• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky já dnes vůbec nějak nemám sílu na koníka :frowning2: Mám nějakou virózu a teplotu.. ale poslední dobou je to furt.. A jak se mi 3x vrátil ten zánět očí, tak doktorka chtěla udělat testy na chlamydie - ne ty pohlavní, ale přenosné vzduchem, tak se fakt bojím, abych je neměla.. Léčba je dost hnusná a snažení bych musela odložit :frowning2: Brácha je měl začátkem roku a teda hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
jaspi, babička má asi plicní chlamydie... taky byla teď na krvï, jsem zvědavá jak to dopadne...

No a k tomu uchu, já mám každý ucho píchnutý tak 10x, a teď už mám finty, aby mi bubínejk prasknul sám... takže si buď ohřeju, (ale ne moc) slivku a do toho namočím vatu a dám do ucha a nebo jen do teplé vody a dám do ucha a celou noc spím jen na tom uchu...
27. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
chersi, já myslím, že tam ještě nic mít nebbueš, ale zkus to, já to taky první měsíc zkoušela hned od začátku...
27. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky holky.
anoli: Tak to jdu den před Tebou, tak to napíšu já své zážitky a poznatky a druhý den Ty!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky těhulky, taky máte stále krémový výtok?? :confused: :sweat_smile: Já jen jestli je to normální??
27. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
jo, jinak holky téď volala ségra, že jsou s Ladou ve městě a vždycky když někoho ségra potká tak Laduš všem říká, že k Martínkovi a k Zuzance přiletí na barák čáp! :grinning: :grinning: :grinning: Tak to ví už snad celý město! :grinning:
27. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Zuzi já spala s Alpou na vatě v uchu a teď jsem si tam v práci kapla slivku a je to lepší.
27. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
jaspi, chudáčku, to by chtělo si jít lehnout, ne? :confused:
Zuzi, tak to je hezký! :dizzy_face: :slight_smile:
Eli, já mám trošku strach, ale snažím se být v klidu a doufám, že bude vše o.k. A ty? Jsi nervózní?
27. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
tak jsem zde - holky, mátě jajaký tip na bolavá záda, kromě ibalginu
27. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak jsem nechutně přejedená z oběda, chvíli jsem teda myslela, že už to v žaludku neudržím, ale ustála jsem to
eli - já výtok nemám

Zuzi - Laděnka je šikulka :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Cher a kde tě bolí? Docela pomáhají nápasti Capsicole - jsou pálivé, ale bolest ustoupí. Mě to pomáhalo i na bloklou krční páteř..
Anoli - postel by byla božíííí! :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
mě na bloklou krční páteř v poseldní době pomáhá ten nahřívací polštářek, protže jí mám ustydnutou z klimatizace :angry: a jinak mi pomáhá Voltaren
27. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Anoli ještě jsem se tě chtěla zeptat, jaký máte foťák? Ty fotky jsou naprosto úžasné..ty barvy, nádhera! :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz
copi, naše Lada by tě opravila, že ona není Laděnka, ale Laduška... :sweat_smile: ve 2,5 letech je háklivá na své jméno... je to stranda, když opravuje mamčiny kamarádky...

chersi, mě taky pomáhají ty hřejivé náplasti jak psala Jaspi, teď se prý prodávají i prý jakési gelové...
27. srp 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mě to bolí jakovy pod lopatkou, ale myslím si že to mám z té své židle - potřebovala bych novou, ale koupím si ten míč
27. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz
Cher na míči celý den - to není moc pohodlné.. Já tady ty věci prodávám a můžu ti říct, že když už, asi bych si pořídila na židli balanční čočku nebo přímo Fit-sit, je to podložka, nahuštěná vzduchem, kterou dáš na židli. Ale pod tím máš pevnou židli, takže se v pohodě zasuneš nebo opřeš - né jak na míči.. Ale tu náplast zkus.. chce to tam nechat ji klidně do druhého dne, ona ti to tam prohřeje a uvolní ty zaťaté svaly, co bolí.
27. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Zuzi - tak ještě že mě Laduška neslyšela :pensive: :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
jaspi - ty jsi na tohle odborník - na té čočce se může sedět celý den nebo je to taky špatně?
vím, že na míči se delší dobu sedět nemá
27. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Já jsme myslela spíš domu - ten míč, večer k televizi a dá se na něm i protáhnout
ta by ti dala copi... :grinning:

jaspi, já tu náplat tam mívám tak tři dny, ona prý i když nehřeje tak uvolňuje jakýsi látky... to je fakt jediný co mi pomáhá!
anoli: Jsem nervózní, protože se bojím, aby bylo všechno ok...
27. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky jak jsem měla ten návrh kuchyně (ten stolař se přiženil a teď je soused..) tak on napřed říkal, že to bude stát tak 45tis a že 60tis je maximum, kdyby tam byly všecky ty vychytávky.. No přidaly se sice 2 skříňky pod okno, ale najednou, když jsem spolu včera mluvili, tak už byl na 80ti zhruba.. Což mě zarazilo - docela skok..
Tak jsem volala kamarádce a ta mi dala telefon na kluka, který jí dělal nedávno kuchyň a že jí je přes 5m a platili 25tisíc. My máte 4,2m toho, kde jsou skříňky i nahoře a 3,4m toho, kde jen dole.. tak jsem mu poslala ten návrh, ať mi to schválně nacení.. Je mi to blbé, že s tím sousedem už jsme se v podstatě domluvili, ale pokud se ta cena bude výrazně lišit, tak na něj kašlu.. Udělaly by jste to taky?
27. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ta podložka nemá nějaké omezení.. Tam tě to spíš nutí sedět rovněj a nepovolit tolik svaly.. A s míčem u televize pozor - viděla jsem paní, která takto usnula a teda nedopadla úlně nejlíp. Já zastávám názor na míči si zacvičit, protáhnout se a hotovo :wink:
27. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz
jezus co na nem proboha delala ze se jí podarilo usnout???
27. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Asi ji moc nebavil film :grinning:
27. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
ty no to bych ji opravdu chtěla vidět copak na něm vyvaděla , nebo vyvaděli, že u toho usnula :grinning:
27. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
CHer co bys dělala s tím stolařem ty?Psala jsem to o kousek výš..
27. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
jj četla jsem - určitě bych to dala nacenit tomu druhému, tento vás podle mě dost natahuje - já jsem teda kuchyn nikdy nedavala delat , ale podle kolegine který dostavují baracek je to dost.

A podle toho jak to nacení, tak bych se rozhodla , asi taky záleží jaký používají materiál, viď?
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
jaspi - usnout na míči? :sweat_smile: to je teda umělkyně
já bych tu kuchyň poptala i jinde, pak bych sousedovi řekla, že se mi ta cena zdá moc vysoká a jestli jí ještě může nějak upravit nebo si kuchyň necháte udělat jinde; 20tis. je docela skok, ty mít a nemít je velký rozdíl
27. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já si taky říkám.. ten druhý by to měl nacenit a pak se rozhodnem. U tohohle mě taky i štve, že nikdy není schopný přijít v hodinu, kdy se domluvíme. V podstatě mezi 6 a 7 je před 8 atd. Já jsem na to vysazená..Jako jasně, zdržet se může každý, ale když vím, že na mě někdo čeká, tak mu aspoň zavolám a omluvím se, že nestíhám..
27. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky já jsem už v klubu snažilek od února a poříd nic. Pěkně mě už štve odpověď: nemysli na to. Jak to mám asi udělat?? Můj doktor je zatím také bez zájmu tak netuším co mám dělat.
27. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.