• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahojky holky, tak na kontrolu jdeme už příští týden ve středu!!! 2.9. ve 14 hod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:18  • Odpověz
tak to je super:slight_smile:
a kedy si zistila ze uz si tehu???
26. srp 2009 v 18:19  •  1 dítě  • Odpověz
18.8. jsem na tesstíku objevila // :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
jeeeej tak to ti moooc gratulujem :slight_smile: a uz mas nejake tehu priznaky ???
26. srp 2009 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj Eli, a já jdu hned 3.9. o půl 12. :wink: :slight_smile: Máme to hezky po sobě, viď? :dizzy_face:

Jinak dobré ráno! :slight_smile:
27. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Dnešní tabulka je asi takováto:

copa: //25.7. - 8tt+6d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 7tt+3d
anoli: // 14.8. - 6tt
eliska_v: // 18.8. - 6tt
chersi: 8DC
smudlinka10: 53DC
jaspina: 21DC
ewulin: 6DC
27. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj holky, hezké ránko..
Na mě asi něco leze, mám trochu teplotu a trochu mě bolí v uších. Nevíte na to něco? měla jsem tam přes noc vatu s alpou, ale moc to nepomohlo..
27. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko všem,

tak holky jak jsme se tu včera bavili o tě manželově bolistce na kostrči, včera si posžežoval, že ho to bolelo, koukla sjem na to a děla se mu tam bulka - takže dneska dostane na noc obvaz s nastrouhanou bramborou
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Ewuli úplně jsem se zapomněla zeptat, jak ti je? Je to lepší?
27. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ráno holky :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Čauky holky,

tak v práci už to vědí... reakce byla super, prej to všechny tušily a šéfová mi řekla: "já to věděla, minulý týden jsi byla taková divná" tak jsem jí řekla, že mi bylo asi špatně, ale měla fakt radost :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Zuzi - no tak to je super reakce :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
Tak to je opravdu skvělé - že to takhle vzali u nás v práci bylo u všech zvykem - to tajit dokud si někdo nevšiml bříška a pak šem s pravdou ven.

Jinak mě to připadá, že na mě se du snad dávají sázky (nebo se mě chtějí zbavit), kdy bude mimčo, jemon protože když je tu bývala kolegině s malým Danielem, tak se s ním šišmám
27. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
tak co Copi, jak bylo dnes ráno? Já se včera večer naprala hranolků a bylo mi fine... :grinning: večer je totiž jediná doba, kdy můžu pořádně jíst.
A co ty Anoli?
Já teď letím na soud takže tu chvíli nebudu... :unamused:
27. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
já to v práci oznámím po kontrole 10.9.
na mě si sázky nedávají, ale šéf s tím počítá, že to může přijít kdykoli :wink:
27. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
No jenže vy už těhulkujete není Vám dobře , u mě se to řeší protože nechodím ven na cigo, pravidelně jako dřív :rolling_eyes:
27. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Zuzi - já ráno jen jednou kouskla do chleba s marmeládou, zbytek mám sebou na odpolední svačinu :grinning:
ale v práci jsem už snědla půl housky se šunkou

chersi - ty jsi kouření zatím jen omezila nebo přestala úplně?
27. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Zuzi, já se cítím trošku slabo, ale jsem najedená, tak nevím... snažím se na to nemyslet. :wink:
Jinak včera jsem si odpolko zase na hoďku zdřímla, večeřela jsem, pak následovala zmrzka... no a čekala jsem na půl 11 na manžílka až přijede z práce a měla jsem zase hlad, tak jsem si myslela, že pomůže když si dám 2 broskve a bude klid, dokonce jsem si už vyčistila zuby a čekala na něj v postýlce. Jenže mimi mělo jinej názor a broskve mu nestačili, takže když přijel manžel z práce, tak jsem musela ještě do sebe nacpat aspoň rohlík, abych zahnala hlad. No a musela jsem si znova čistit zuby, což o to, kdybych neměla rovnátka, tak mi to je fuk, ale s rovnátkama to je vždycky na půl hodiny, tak jsem byla trošku naštvaná. :slight_smile:
27. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
copa - v práci nekouřím , ale doma občasně tak 1-2. Je to těžký skončit úplně, ale zase 1-2 denně je pěkný skok z krabičky denně, si myslím.

