• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj Luci- mě to taky tak jedna kámoška řekla. Vykládala jsem jí, že mám blbé hormony a ona že, to se podaří až na to nebudeš myslet. No jí se to kecá, když měla 2 děti a každé snad napoprvé :angry:
A s doktorkou jsem měla stejný problém, který se vyřešil jednoduše - šla jsem jinam. Vřele doporučuju :wink:
27. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
jaspi, my máme dvakrát větší kuchyni než ty, a s těma výsuvama a třema systémama do rohů, který jeden stojí tak sdeset tisíc,hliníkovou roletou, nás kuchyň bez spotřebičů stojí 90.000,--Kč
27. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
vis co je na tom nejhorší luci - že je to pravda, taky se snažím na to nemyslet, ale je to těžký, tak si hledám jiné věci k řešení nebo přemýšlení
27. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zuzi jak ji máte velkou? Já tu stranu,kde jsou skříňky i nahoře mám 4,2m a tu pod oknem, kde jsou jen skříňky dole tak 3,2.. Já tam žádné ty systémy nemám - jen pojezdy :angry:
27. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Zuzi - vy máte kuchyň z nějakého studia nebo taky od truhláře?
27. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
od stolaře, já si nechala udělat návrh u sýkory, která by z masivu přišla tak 400.000,--, což jsm,e odmítli dát, ale stolař nám tuhle kuchyni udělá, ale bude z ořechu a ne z třešně, jak je na obrázku...
27. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
jaspi, my máme starej foťák... asi tak 6 let a je to tato značka a typ: SONY, DSC-W1. Dnes ho koupíš tak možná do 500 Kč. Pamatuju si, že tenkrát stál 10.000 Kč a my ho spláceli rok. V tý době, kdy jsme ho kupovali byl v tom průměru dobrej, ale teď už je to starej krám. Ale je fakt, že fotky dělá pořád pěkný. :wink: :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zuzi no ono právě dost záleží na tom rozměru. Na vaši kuchyň jsem se dívala, hned jak jsi o ní psala.. Ale zas o moc větší mi nepřijde - spíš jinak uspořádaná.. My máme celkem skoro 8m..
Anoli ty fotky jsou jak dnes od digi zrcadlovek - nádhera! My taky před lety koupili na splátky Canona - ale ten malý, co je menší než krabička cigaret a přijde mi na prd :unamused:
27. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz
jaspi, zeptám se muže a písnu zítra, taky by mě to zajímalo.
no nic dámy, letím páááá zítra
27. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Zuzi - ty jí budeš mít v masivu? ta roletka tam je šikovná, schová se tam spouta věcí :wink:
27. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Zuzi, ahój! :wink:
anoli: A co jinak jak se cítíš??
holky rozumí tu některá z vás notebookům, chtěla bych nějaký koupit na splátky, ale moc tomu nerozumím
27. srp 2009 v 15:00  • Odpověz
chersi: Tak to Ti bohužel moc neporadím...u nás tohle vybírá manžel!! :sweat_smile:
27. srp 2009 v 15:01  • Odpověz
Eli, je mi pořád tak nějak divně a chvíli mě v břichu píchá, chvíli klid, pak zas trochu pobolívá. Asi se tam holt něco děje no. Už chci mít aspoň po tý první kontrole a vědět, že je vše na svém místě. Eli, já se furt nevyznám v těch tt. Prosím tě, ten 1tt = 7 dní? Já jsem z toho furt jelen. Když zadám do nastavení na koníkovi, že jsem měla první den poslední ms 8.7. tak mi to napíše, že jsem v 8tt, což je blbost a když tam zadám datum ovulky, tzn. 29.7., tak mi to zas napíše, že jsem 5tt. Už fakt nevím, co je teda vlastně správně! Neporadíš mi?

chersi, tak to ti neporadím. My máme pc.
27. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
Anoli: Já tam mám zadaný poslední Ms-takže první den poslední MS...Sice Ti to bude ukazovat už 8 tt, ale doktor Ti to potom upřesní..Já bych jinak byla 4tt nebo 5 tt, ale bere se to od poslední ms,,, :dizzy_face: :dizzy_face:
Mně je dneska po dlouhé době dobře... Akorát cítím prsa, a pobolívá mě podbříšek a mám krémový výtok!! :wink: :slight_smile:
27. srp 2009 v 15:09  • Odpověz
Eli, takže si tam mám opravdu napsat první den poslední ms a až mi to doktor upřesní, tak pak si to podle něho doplnit, ju?
No já když mám podprsenku, tak je to v pohodě, ale když ji večer sundám, tak nemůžu vydržet, jak mě to bolí a psa jsou těžký. Ve sprše si musím dávat pozor, abych o bradavky moc nezavadila, protože to je fakt nepříjemný. Já jsem měla trošku výtok včera, dneska zas nic, tak nevím. No, ten podbřišek mě pobolívá taky. :wink: Doufejme, že je všechno v pohodě. :wink:
27. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak já si to jdu zase do nastavení opravit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
anoli: to já doufám furt jestli je vše ok... Jo s tou sprchou to mám to samé!! :grinning: :grinning: Voda mi na ně nesmí téct, protože to bolí jako blázen!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky se bojíš aby ten drobeček byl tam kde má být??
27. srp 2009 v 15:18  • Odpověz
chersi - já notebokům taky nerozumím :frowning2:
eli - super, že se cítíš dobře :dizzy_face:
anoli - 1tt je opravdu 7 dní :wink: dr to počítají podle poslední MS, pak to při UTZ upravují podle velikosti miminka :wink:
27. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Eli, právě toho se bojím nejvíc! Ale říkám si, že snad jo a že mě bolí podbřišek? Třeba se zavrtává, tam kam má. :wink: Ale stejně malej červíček hlodá... :confounded:
27. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
anoli: mě to hlodá taky, ale manžel mi vždycky řekne...Podívej se na testíky a má pravdu..To mě aspoň trošičku uklidní!! :dizzy_face:
27. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Já vím, má asi pravdu no... a kdyby bylo uhnízděný špatně, tak by to bolelo, ne? Jako myslím, že by to hodně bolelo. Co?
27. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Holky, mějte se hezky a zítra zase pa pa :wink:
27. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
ahojky zítra
27. srp 2009 v 16:29  • Odpověz
ahoooj holky jeeeeeeeeeee ja vas uz asi nestihla :(
chersi na teba som dnes tak myslela tak jak to spravime zajtra???
27. srp 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko všem

Dnešní tabulka je asi tata:

copa: //25.7. - 9tt+0d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 7tt+4d
anoli: // 14.8. - 6tt
eliska_v: // 18.8. - 6tt
chersi: 9DC
smudlinka10: 54DC
jaspina: 222DC
ewulin: 7DC

Ahojky nathali, vis co je problem, já pro nej pojedu asi tak v 10 - 11 hodin vecer a zase te nechci zneuzvat a nebo ti nabouravat tvuj cas, mozná to necháme na jindy, nejakej víkend, aby nanetlacil cas.

Holky chci se zeptat - je možné při mých cyklech 28,33,27 - mít v 9 DC ducha na ovulačním testu.
Zkusilajsem to dnes ráno ze zvědavosti (ale už v 6:hod ráno) Budto ho tam vidím jen já nebo si to namlouvám :frowning2:
28. srp 2009 v 06:38  • Odpověz
Ahoj chersi,já si myslím,že je to klidně možné...kamarádka měla ovu 7DC,zkus ještě test odpoledne a uvidíš:slight_smile:
28. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahojky eul, taky jsem na to myslela, že to zkusím, jak se dneska máš?
28. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.