• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi - tak alespoň že ty hodné duše existují :slight_smile:

jaspi - jestli ta zeď není nosná tak to půjde, jestli nosná je tak taky, ale je to složitější
ale přítel by tě určitě nezabil, když už jste v té přestavbě, tak ať to stojí za to :wink:
28. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz
no můj muž je právě asi na odvoz do Kroměříže, páč nám přijeli montovat elektroměr, který martin uháněl celý týden, aby přijeli dnes a ne až za 14 dní, a borci přijeli, řekli, že elektrikář to udělal špatně, a až to elektrikář opraví, tak oni zase přijedou, no a samozřejmě zítra se mělo spouštět tepelné čerpadlo a v pondělí měli přijít obkladači na zbytek podlahy, takže se to samozřejmě zase protáhne a muž odjíždí ve střdu do toho rumunska, tak doufám, že tam nebudu muset jezdit já...

jaspi, já jsem chtěla propojený obývák, protože mi teď vadí, že když přijde návštěva tak já jsem zavřená v kuchyni a kmitám... :angry: takhle budu i s návštěvou a i kmitat... :sunglasses:
28. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Copa - když já už jsem to kdysi chtěla a on se s tím smířil, pak už to snad i chtěl a já si to rozmyslela :grinning:
Jestli je nosná zatím právě nevím - ale volala jsem kamarádovi a on říkal, že klidně přijede a podívá se na to.
Zuzi s dělníkama je radost že? Já bych je zabila za nedochvilnost. Jsem na to fakt háklivá a když to někdo udělá opakovaně a ani nezavolá, tak si v rámci šetření nervů najdu někoho jiného..
28. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
jaspi, my to máme taky tak :wink: My jsme to takto volili z důvodu většího světla z obýváku. :wink: Zuzi a máš naprostou pravdu i o tom, že bych si v kuchyni přišla izolovaná. Takhle je to super!
Včera jsme byli na kolaudaci bytu kolegyně a ta si zase na chodbě, která vede z obýváku do kuchyně udělala takový okýnko. A důvod? Přesně, jak popisuje Zuzka. :wink:
28. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky, kdybych vám měla vyprávět, co my všechno zažili s řemeslníkama a jak dlouho jsme na každýho čekali :rolling_eyes: - to bysme tu byli do zítřka!!! :grinning:
28. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Zuzi, photoshop mám doma taky. :wink: Je to docela šikovnej prográmek... teda když s ním člověk umí. Já když jsem k němu sedla poprvé, tak jsem si připadala, že vůbec nic na pc neumím! Bylo to pro mě docela složitý a proseděla jsem u něj hodiny. Ale teď už jsem ho dlouho nepoužívala. Holt není čas, no...
28. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
anoli, neboj, dostaneš foto z UTZ a budeš u něj hned... v ničem jiným (dostupným) to nejde...
28. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Copa: Snad máš pravdu a mimi bude tam kde má být a v pořádku!!!
28. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Zuzi a co myslíš? Jako upravovat fotky? No možný to je no... :wink:

Holky, já jsem byla teď 2 hoďky pryč, páč jsem byla na rovnátkách. Zatím jsem jí nic neříkala, mimi by to nemělo snad niijak ovlivnit. Na příště jsem objednaná na říjen, tak bych jí to řekla pak. No ale jedla jsem v 11 hodin, než jsem odjížděla a na zpáteční cestě od Dr. o půl 1 mě po cestě zase přepadl ten hnusne třes... ale přitom jsem hlad necítila, tak nevím. Je to zvláštní. :slight_smile:
28. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
anoli: A jinak jak Ti dneska je?? Mě dneska pobolívala pravá strana podbříšku :unamused: Tak mam strach, aby bylo všechno ok
28. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
jasně anoli, až tu fotku budeš chtít dát do alba nebo někomu poslat, tak ptotoshop bude tvoje záchrana, já si musím zase oživit své znalosti.. :wink:
28. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz
Eli, mě dnes břicho ani nebolí. Taky jsem z toho trošku nesvá... no uvidíme příští týden. Za to mě bolí prsa. Po městě jsem šla trošku rychle a normálně i za chůze jsem cítila tlak...

