• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahoj,dneska celkem fajn,je přeci pátek:slight_smile:,ale kotníky bolí pořád,takže víkend proležím:slight_smile:...v pondělí mám volno,takže si musím dneska udělat i práci za po, tak to celkem rychle utíká :wink: .A co ty,cher?
28. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
No dneska budu mít taky víc na pilno- jako pátek mám fakturační den :grinning:

manžel má dneska oslavu narozenin - no ten bude vypadat a jestli je ovulka - tak sex sice bude ale spermijky budou opili, takže zase nic.

Snad budeš po víkendu OK
28. srp 2009 v 08:01  • Odpověz
chersi: Pokud je to zatím duch, tak ovulace nemusí být hned dnes...Sama vím, že jsem si dělala už od 14 DC ovu testy a nejdřív byl duch, a postupně teprve sílit a teprve 20DC byla pořádná tlustice, takže klidně testuj a snažílkujte se, ale až budou tlustice, tak to bude to pravé!!! Věř mi .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Já jsem eli vlbec koukala že tam je i ten duch :slight_smile: Přijde mi to brzy.

Snažilkovat budeme - snad, nebo spíš radši
28. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Cher- on ten duch se tam může objevovat, to ale zatím znamená , že ovulka neprobíhá. Aby byla, musí být ta čárka minimálně stejně tlustá jak ta kontrolní. Mrkni na ty moje testy v albu - taky pořád bývaly jen slabé čárky. Tak vydrž na silnou a pak bude ovu do 24 až tuším 48 hodin.
Anoli neboj se, všechno bude v pořádku :wink:
Holky já se normálně rozhodla, že tu kuchyň chci jinak, než měla být. V podstatě jsem zjistila, že tam není nic z toho, co jsem chtěla a že ten stolař mě trošku tlačí kam chce on a co se líbí jemu. Já vím, že dvířka s prolisem se už moc nedělají, ale mě se to prostě v trošku starodávném stylu líbí. Přijde mi to útulnější a bude to moje kuchyń, tak si ji udělám jak chci já!
28. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
chersi: Tak ten duch tam bude, protože máš zvýšenou hladinu -teď přesně nevím čeho :grinning: :grinning: :sweat_smile: ALe až tam bude tlustice, tak to bude supééér :dizzy_face:
28. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Krásné ránko holčiny,
chersi ta čárka musí být opravdu tlustice, jinak to neznamená nic... jen možná podle ní poznáš, jestli se ovulka blíží nebo ne.... a RÁNO se ten test nedělá, protože LH hormon se vylučuje postupně během dne a ráno v těle máš jen nepatrné množství, takže i kdyby si jsi dnes měla ovulku, tak ráno bys to rozhodně nepoznala...

Jaspi a jak jsi tu kuchyni vymyslela? Moji rodiče si teď zařizují nový byt a mamka si nechává dělat kuchyň v takovým tom anglickým starodávným stylu... sehnala a i troubu, ale mikrovlnka je problém...
28. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
jaspi - no tak v tom, případě je to ale pěkně klamavý.
28. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
už jsem dala do alba našeho mucína nebo mucínku... :dizzy_face:
28. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Anoli, taky jsem ten problem s tt resila, a proste jsem vzala kalendar a spocitala to, jsi 7tt+2.
28. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Cher - to není jak s těhutestem. Já měla 3 měsíce jen duchy.. Prostě to znamená, že ta hodnota zatím nedosáhla potřebné hodnoty.. Mají to v návodech..
Zuzi já zatím nevím, dnes jsem psala nějakému týpkovi, co navrhuje kuchyně, ať mi napíše kolik to stojí. Ta místnost je dost nešťastná - na 2 zdech jsou dveře a na 1 okno a já bych hrozně chtěla buď ostrůvek nebo barpult.. Jeho realizace jsou na www.stolarstvi-lipa.cz Možná se vám to líbit nebude, ale mě jo.. :wink: Je to tam v realizacích..
28. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
lerak, ale protože má anoli dlouhé cykly a ovulku měla později tak je to blbost, protože teď už by ten její prcek měl 1,2 cm, což je blbost a u Dr. na kontrole by z toho byla akorát zklamaná :slight_smile: je je to menší než by to podle výpočtů podle MS mělo být...
já bych počkala na kontrolu až jak jí toho mimíse Dr. změří.
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
No takže moje sebevědomí zase kleslo :frowning2: Ach jo. já právě dneska nebudu mít možnsot to ukusit odpoledne :confused:
28. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
tak my budeme mít kuchyni č. 46 to je ořech dijon a mamka chce kuchyň č. 47.

