• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi, my máme doma normální kompl, který je napojený na net, když jsem dovezla noťase, tak jsem si musela za 1000,-- koupit rooter, ¨což je bezdrátové připojení, ale podmínkou je, že noťas musí mít wi-fi, což ale bývá teď skoro u všech. No pak jsem šla do obchodu, kde nám poskytují internet a oni to nejak nastavili. Pak jsem došla domů, zapojila, zavolala jim, že už mám vše podle jejich instrukcí zapojené a oni restartovali tu naši anténu a výsledkem je, že se připojím kdykoliv a kdekoliv. :dizzy_face: Záleží přes co máte doma internet...
31. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
chersi, tak tady s O2 nemám teda vůůůůbec zkušenosti...., my platíme 350,--Kč za měsíc a bohatě to stačí, je to závyslí na tom, jestli a co na něm budeš dělat. Já jen serfuju... nic nestahuju...
31. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Eli, buď v klidu. :wink: Já taky nezvracím, ani mi není špatně, jen včera mi bylo jako kdybych byla po flámu. :grinning: A podbřišek mě někdy trošku pobolívá, sem tam někde píchne... asi je to normální. Vždyť mi to říkal i ten primář. :wink: Já spíš mám furt hlad. A pak mě začne bejt divně, takže to už poznám a něco málo si vezmu (třeba teď jsem měla 2 rajčata), abych ten divnej pocit zahnala a je to o.k. :wink:
31. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
chersi, nám taky nabízeli od O2 za 600 Kč, ale my jsme si sehnali nějaký místní taky za 350 Kč. :wink: Ale já tomu jinak fakt vůbec nerozumím, všechno zařizoval manžílek. :slight_smile:
31. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
anoli: Takže dám ve středu vědět, jak jsme dopadli!! Začínám mít hlad, ale vůbec nevím na co mám chu´t!! :sweat_smile:
31. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
eli - buď v klidu, všechno je OK, já zatím taky nezvracela, i když párkrát jsem už měla namále :wink:
mě je spíš slabo a žaludek po ránu na vodě
já si teď s chutí dala kousek klobásky, kterou jsem si donesla na odpolední svačinu, ale takovou chuť na něco jsem už neměla dlouho
k obědu máme koprovku, na tu jsem se těšila do včerejška, teď když si představím, jak voní, tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
copa: takjá doufám a věřím, že bude vše ok!! pořád si říkám, že kdyby bylo něco špatně, tak mě bolí hodně bříško a prostě to ňák asi ženská cítí, ale já se cítím skvěle...Občas mě pobolívá podbříško, ale spíš jako tahá... :wink:

