MS trpím velkými bolestmi, ale HAK mi je ztlumovala, tak to bylo fajn, jenže v dubnu jsem dobrala poslední plato HAK, tak si asi odteď zase užiju... doufám, že ne dlouho. :grinning: Až přijde přírodní MS, chceme se pak hned začít snažit o mimi.
Jinak teda mně je 26, manžovi taky, jsme spolu 8 let, skoro 2 roky manželé a bydlíme v domečku, který jsme si přestavovali 3 roky...
jaspi, tak to máme stejně, já ve 22 letech taky ještě na mimi neměla ani pomyšlení. :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky já jsem sice při užívání antikoncepce měla při MS malé bolesti - teď zatím nevím - čekám :slight_smile: ale i tehdy mi proti křečím dost pomáhaly Megabrusinky od Swisu. Užívala jsem jse kvůli zánětům močáku a bylo tam napsané, že když se berou tak týden před očekávanou MS, zmírní bolest a mě to fakt fungovalo. Stačilo mi i den dva před a tak první 3 dny při MS a v pohodě!
7. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Aha, tak o tom jsem ještě neslyšela. Uvidím, jak bude probíhat 1. přírodní MS po 6 letech a pokud by byly bolesti, tak si brusinky pořídím. :wink:
7. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
Hele - tady to nějak utichlo.....
Jinak Jaspi díky - kouknu po brusinkách (ale stejně bych byla radši, kdybych je už příště nemusela..... :angry:
7. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
certi, tak to jsme dvě :wink: :grinning:

Jinak vám holky přeju hezký prodloužený víkend! :wink: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj holky ste tady???
8. kvě 2009 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz
Nat, já jsem nakoukla až teď. Když je volno, většinou mrknu až večer.. Dopoledne jsem vařila, pak jsme jeli na větší nákup, no a pak mě tak šíleně začala bolet hlava, že jsem ležela jak lemra :grinning: Mívám mirény :angry: a teď mi ji asi vyvolaly ty hormony z injekce. Ještě jsem se chtěla zeptat, jaký máš problém - psalas, že cesta k miminku bude u vás složitější..
8. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
ja som mavala vzdy zapaly vajacnikov a maternice a jeden lekar mi na vysetreni rekl ze budu mit problem otehotnet ak se mi to vubec nekdy podari mam neco s vajickama alebo vejecnikma to uz nevim presne tak kdyz sem se to dozvedela hned sem se zroutila a chtela dite hned ale to mi bylo ani ne -cet a jen sem zacina s praci a s zivotem protoze sme sa prave prestehovali do cech a ted uz cekat nechci
8. kvě 2009 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz
Nat, to je pak jasné, že to úplně člověku změní náhled na to všechno. že se posune žebříček hodnot - třeba můžeš mít plány jak budeš cestovat, najdeš dobrou práci, ale když se dozvíš, že cesta k mimču bude těžší než u ostatních, člověk začne mít černé myšlenky, že se to třeba nepovede a všecko ostatní jde stranou.
9. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahojte, ja bych chtela taky mimi, ale po vysazeni HA mam problemy s ms. Nejdriv MS prichazela, ale slabla a po par cyklech uz nedorazila vubec, az po injekci cca po 4 mesicich. ted beru utrogestan, ktery by snad mimcu mohl pomoct
10. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Karol, přeju ti aby to pomohlo! :wink: Tím bys nalila optimismu i mě, protože jsem na tom stejně. Prosím tě, za jak dlouho po injekci MS přišla? Já jsem právě dostala začátkem týdne taky, ale furt nic- vím, že je na to 10 dní, ale zatím necítím nic, co by znamenalo, že už se to chystá :angry:
10. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky. Tak u mě něco jako MS přišlo bez injekce po víc jak 70-ti dnech, ale moc nevím, zda skutečně to málo lze nazvat plnohodnotnou MS. Jsem zvědavá, co teď bude následovat.
10. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.