Zuzi, aha, já myslela, že to stačí nascanovat. Já s photoshopem nejsem zas tak velkej kamarád. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky, mějte se hezky, já budu pomalu končit, ještě než to tu poklidím a tak, ale o půl 3 už pádím do města. Ráno jsem si koupila tričánko, jenže jsem si ho blbka nevyzkoušela a pak jsem si ho zkusila tady na záchodě a ono mi trošku dře... :frowning2: Tak se tam chci jít zeptat, jestli by mi ho nevyměnili za větší... a ještě bych se chtěla podívat po jednom, trošku volnějším. :wink:

Tak hezký víkend všem a v pondělí pa pa! :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
28. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
papa anoli, krásnej víkend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
papa anoli
28. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky, dnešní tabulka je takováto:

copa: //25.7. - 9tt+1d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 7tt+5d
anoli: // 14.8. - 7tt + 3d
eliska_v: // 18.8. - 6tt
chersi: 10DC
smudlinka10: 55DC
jaspina: 23DC
ewulin: 8DC

A jak jsem přišla na mých 7tt + 3d???
29. srp 2009 v 17:19  • Odpověz
No, dnešní odpoledne bylo zajímavé. V poledne mě začalo docela hodně píchat v břichu - vlevo. A tak jsme se pak rozhodli, že raději zajedeme na gynekologickou pohotovost do nemocnice. A jaký je výsledek?
Jsem v pořádku, doktor mi říkal, že mě bude břicho bolet skoro celý těhotenství. :slight_smile: No a ve zprávě, kterou mi dali stojí: V děloze gestační váček s akcí srdeční, do velikosti 7tt. :dizzy_face:
Představte si, že jsem viděla tu naši mrňku v mém bříšku!!! Byl to nádherný pocit! Je to taková malá černá fazolka a dokonce má už trošku vidět srdíčko!!! Bylo to fakt moc krásný!!! Sestra i pan docent byli strašně milý. Měla jsem velký strach, že se něco špatného děje a tak se mi teď ulevilo, že je všechno v pořádku. :dizzy_face: :slight_smile:

Tak to jsem se s vámi jen chtěla podělit o můj dnešní zážitek. Tak už se těším na čtvrtek k mé MUDr. :wink: Doufám, že mi dá fotečku, protože je to fakt úžasný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Anoli to je super, že jste oba v pořádku :wink:
29. srp 2009 v 17:50  • Odpověz
anoli: strašně mooooc gratuluju....
Mě zase bolí na pravé straně a mám z toho strach.... :unamused: Právě jsme taky s manželem přemýšleli, že pokud by to pokračovala, že pojedeme na pohotovost, ale ještě uvidíme!!! Třeba to do zítra zase přestane....
29. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
copa: //25.7. - 9tt+2d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. - 7tt+6d
anoli: // 14.8. - 7tt + 4d
eliska_v: // 18.8. - 6tt+1d
chersi: 11DC
jaspina: 24DC
ewulin: 9DC

Čauky holčiny, tak já právě sedím v kuchyni a čekám než se mi uvaří květák, což znamená, že se dneska brutálně přejím a bude mi špatně, protože smažený květák to je pro mě nejlepší jídlo na světě...

Jinak Anoli, moc gratuluju, je to super zpráva, hlavně, že víš, že prcek, je tam kde má být a není to mimoděložní, já byla z každé boleti taky trochu vyšokovaná, ale moje sestra mě vždycky hned spražila, že tak to prostě je, že mě to bude bolet co 14 dní, páč to se pomalu, ale jistě roztahuje děloha... No a s těmi týdny, buděš asi tak 6tt, čemuž se normálně říká sedmý týden, takže já mám 7+6, což je osmý týden a zítra budu v devátým, ale taky v tom mám bordel... :sweat_smile:

No jinak jsem se včera opět vytočila na své tchánovce.... :angry: Vesele si nakupuju dopoledne v Hypernově, s tím, že nakoupím, pojedeme ke stolařovi kouknout se na kuchyň a pojedu vařit... No a v tom volá muž, že volali jeho rodiče a s bratrem a s jeho ženou, že jsou v Prostějově, což je asi 15 min. od Vyškova, a že jedou k nám na návštěvu a kouknout se na domek! Jsem myslela, že je v ten moment zabiju! No ale co, v klídku jsem si nakoupila a pak přijela až na domek, oni už tam byli, naštěstí se jim vše líbilo a dokonce i vše pochváli :dizzy_face:, no pak s náma museli jet k tomu stolařovi a pak jsme jeli do restaurace na oběd, což bylo pozitivní, páč jsem nemusela vařit... no ale jediný na co se zeptali, tak jestli mám ranní nevolnosti!!! No, ale řekli mi ať se opatruju... :sweat_smile: Mě zase dostali....