jinak práce vypadá hodně dobře, fakt se mi líbí a jestli si ty návrhy dělá sám , tak je to fakt borec, protože jde vidět, že do toho zapojuje vše a nechce dělat tradiční kuchyně. Fakt se mi ty kuchně líbily.
28. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
jaspi, přesně tak, udělej si to podle tebe, jak se to líbí tobě. :wink: Ty v ní budeš přece trávit nejvíc času, ne? :slight_smile:

lerak, díky za snahu, ale já to nechávám zatím být. Zatím to tady mám nechaný podle poslední ms a uvidíme, co mi řekne Dr. ve čtvrtek. :wink: Zuzi má pravdu, já měla ovulku až kolem 22, 23 DC...
28. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
chersi, nevěš hlavu :wink:
28. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Zuzi, to je super fotečka! :dizzy_face: Já myslím, že mně jí neudělá, protože prcek bude moc malej, co myslíš? Ale to neva, důležitý pro mě je, aby bylo všechno o.k. :wink:
28. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Zuzi oni na to mají právě návrháře, kterému jsem psala...
Chersi nemáš proč smutnit, tak brzo by bylo divné, aby byla ovulka - to až tak kolem toho 14DC..
28. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
anoli, mě ji nechtěl dát, když jsem tam byla poprvé, prý je to malý a nechce to zakřiknout, tak jsem mu řekla, ať si ji teda nechá, že ji fakt nechci. Minule mi ji taky nechtěl dát, že je to jen rozmazaný flek, že příště už to bude hezčí fotečka, ale já mu řekla, že je to jediný důkaz, že jsem těhotná, tak mi ji dal.. :sweat_smile: ale už mi vzal i krev, což třeba ségře když byla teď těhu, tak jí ji pořád nechtěl vzít, asi věděl, že je to špatný, už když tam přišla poprvé.
Ségra prý začně těhotnět tak za 14 dní, aby se to narodilo v červnu, jsem zvědavá... naši už řeší kam dají ty vnoučky...
28. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Zuzi, doufám, že mě krev brát nebude, když mi ji brala moje obvodní před 14 dny. :frowning2: Já to ták nesnáším!!! Fuj! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já to nechám na doktorce, ona sama ví nejlíp a mně o tu fotečku nejde. Nejdůležitější teď je, jestli je tam, kde má být. :wink:
28. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
tak krev mi teda fakt nevadí, brali mi tři zkumavky... :unamused: to já měla taky strach, jestli to není mimoděložní a pak jsem se dívala jestli existuje falešný těhotenství... :sweat_smile: no co s člevěkem neudělá strach...
28. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
ale mimoděložní prej hodně bolí... jsem slyšela nebo někde četla...
Cože? 3 zkumavky? To mě budou muset uspat nebo se jim tam složím!!! FUJ!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :confused:
28. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
jo tři, krevní obraz, hiv a a ještě něco, ale to už jsem zapomněla.
28. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
Anoli mě když jsem přešla k nové gyndařce, tak poslala na testy na hematologii (kvůli tomu, že taťka umřel na plicní embolii ve 44) no a tam mi tu krev brali fakt hrozně dlouho, už jsem cítila, jak je ta ruka ledová a že brní a mě už se dělalo blbě a ta ženská že - nebojte už jen 5 zkumavek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
alespoň už to máš natrénováno jaspi... těhu už bde procházka růžovým sadem... :dizzy_face:
28. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Anoli, tak si precti hl. prvni tyden na www.tehotenskakalkulacka.cz. Btw, ja uz videla nas flicek dvakrat, takze vim, ze je tam kde ma byt. Ted jen to cekani na srdicko. Kamaradka potratila v 7tt a dalsi byla dvakrat na potratu v 7 a 8tt, protoze se to prestalo vyvijet. Snad budem mit vetsi stesti :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
lerak, snad jo, musíme doufat :wink: :slight_smile:
jaspi, tak to muselo bejt hnusný!!! Úplně mi z toho běhá mráz po zádech! :grinning:
28. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
ahoj holky,
Zuzi - super fotečka, tak si to nakonec zvládla :wink:
anoli, eli - nebojte, všechno bude v pořádku a mimi je tak, kde má být

já do sebe ráno v 8h dostala 1 palačinku a od té doby s jídlem bojuju
28. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
čauky Copi, nezvládka napsala jsem jedné hodné duši na dubnovkáchj, jak to udělala a ona se nabídla, že mi to udělá, tak jsem poslala neskenovanou fotku a vyšlo tohle... hodné duše ještě existují... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale včera jsem si dvě hodiny stahovala photoshop, abych ráno zjistila, že mi to nejde otevřít... :angry: tak od rána stahuju znova...
28. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz
Já asi začínám hodně zvažovat probourání zdí mezi obývákem a kuchyní.. akorát ještě nevím, jestli by to šlo a jestli by mě přítel nezabil :grinning:
28. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.