Nejhorší je to že je o to těžší, když se sedí venku a všichni to drží v ruce
27. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,tak teda žiju...dneska mě kotníky bolí méně,takže jsem v práci a aby toho nebylo málo,tak je tady cvrkot:frowning2:

Zuzi,tak to je super,že reakce v práci byla taková!!!
27. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
chersi, noboj až budeš těhule tak budeš z cigaretového kouře zvracet, tak jako já!! Mě se jen teda navaluje, ale stejně je to hrozný!

Anoli, to jsou přesně moje stavy, nejím a je mi blbě... :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
anoli - já mám taky večer největší hlad, i když mi stačí málo, včera v 6 večer jsem si dala nejdřív půl housky, pak jsem dojedla zbylou půlku a cítila jsem se strašně přecpaná, ale u Donutila si mimčo taky vyžádalo nášup
a před 10 jsem už naštěstí spala :wink:

chersi - to je dobrý krok, takhle to snížit :wink:
kamarádka vždycky říkala, že přestane teprve až bude těhotná, teď je těhotná, nevím teda , jestli přestala, ale stejně pořád všichni okolo ní kouří a ona je v tom oblaku dýmu úplně blažená :unamused: a doufá, že nebude moct kojit a tím pádem si bude moct zapálit hned po porodu :unamused:
27. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
chersi, tak to jsi dobrá, že jsi kouření takhle omezila. :wink: A mně to teď smrdí snad čím dál víc. :unamused:

Jinak já jsem musela říct o těhu 2 kolegyním, protože se mě furt vyptávali a řešili ty antibiotika, že mi dala slabý a proč a zač, tak jsem jim to řekla ještě před dovolenou. Bála jsem se, že to vytroubí, ale nikdo nic neví, tak dělám taky že nic, zatím jsem se ani s těma dvěma o tom vůbec nebavila. Na nic se neptali, tak proč bych něco říkala, když na první prohlídku jdu až příští týden, že? A vlastně sama nic nevím. No a ostatním to řeknu až později.
27. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
copi, to je hnus ta tvoje kámoška... já si dala "rozlučkovou" a bylo, ale kdybych nechtěla být těhotná, tak si každý týden najdu výmluvu proč tento týýden ještě kouřit...
27. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
no s tou kamárádkou - podobný je případ manželovi sestřenice, ta kojila půj roku, odstavila a začla nanovo koučit, ale i travu.

Já jsem nekouřila asi 2 nebo 3 dny minuly měsíc , oři 33 dennním cyklu, ale pak teta přijela a ještě stres v práci a bylo hotovo :frowning2:
27. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
to je jasný chersi, musíš úplně předělat svůj denní stereotyp. Já taky přišla domů, dala cigáro, pak šla něco dělat, přišel muž dali si další, zkoukli zpávy, šli si dát poslední, vykoupat a spát... tak to bylo každý den.
27. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
já té kamarádce poslední doubou rozumím čím dál míň, chová se úplně divně, místo vitamínů pije 12° pivo, prý to má doporučeno od dr :rolling_eyes: chápu, že v pivku vitamíny jsou, ale přeci i alkohol :fearful:

já to kouření moc nechápu, ale taky jsem nikdy nekouřila, tak je to pro mě jiný, ale když přeci vydržím skoro rok nekouřit, tak už je pak lehčí s tou cigaretou znovu nezačínat, ne?
27. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
jj, uplne vidím náše večery :grinning:
27. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
copi, myslím, že člověk který nikdy nekouřil to fakt nemůže pochopit, ségra taky přestala když čekala Ladu a teď si dají s mužem cigáro taky ale jen tak jednou za měsíc... Já bych asi jedno nezvládla, buď vše anebo nic.. je to fakt závislost. :unamused:

chersi už ti došly ty testy? anoli myslím testovala jen v dny kdy nesexovali...
27. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
testy mi dorazili, mách cut zkusit jeden dneska, protže mě malinko bolí vaječníky, ale zkusit to můžu, mám jich 7 a asi mi jeste prijdou od te hociny z mimibarazu
27. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.