• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já uvidím jestli nebudu měnit, protože má dokrotka se mi zdá dost ležérní
18. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
chersi - mě se ta moje dr zdá taky málo "akční", ale možná jsem moc náročná, je pravda, že s cyklem problém nemám - ťuk, ťuk, ťuk :wink: - a asi je zbytečné hnát mě na vyšetření, když se holt rok snažení bere jako normál a pokud by se do roka povedlo, budu šťastná jako bleška :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
ja jsem mela jednou problem s vytokem, ptala jsem s ceho to muze byt, odpoved znela no to bude dobry- neprijde mi to jako plnohodnotna odpoved
18. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
chersi, no tak to máš pravdu - to není plnohodnotná odpověď lékaře! :astonished:
Mě se vždycky moje doktorka ptá, zda nemám ňáký problém. Jednou jsem jí říkala, že mi přijde jako kdybych měla trochu výtok... Hned se mě ptala, jestli mě to svědí, pálí, jakou to má barvu, v jakým množství se to objevuje atd. Mě nic nebylo, jen jsem předtím měla angínu a brala antibiotika. Hned mi napsala na lísteček vitamíny, který si mám koupit, aby se tělo pěkně vyčistilo po antibiotikách a prý klidně mohly vyvolat ten výtok oni. A jinak prý výtok může být po koupání v bazéně, po velkým spocení, po těch antibiotikách nebo jen že třeba nesneseš ňákej novej sprchovej gel apod. Je víc příčin. Taky mi dala ňáký čípky na zavádění a po týdnu bylo všechno v pohodě. :wink:
Taky mi říkala, že děloha musí být prostě vlhká a proto se někdy (hlavně před MS) stává, že se výtok maličko zvětší, ale že je to prý normální. Prej problém by byl, kdybych byla úplně suchá, protože sice bych neměla výtok, ale zase by šlo špatně sexovat.
Jako fakt jsem byla mile překvapená, jak mi to pěkně všechno řekla a vysvětlila. :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz
no vidiš, asi takhle nějaky by to mělo vypadat
18. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Já kdysi taky hodně trpěla na dost ošklivý výtoky! .-( Pomohlo mi nenosit tanga a nekoupat se. Pouze sprchovat a používat mýdlo pro intimní hygienu!
Od tý doby nevim co je to nějaký zánět a na gyndu jdu jen na pravidelnou kontrolu.-)
Taky mam právě doktora který mi vždy vše vysvětlí i při prohlídce mi pokaždé vysvětluje co dělá a proč to dělá!
Akorát mě překvapil když jsem se zeptala na to plánované rodičovství. Má najednu stranu pravdu! I my to chceme nechat plynout přirozeně,ale jestli nějaká kyselina listová má nějak pomoct, tak proč se o ní nezmínit, že?
Našla jsem tady v diskuzi holčinu co do Gyncentra chodí, tak jsem jí napsala do IP. Doufám, že odepíše a dá mi nějaké doporučení.-)
18. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Ja menila dr.letos.taky kvuli vzdalenosti.nechala jsem si nejake doporucit a pak je obvolala.uspela jsem az u tretiho.ale myslim,ze v takove velke organizaci, jako je gyncentrum, te vezmou.taky jsem pocitala s gestem jako s nahradni variantou
18. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
Ahoj, zkušenosti se změnou gynekologa nemám, ale jak píše Verča, když jim to sype korunky, co by pro nás neudělali, že?
Při naší poslední návštěva Centra reprodukční medicíny v Motole, kdy jsme byli na genetice a odběrech krve my doktor-genetik nabízel, zda se nechci objednat k jejich gynekol. Prozatím my to přišlo zbytečný, tuto variantu budu volit, až pokud budeme muset na umělé oplodnění. Teď se mi zatím nechce jezdit skoro hodinku do Motola na každou kontrolu, když u své doktorky jsem spokojená a je to jen deset minut autem.
18. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem menila gynekologa uz 2x a vypada to, ze mozna zmenim potreti. Trpim na opakujici se kvasinkove infekce. A hlavne mam velice silne bolesti pri MS-extremni. A nikdo s tim nic nedela. kazdy mi rekne, ze je to normalni. Kdyz naposledy jsem krvacela mimo cyklus, tak mi dr. rekl, ze je mozne, ze je to hormonalni porucha. Ale hormonalni rozbor mi neudelal... Proste se mi zda, ze vsechno tak nejak bere, ze se to casem spravi samo. :rolling_eyes:
18. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Dobré ránko všem, tak dnes jsem v práci zase extremně brzy, to bude zase přesčasů :frowning2:
19. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz
Dobré ráno, chersi, taky jsem v práci dřív než obvykle, ale na přesčasy se u nás nějak nehraje..
19. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
no my máte takovou hruza hlavní ucetní (prokuristku) ze mame ve smlouve ze prescasy si nesmime vybirat nahradnim volnem, ale proplacet nam je taky nebude, takze kdyz prijdes do prace driv, nacitaji se ti prescasy ze mas treba 8 hod za mesic (1 pr.den)tak zase nadava jakto ze máme tolik prescasů, no proste katastrofa
19. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
Čau holky, taky se vám dnes chce tak hrozně spát? U nás byla v noci bouřka, tak mě furt budila a teď jsem jak švihlá.. :rolling_eyes: Včera jsem za váma moc nemohla - prudil mi tu pořád šéf, tak to nešlo..
19. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
jaspi, tak dnes to vynahradime, jinak u nas na berounsku prsi celou noc , ted uz se to zacina vybirat. jsem zvedava na crvrtek to má byt kolem 29C
19. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Přeji krásné dobré ráno, v práci Vám to vůbec nezávidím. Sedím si ještě doma a vůbec se mi tam nechce. Snad to dnes nebude na dlouho. Chersi, ty fotky mě mrzí. Zkusím to znovu.
19. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
v poho nic se nedeje, Míšo ty děláš na směny?
19. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
autor
dobré ráno........ tak se na vás jdu taky podívat, i když mě ani neznáte... :confounded:
19. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
dobré ránko všem, tak u nás je taky ošklivo,ale o to míň mi vadí,že musím být v práci :slight_smile: ...a taky mám celkem dobrou náladu :grinning:
19. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Verčo, tak trochu ano, i když je to nepsané pravidlo. Jeden týden se snažím od sedmi do půl čtvrté, další chodim od dvanácti do doby, kdy je hotovo, někdy jsem doma v šest, někdy v sedm, někdy v osm. Nedodržujeme u nás pracovní dobu, takže i proto moje příchody tak vypadají. Včera jsem díky Vám přijela skoro o třičtvrtě hodinky pozdě. Je pravda že pravidelná doba u nás nic neznamená. Přesčasy placené nemáme, mám fixní plat, který se mění jen výší prémií. Ale nestěžuji si :slight_smile:.
19. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
ja mám taky každý mšsíc stejně, ono to má i něco do sebe, nemusís se bát co si zase sebrali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
můžu s vámi klábosit? :sunglasses:
19. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
Baluuu:vždyť ty jsi nám založila diskuzi,tak proč se ptáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ?
19. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
cher já jsem bala z té bouřky připos... , protože přítel přes noc dělal a my máme novou střechu a nemáme ještě hromosvod, tak jsem se o ni bála :grinning:
19. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
jas, tak v tom případě to chápu, to bych se bála taky
baluuu, nemusíš se nám přeci ptát, tuto diskuzi jsi založila
19. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
založit diskuzi může kdokoliv, přeci..... ale už to tu máte tak pěkně rozjetý......
19. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
A hádej co tady nejvíc řešíme:slight_smile:...jasně pojď klábosit s náma!!!
19. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
jasňačka - JSME JEDNA VELKA RODINA, která se snaží rozrůst :grinning:
19. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky, já už jsem taky v práci :wink: tzn. takže jsem zde
19. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
možná řešíte něco v tom smyslu, o čem je tahle diskuse :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Není možné-baluuu-tys to uhodla :grinning:
19. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.