• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi asi ve čtvrtek..
31. srp 2009 v 08:23  • Odpověz
evze: Tak to jo..Já mám teda malá prsa, ale už je mám o něco taky větší!! :grinning: :grinning: Ale manžel je zatím spokojený!!! :grinning: :grinning:
Holky středa se blíží...jupííí!! já se těším!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
zuzi, v pátek jsem pro nej jela v 10, protoze mi volal, mámo já už chci domů - no prijela jsem spal tam ana stole, pak se probral a byl plnej zivota, takze jsem nakonec odjizdeli v 1 ráno, neví jak se dostal domů a nemohla jsem ho vyhnat z auta.

Budila jsem ho v 6 ráno, protože sel pracovat. No se mu nechtelo, protze mel alkohol jeste v sobe samozrejme, tak jsem se mu smála, pak sel na WC, no samozřejmě že mu to žaludek neustál. No ale odpoledne už byl zase plnej elánu.

Ale tektokrát jsme se na nej nezlobila, protoze už pres mesic mi nešel do hospody, a tohle byla oslava narozenin u nej v práci.
31. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
tak to jooo, :grinning:

můj muž naštěstí do hospody nechodí a pije nealko pivo, za celou dobu co ho znám, jsem ho viděla jednou opilýho po vánoční besídce a to bylo teda něco... jinak si dá jedno pivo a to mus tačí, má radši nealko a nebo jedou kluci v jegrech, to je jiný pití, ten piju taky, to mám ráda... :sweat_smile:

Zkoušelas ovu testy?
31. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
neměla jsem možnost, dneska ho mám sebou v práci, tak snad najdu chvilku, že tu nikdo nebude.

Včera jsme totiz odjíéžděli v 5 ráno a vrátili se v 9 no a zkouseli ten notebook.
31. srp 2009 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,
dneska ráno jsem málem zaspala, pořád jsme posouvala budík na později a později, nemohla jsem se vykopat z postele, snídani jsem nestihla a buse pak hladová jsem se necítila úplně OK

anoli - tak to je super, že už víš, že s miminkem je všechno v pořádku :dizzy_face:
zuzi - moje prsa nula nula nic se taky trochu zvětšily a u té mojí velikosti je to taky znát :grinning:
chersi - tak u vás už chodil Ježíšek :wink:
31. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ježíši, teď tu někdo pod okny kouří a mě je nazvracení... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

čauky Copi, mě je furt stejně, ale už sním větší porce než před týdnem, ale mám o kilo dole...
31. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

Zuzi, když jsem si to přečetla, tak jsem se musela fakt smát :grinning: :grinning: :grinning: Já zatím na sobě nevidím, že by se mi nějak markantně zvětšily, ale cítím, jak mě na dotyk pořád docela dost bolí. Když je mám v podprdě, tak je to dobrý, ale jak jí sundám - DĚS BĚS!!! Já mám dvojky, takže kdyby se mi o číslo zvětšily vůbec bych se nezlobila. :grinning: :wink:

chersi, tý jo, no tak to je super, že už budeš připojená i z domu, viď? Tak to gratuluju k dárečku! Hele, ono ani se nenadějem a vánoce budou tu! :wink: :slight_smile: :grinning:

jaspi, třeba mrcha nepřijde :wink: držím palečky! :dizzy_face:

Eli, ono to uteče a bude tu středa! :wink: V kolik jdeš hodin, abych ti mohla držet pěsti?

copa, taky jsem moc ráda, teď už se na tu čtvrteční prohlídku u mé Dr. vůbec nebojím, spíš jsem zvědavá. :wink: No a budík jsem si dneska taky jednou posunovala. Fakt se mi vůbec nechtělo vstávat. :grinning:
31. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
jj anoli, až přijdu na to jak se to vše dělá, tak se napáchnem i na internet a budu on line pořád jak v práci tak doma
31. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Holky, musím se s vámi podělit o takovej menší trapásek, kterej se mi přihodil na pohotovosti. No, doktor mě nejdřív prohlídnul normálně jako to dělá gyndařka a pak mi řekl, ať si lehnu na lehátko vedle, že se podívá ještě ultrazvukem. No jo, jenže já žila v představě, že mi bude jezdit ňákým balónkem po břiše a on na mě - tak si pokrčte nohy a já koukala jako blázen, co jako bude dělat, protože já už jsem měla vyhrnutý triko, aby měl přístup k břichu. :grinning: No a on se dělá ultrazvuk tak, že do mě strčil nějakou takovou tyč či co to bylo... dobrý co? Ještě teď se musím smát, když si představím, jak tam ležím s nateženýma nohama a vyhrnutým trikem. :grinning: Ze mě musel mít asi dost. :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
anoli: jj, ultrazvuk se dělá i vaginální na ten právě chodím já... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu ve středu ve 14 hod.... :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším!! :dizzy_face:
31. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
no joooo, anoli to je vibrátorovej ultrazvuk, přes břicho by viděl leda tak kulový.... :grinning: :grinning: :grinning:

to tak líčila jedna holka na dubnovkách, že se automaticky vyslíkla pokrčila nohy a čekala až doktorka vytáhne ten vibrátorovej UTZ a ona ni ni hleděla, jako proč je vyslečená, že jí bude dělat UTZ přes břicho... prý byla červená až ... :grinning:
31. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
jj, já taky koukala jak blázen, když mi na prevenci někdy na jaře dr řekla, že ještě udělá utz a já si taky lehla a vyhrnula triko... :grinning: minule při prohlídce už jsem byla zkušenější :grinning:

Zuzi - já jím pořád málo a vážila jsme se naposledy asi před 14 dny a to jsem taky měla 1kg dole
31. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Mě tenhle dělají při folikulometrii - moje doktorka tak nějak normálně a ta co ji zastupovala ho tam vždycky nacpala, že mi povylezly snad i oči z důlků :grinning:
31. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
Mě tenhle ultrazvuk dělala Dr. když jsem tam byla s tím že HA už nechci, jestli neuvidí nějaký srůsty
31. srp 2009 v 09:52  • Odpověz
jinak dámy, už jsem si vybrala postýlku, ale ta cena, no to je mazec, určitě to neprojde.... ale naděje umírá poslední...
http://www.stokke.cz/detsky-nabytek/sleepi/hlavni-vyhody.html
31. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
jaspi - :grinning: :grinning: :grinning:

No jo no, chybama se člověk učí, že? Třeba teď u mé Dr. už budu zkušenější a vytahovat triko nebudu. :wink: :grinning:
31. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Zuzi - tu postýlku znám, to byla moje velká láska hodně dlouho, ale teď když vidím ty krásné soupravičky do postýlek - nebesa+mantinel+kapsář... a kdo ví co ještě, tak půjdeme do klasický obyčejný obdélníkový a s tou soupravičkou bude úžasná
mmch - Stokke zrovna někdo prodává na aukru za 7,5tis.i včetně toho rozšíření na Junior postel :wink:
31. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Zuzi, postýlka je to pěkná, ale nikde nevidím cenu. :sweat_smile:
31. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
anoli - ta postýlka stojí cca 20tis. :sunglasses:
31. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
copa, cože??? :astonished: Tak to není nic pro nás. :wink:
31. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
To je hodně - je hezjé že s títětem roste, ale zase mi přijde zbytečný dávat tolik penez, když pak třeba budete kupovat klasickou dospeláckou postel. Ale je to samozřejmě můj soukromý názor
31. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
anoli - mě se ta postýlka moc líbí , ale pro nás ta cena taky není, pro mě je drahá i ta třetinová cena na Aukru :grinning: my ještě dovybavujeme domácnost, takže peníze jsou potřeba jinde a i kdyby nebyly potřeba jinde, tak je radši procestuju :slight_smile:
my půjdeme do nějaké obyčejné, možná do staré po mě a bráchovi a jen tam koupíme novou matraci, na té šetřit nechci a pak si tu obyčejnou vylepším tou soupravičkou s nebesama, volánkama... :dizzy_face:
31. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
copa, pro mě taky :grinning: No tak to jsme na tom podobně. My jsme 3 roky přestavovali barák a pořád to ještě není hotové. Takže doděláváme, dovybavujeme a navíc jsme teď začali makat a zahradě, což taky něco stojí. :wink: No a s tím cestováním, to jsi náš člověk. :dizzy_face: Taky milujeme cestování, takže když nejdou peníze do baráku, jdou do cest. :wink: No a co se týče té postýlky, tak mi koupíme taky nějakou levnou, asi z Ikey a pak si k tomu nakoupím taky ty různý volánky a nebesa. A na matraci taky šetřit nechci. :wink:
31. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
holky, taky to vidím stejně, ale teda naše Lada má za 2,5 tis. a je to hrkátko, takže investovat do ní chci, ale taky ne 20 tis.

a na ton aukru jsem ji taky viděla... škoda, že ji prodávají tak brzo... :unamused: za ty peníze bych si ji koupila...
31. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
holčiny, kdo máte na notasu internet - já měla porád takovou predstavu, ze se do toho strcí takový to USb a interent pobeží a měsicne se bude platit nejakej pausál.

A oni jsou i jiné možnosti? nebo to mu spis nerozumim :unamused:
31. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Cher pokud máš doma už normálně net, tak to jen rozvedeš i do noťasu - buď kabelem, ale budeš z toho mít tu šnůru nebo přes wi-fi. To bys mohla i chytit síť někoho poblíž a mít to zadara.
31. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Zuzi, každý musí podle svých možností :wink: Taky nechci žádný hrkátko, ale taky nechci nic drahýho, takže to bude asi těžký něco vybrat. :sweat_smile:

chersi, tak to ti fakt neporadím... :unamused:
31. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
anoli: Je Ti špatně nebo Tě jen pobolívá podbříšek?? Já jen, že všude píšou, jak ženy mají nevolnosti, ale já zatím nic, tak se jenom ptám...?? :sweat_smile:
31. srp 2009 v 11:19  • Odpověz
No my už ho doma nemáme - proto jsem chtěla i ten notas.

Asi bych to chtěla připojit pes ten USB stisck - O2 ho nabízí za 600 mesicně :unamused: To je OK nebo ne? u nich to vychází nejlepe
31. srp 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.