Jj, tak to jsem měla minulý týden, že mi šly šťávy do krku a bylo mi na zvracení, ale nikdy nic a pak z ničeho nic se mi udělalo takhle dobře až jsem se lekla a udělala ještě testíky a dneska jsem měla krásně silnější svojí testovací čárečku!! je to hezký pocit a už se fakt těšína utz.. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
vidíš eli, čárka je silnější, tzn. všechno je OK :dizzy_face:
my jdeme na kontrolu příští čtvrtek a taky se nemůžu dočkat, pak to s fotkou v ruce asi už konečně oznámíme :dizzy_face:
31. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Cher my máme za 400 měs přes kabelovku. Ale byla tam nějaká pořizovačka za zavedení, ale u O2 jsme platili 800, tak se to furt vyplatí. Musela k tomu tehdy být totiž i pevná linka..
Holky těhulky chtěla jsem se vás zeptat jestli jste poznaly nebo si myslely, že jste těhule ještě před vynechanou MS? Nějaké ty první příznaky a jaké jste měly už tak brzo? Zajímalo by mě, jestli to ženská vycítí.. Já teda akorát cítím, že se blíží MS.. ale neva - třeba příště..
31. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
jaspi - já to na sobě nijak nepoznala, rozum moje pocity přebil tím, že špinění mi brání otěhotnět :sunglasses:
ale i přes tenhle rozumový důvod jsem měla strašné nutkání udělat si test a byly tam // :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
jaspi, mě bolely prsa, které mě nikdy nebolí, jinak mi absolutně nic nebylo a žádný vnitřní hlas jsem taky neslyšela... takže pak mě jen utvrdila vysoká teplota, která se nikdy nepřehoupla nad 36,8 a najednou byla 37, tak jsem zkusila test. Myslím, že ostatní měsíce, i když jsme se nesnažili, tak jsem měla příznaků daleko víc!!! :grinning:
31. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
evzenie: Že když se člověk snaží, tak máš těch příznaků mnohem víc než v reálu..teda aspoň já to tak mám :grinning: :grinning: teď jsem úplně v pohodě!! :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
Zuzi :grinning: Já jich mám taky pořád spoustu, tak si říkám jaké to asi je, když je to doopravdy.. :grinning: Nebo já jich teda moc nemám - já si je cíleně hledám :grinning:
31. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
třeba to klapne, jaspi.. :dizzy_face: měříš teplotu?
31. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
jaspi, já jsem to taky nepoznala... přišel zánět močových cest a já jsem byla 100%-ně přesvědčená o tom, že těhu nejsem a měla jsem tudíž jiné starosti, protože mi nebylo dobře z toho. První test jsem si udělala ve středu a nic tam nebylo (14 DPO) a pak jsem si udělala v pátek (16 DPO) a už tam byla slabá čárka! To byl docela šok, nečekala jsem to ani náhodou, protože jsem se považovala za nemocnou. :wink:
31. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Kdepak jste? Všichni pilně pracujete, ju? :grinning:
31. srp 2009 ve 14:16  • Odpověz
já jsem tady.........

Koumám napojení internetu
31. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
a cos vykoumala chersi? :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
já pracuju... :unamused:
31. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz
já se taky snažím parcovat, ale padla na mě padla únava, nejradši bych se šla natáhnout... a to ještě po práci k nám přijde mamka se ségrou a s Ladou a pak nákup, což v reálu znamená, že v osm budu mrtvá... :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
No koukám, zjišťuji nové informace a asi půjdem do netu od O2 :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz
Holky taed jsem zkoušela ovu test - 12 DC a neukázal se ani ten duch, pouze kontrolní čárka :cry:
31. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
a kolimk jsi toho dneska vypila? to je jedna možnost a nebo je ještě brzo, já měla ovu o týden později...
31. srp 2009 v 15:37  • Odpověz
Dnes od rána 1 kafe a asi sklenici vody.

Dnes mi dorazili ty ovu testy od pí z mimibazaru- tak snad jich mám dost
31. srp 2009 v 15:42  • Odpověz
Tak duch už tam je :grinning:

budu to ted zkoušet každý den, at mám alespon jistotu že ovu je či není
31. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
já taky jednou zkoušela každý den, na poprvé to chce vyplácnout víc peněž, ale pak už víš, kdy ji zhruba máš...
31. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
tak zítra těhulky, papa
31. srp 2009 v 16:16  • Odpověz
Krásné ránko... :dizzy_face:

copa: //25.7. - 9tt+4d
dlouhovlasa.evzenie: // 29.7. -8tt+1d
anoli: // 14.8. - 7tt + 6d
eliska_v: // 18.8. - 6tt+3d
chersi: 13DC
jaspina: 26DC
ewulin: 11DC
1. zář 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Mně se dneska nechtělo vstávat, pořád jsem přeřizovala budík... :sweat_smile: Zítra se trošku vyspím, protože jedu v 10 hodin na zkoušku z makra, tak si aspoň trochu pospím no. :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
anoli a už to všechno umíš? A to si jako před zkouškou "pospíš"? Já byla vždycky v pět vzhůru, ne-li, že jsem celou noc nespala... :unamused:
1. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.