Tak mějte krásnou neděli, mě čeká dvou hodinové žehlení.. :unamused:
30. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
S těma bolestma v podbřišku to tak je.. Já jsem výsledek údajného mamčiného zánětu vaječníku a Kamarádka, která před 6ti měsícema plašila, že má určitě cystu,tak za 3 měsíce rodí.. Při MS tam dochází také ke změnám a bolí to a neznamená to nic blbého :wink:
30. srp 2009 v 17:33  • Odpověz
Holky, děkuju :dizzy_face:

Zuzi, tak co, jaký byl květáček? :grinning: Já jsem měla dneska čínu a byla moc dobrá, akorát asi začínám mít nevolnosti, protože mi bylo po jídle tak nějak divně... jako bych byla po flámu a měla opici... myslím, že jsi to Zuzi taky tak nazývala, viď? Jinak to chce klid. Je stejně nepřeměníš a hlavně musíš být v klidu. :wink: Myslím, že jsi to udělala suprově - v klídku sis donakupovala a pak přijela. Aspoň viděli, že si kvůli nim nesedneš na prdel! :wink: :grinning:

jaspi, já vím, jenže já jsem měla fakt strach, protože ty bolesti se zvětšovaly a hlavně, kdybych věděla, že je vše v pořádku, tak jsem o.k. a bolest přežiju, jenže, když jsem nevěděla, co se ve mě děje?!? No, teď už je to dobrý, jsem v klídku a neplaším. Těším se na čtvrtek. :slight_smile:
30. srp 2009 v 17:56  • Odpověz
Anoli to je jasné - vždycky je lepší jet 100x zbytečně než 1x pozdě. Já jsem to psala Elišce - že vím o dost těhulí,. které fakt ta pravá strana bodala a bolela. Ale když má člověk pochybnosti, tak je lepší jít k lékaři a ten jediný ho jich může zbavit :wink: Já jsem teď teoretik, ale v praxi kdybych byla těhule, tak mám strach i jít na WC.. :wink: :grinning:
30. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
Dobrého dne dámy:

Tabzulka pro dnešní den.

copa: //25.7. - 9tt+3d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. -8tt+0d
anoli: // 14.8. - 7tt + 5d
eliska_v: // 18.8. - 6tt+2d
chersi: 12DC
jaspina: 25DC
ewulin: 10DC

Včera jsem byla s manžou v práci, a pak jsme se jeli jen tak podívat na Zličín do electrovorldu, jaké mají natasy, a má penezenka je po 20000 lehčí - no máme přednostní vánoce, opd stromeckem si dáme pusu a bude
:grinning:

JInak anoli gratuluji, že je mimis tam kde má být.
31. srp 2009 v 06:40  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: Já už cítím, že MS dorazí. Minulý týden jsem měla zas PMS, tak jsem byla protivná sama sobě a teď už se mi nafukuje břicho jak vždycky. Ale ani jsem nevěřila, že by se to mohlo podařit hned při první ovulce - i když člověk stejně tajně doufá.. :wink:
31. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Krásné ránko holky,
vidím, že chersi měla utrácecí víkend? :grinning:
Jaspi a kdy má teta ofico dojet?

No já se včera brütálně přejedla květáku, takže mi bylo špatně celý den, no hrozný, ale zase toklik jsem toho nesnědla, myslím jak před těhu. Jinak u mě nic nového :unamused:

jo, jinak jsem se včera vyslíkla, a pan manžel říká, hele tobě se zvětšily prsa, ale o dost... tak jsem mu řekla, že jo a že si budu muset koupit větší podprsenku a on na to, že potom už jsou jedině plachty na slámu... :angry: :grinning:
31. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

my jsme ho vzali na splátky- sice doma penizky nejaké máme, ale niidy nevis na co je budes potrebovat.Mě se splnil sen.

No u nás byl zase zajímavej ten pátek, kdyz jsem jela pro manžela a sobota ráno, žůžo :frowning2:
31. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahojky holky.
evze: To Ti fakt řekl??? Teda....A vůbec se nestydí?? :angry: :grinning: :grinning: No, jo chlapi...
31. srp 2009 v 08:19  • Odpověz
jak to chersi, co se stalo? asi snažení nebylo, co?

Já mám doma takovýho toho mini noťase, martin ho dostal k autocadu zadarmo, ale koupila jsem si rooter a jsem připojená po celém bytě, je to super!!!!
31. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
eli, ono, já mám normálně tak pětky, šestky prsa, no a teď se mi ještě tak o číslo a půl zvětšily, takže je to fakt hodně viditelné... :grinning: no popravdě se mu ani nedivím...
31. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.